Silent Hunter III

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Ima li neko ko je bio dovoljno lud da se usudi da predje celu kampanju ? Znaci loodilo ;) Igram prvu misiju,zadatak mi je da odradim nadgledanje na odredjenoj geografskoj sirini i duzini, ali do tamo da se putuje bogami treba realnih 10-15 sati mozda i vise.. Ima sitnih detalja o kojima se mora obratiti paznja, pogotovo kad se zarati sa nekim... Vise mi se svidja III nego IV, pa stoga pitam da li je neko presao kampanju i kakvi su utisci :) Igra ima u multiplay sto je najjache :)
 
koliko ti je vremena trebalo recimo za prvu patrolu ? jel dugacka kampanja ? :) jel ima nekih ratova posle ili ? u treningu i tutorialu nisam video da ima da se vezba izbegavanje proektila.. hm :(
 
ok, nemoj ni da mi govoris kako se ubrzava, volim simulacije u realnom vremenu makar to trajalo dosta dugo :) Nadam se da i al zna dobro da napada, da ima dosta izbegavanja i tako tih zamkica :) Najvise mi se svidja atmosfera u podmornici za vreme udaranja ili kada dodje de nekih problema.
 
brate pa ti ima da umres dok ne predjes..ja sam igrao 3 a ova mi je mnogo zahtjevna pa nisam uzimao...inace trojku sam specijalizirao ....kada sve izracunas dobro nema sanse da omanes prilikom gadjanja to mi se svidja...jedino kasnije tokom kampanje dobijas polunavodjena torpeda sa njima je mnogo lakse . igricu treba jednostavno ubrzati inace ima da umres dok ne obavis posao
 
da..ubrzavao sam vecinom na 1024 dok gledam na mapu posto u prvoj misiji nema nista zanimljivo ziv smor. Jel ima uopste ratova, mislim ratnih misija ? ili se sve svodi da odem do negde, da unistim 1 ili 2 broda.. ?
 
Kaže ti da iz Norveške ideš do Grčke i partoliraš 24 sata...ako šta naleti-udri...ako ne naleti vrati se i završi misiju...

Rata ima ponekad,ali ja sam naletio kad sam prolazio kraj Engleske na konvoj brodova i avione u pratnji...i dobio kantu za 2 minute,nemoguće je izbjeći...
 

Back
Top