Da li devojke...

Nikada mi žene nisu u mašti. Te filmove, akcione, koje gledaš prave namenski za mupkarce, da se pale, seksizam. Zašto se ne prave ženski akcioni filmovi? Retki su. Ja barem davno nisam gledala. :(
 
pa,pojedine priznaju da ih pale dva decaka koja se medjusobom dodiruju,al to nije bio akcenat u ovoj temi.. ne pitam nista sexisticki,vec hipoteticki: samo bi da znam da li vam se takve misli ponekad muvkaju po glavi (`muvkaju` necu da ispravljam :) )
 
E ovo nije masta , ovo je realnost...neka devojka sto me je depilirala...
...onako oniza , plava , nije bash top riba po vashim kriterijumima...
Ali kako...uh i sad se najezim od miline ...
Kako ume nekako nezno i lako da dodiruje , pa njen glas.Mislim da sam se rastopila na licu mesta ko mokar setjer...:oops:
 
nisam rekla da si ti rekao nešto seksistički, već su oni koji prave filmove samo za muškarce seksiste. Inače, da li ste primetile da u ovim por.nićima na TV-u uopšte ne prikazuju q, ali zato p u velikom planu. Jeli bre? Na šta to liči?!
Izvini senoviti što ti nisam od pomoći, ali meni žene uopšte nisu seksi.
 
Mozda nisu uopste , a mozda nisi naletela na onu pravu ;)
i meni je vetjina njih odbojno , neverovatno koliko su mi odbojne one s npr piskavim visokim glasom , onda one konstantno nadrnane , one koje non stop neshto quqaju i josh gomila...
...ali zato se desi da iskoci ponekad neki biser , koji ti totalno pomuti sexualnu orijentaciju...(:
 
Razumem te u potpunosti...ja bih volela samo da sam rodjena za vreme one stare Juge , nekako mi se sve cini lepshe , i ljudi manje sablonirani...kao licnosti...a mozda i ja idealizujem...

Apsolutno...idealizujes :D
vecito taj beg u nedozivljenu proslost..
tad si bila dete.sad si kao odrasla...
koriscenje sebe u zivotu ne poznaje vremenske barijere.
 

Back
Top