Nesto vise

Emily_Bg

Aktivan član
Poruka
1.774
Bas me zanima nesto,nadovezacu se na vec postojecu temu;Da li mislite(mozda neko cak ima i iskustva sa istim)da veza zasnovana samo na sexu,izmedju dve osobe koje se u krevetu i razgovoru savrseno kapiraju,moze da preraste u nesto vise?Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim...:-)
 
Ne znam.....mislim da,kada je sve neobavezno,bez uobicajenih problema koje nosi svaka veza,ljudi se mnogo bolje razumeju jer su opsuteni.....nego,jednostavno imaju isti pristup stvari tu smo samo da bi nam bilo lepo,i radimo na tome da nam bude lepo,nema emocija,samo uzivanje.
 
slicno pitanje - da li se nagomilavanjem glupih tema moze postici razvijanje mozga? "Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim..."
 
zašto se ne bi desilo?

Najlakše je izlaziti sa nekim jedno trista šezdeset dana, pa ga snimati, pa proveravati šta voli, šta ne voli, jel ima zdrave zube, dal baca čarape pod krevet, jel ima brata degena, tikove, plikove..pa onda odlučiti.

Tako rade zentare, "sigurica" štreberi, mamine ćere i tatini sinčići.
U svoje stisnuto srce i kroz svoje stisnute zube hoće da prime "Vasionsku Ljubav".
zato i ide tako teško. Zato se na prvi povetarac, tako kruti i slome.

Umesto da ide lepršavo, lako, impulsivno.
ceo svet je o tome pevao 60-tih, al se o zemlju seljaka na brdovitom Balkanu r'n'r nije ni očešao..
Zato i danas tazmišljamo kao turkinje i turci..
 
@Emily
Nije to. Nego sto u takvom slucaju funkcionisu samo na jednom polju i ne petljaju se medjusobno mnogo. Sushtinski mogu da budu dijamteralno razlicit i da sve bude cool. Jer se jednostavno sastanu, јebu ko zveri dok ne popadaju mrtvi i onda razlaze, svako gleda svoja posla. Mir i harmonija.
 
slicno pitanje - da li se nagomilavanjem glupih tema moze postici razvijanje mozga? "Ja licno mislim da se to vrlo retko desava,ali me je inspirisala jedna tema,pa rekoh,ajde da vidim..."

Evo odmah da ti pomognem: Pregledaj sve glupe teme,potrudi se da pametno odgovoris na njih(pazi,ali POTRUDI SE),i mozda postanes pametnija.
Srecno..........
 
zašto se ne bi desilo?

Najlakše je izlaziti sa nekim jedno trista šezdeset dana, pa ga snimati, pa proveravati šta voli, šta ne voli, jel ima zdrave zube, dal baca čarape pod krevet, jel ima brata degena, tikove, plikove..pa onda odlučiti.

Tako rade zentare, "sigurica" štreberi, mamine ćere i tatini sinčići.
U svoje stisnuto srce i kroz svoje stisnute zube hoće da prime "Vasionsku Ljubav".
zato i ide tako teško. Zato se na prvi povetarac, tako kruti i slome.

Umesto da ide lepršavo, lako, impulsivno.
ceo svet je o tome pevao 60-tih, al se o zemlju seljaka na brdovitom Balkanu r'n'r nije ni očešao..
Zato i danas tazmišljamo kao turkinje i turci..

koje savrsenstvo, kakav sklad reci,ovo je najbolji text koji sam do sada procitala:shock:
 
@Emily
Nije to. Nego sto u takvom slucaju funkcionisu samo na jednom polju i ne petljaju se medjusobno mnogo. Sushtinski mogu da budu dijamteralno razlicit i da sve bude cool. Jer se jednostavno sastanu, јebu ko zveri dok ne popadaju mrtvi i onda razlaze, svako gleda svoja posla. Mir i harmonija.

...pa da , u tom smislu mogu da opstanu...

Ali uvek ce tu biti trzavica tamo vamo , svako ima down-phase...ili neke sentish faze , kad pozelish i nesto vishe od sexa...:)
 
Ne znam.....mislim da,kada je sve neobavezno,bez uobicajenih problema koje nosi svaka veza,ljudi se mnogo bolje razumeju jer su opsuteni.....nego,jednostavno imaju isti pristup stvari tu smo samo da bi nam bilo lepo,i radimo na tome da nam bude lepo,nema emocija,samo uzivanje.

Vidish , ja ne kontam sta je to uzivanje bez emocija. Ja zivim od emocija i strasti...ali dobro , to sam ja...(:
...zato blesavi i ja tako lepo i funkcionishemo...
 
Svaka cast upotrebi razuma (:
e vidish bugi , zbog upotrebe iskljucivo razuma i imash brakove bez ljubavi
a radi emocija i strasti su ti i propale 60-te u Srbiji
zato sto smo mi posesivan narod , i ne kontamo koncept free love...
Moj ili niciji :)
 
Vidish , ja ne kontam sta je to uzivanje bez emocija. Ja zivim od emocija i strasti...ali dobro , to sam ja...(:
...zato blesavi i ja tako lepo i funkcionishemo...

I ja sam za to da je potpuni uzitak,kada spojis emocije i zadovoljstvo,mislim da jedino tada moze da coveku bude stvarno,ali stvarno lepo.E sad,svako se pre ili kasnije nadje u ovakvoj situaciji,da oseti prema nekom fizicku privlacnost,ali da tu nema govora o vezi,ljubavi(mozda jednostavno u tom trenutku ne zeli vezu,itd)i jedno vreme sve to ide,ali sta onda kada se pojave neka osecanja....da li pokusati produbiti taj odnos,ili prekinuti?Iskreno mislim da nije moguce ograditi se od emocija,u smislu reci:e ovo je samo sex i tacka.
 
Da izuzmemo šaljive odgovore neki kao da ne razlikuju komunikaciju, svakodnevnu, ležernu i intimnu, emotivnu, ako mogu tako da kažem, samo radi pojednostavljivanja tako kažem. Naravno da ljudi mogu da imaju super seks i da fantastično pričaju o vremenu, nekim događajima, stvarima koje nisu lične. To je odlično, a opet nije intimno. Da li može da preraste u nešto više? Pa može kao što i veza koja je započela "ispravno" može da ode u propast. Mislim da u životu ne važe pravila za mnoge stvari, a emocije pogotovu niko ne može kontrolisati. U ljubavi i ratu nema pravila. Sve je dozvoljeno, ali samo ako je obostrano prihvatljivo, ako se obe strane ponašaju isto, pristaju na isto. Ako nema jednakosti onda je to nasilje, neki vid nasilja sasvim sigurno.
 
I ja sam za to da je potpuni uzitak,kada spojis emocije i zadovoljstvo,mislim da jedino tada moze da coveku bude stvarno,ali stvarno lepo.E sad,svako se pre ili kasnije nadje u ovakvoj situaciji,da oseti prema nekom fizicku privlacnost,ali da tu nema govora o vezi,ljubavi(mozda jednostavno u tom trenutku ne zeli vezu,itd)i jedno vreme sve to ide,ali sta onda kada se pojave neka osecanja....da li pokusati produbiti taj odnos,ili prekinuti?Iskreno mislim da nije moguce ograditi se od emocija,u smislu reci:e ovo je samo sex i tacka.

Zrelo razmisljanje...
 
Zavisi ja kontam da je to kod mene apsolutno prolazan faktor.Kao zelja za cokoladom.
I ta zaljubljenost prodje.Pojeo ti cokoladu na licu mesta pa se zasitio , sacekao da pojedesh svoj fefero rocher kutji , ili istrpeo.S tom zaljubljenoscu u fizicki izgled je isto.
Mozda se vama cini da to nije tako , ali period je oko 6meseci , posle cesh da se pitash gdi su mi oci bile , a vetj ti kuca srce za drugim...
 

Back
Top