Jethro Tull

Jako dobar bend, iako sam pozaboravljao vecinu njihovog repertoara jer su mi svi njihovi albumi na vinil plocama, a gramofon mi ne radi... :cry: Aqualung i Thick As a Brick su mnogo jaki albumi.

Sto se tice mp3, zaista ne znam gde mozes naci tu stvar, zao mi je...
 
Bas lepo sto jos neko u gradu slusa tako dobru muziku.
Mislim danas ljudi obicno slusju sranja.

Sto se tice MP3-a imam sve albume u tom formatu...

Moja adresa: sajmon@ptt.yu

Ako nekom treba mozemo da organizujemo neko rezanje ili prebacivanje samo nek se siri dobra zika.
 
Ne smem da kazem da ih previse volim, jer su ponekad previse irish (albumi poput songs from the wood ili heavy horses), ali ima jedan njihov album koji obozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavam, Broadsword and the beast, i neko (ne znam da li si to bio ti ili neko drugi, u svakom slucaju nema mnogo ljudi koji znaju za jt pa sam pomislila da si to ti) se ponudio da mi proda taj CD. Pa, eto, javljam se.


P.S. Iako ja nisam neki fan, moja rodjaka iz Uzica se kune u njih!
 
Pa poprilicno su kvalitetni,ja sam licno cula jedan album...ali malo ljudi ih jos uvek slusa,mozda neke starije generacije,tesko da je neko iz generacije"Seka Aleksic"cuo za njih.Pozdrav za one koji jos uvek znaju sta je kvalitetna muzika,bez obzira na godine. :-)
 
Tekic:
Pa poprilicno su kvalitetni,ja sam licno cula jedan album...ali malo ljudi ih jos uvek slusa,mozda neke starije generacije,tesko da je neko iz generacije"Seka Aleksic"cuo za njih.Pozdrav za one koji jos uvek znaju sta je kvalitetna muzika,bez obzira na godine. :-)
...pa ovo je izgleda postalo zarazno...
 

Back
Top