Jeresi u pravoslavnoj crkvi

Istok:roll:
turban_niger.jpg
 
Mavarska osvajanja RING A BELL?!:roll:
Vatikan ništa ne boli:D....On kad krene u nešto on to i dobije, bez većih teškoća....Samo je kao i Amerika npr.velika i teška mašinerija, i treba mu više vremena da se pokrene......
Hm...Ti podržavaš Čanka kao i ja uostalom u njegovoj borbi protiv nacističkih svinja....
Da li je rat koji je svet vodio protiv ove ateističke ,takođe, kao i kod crvenih propasti bio maloumno kasapljenje ljudi drugačijeg mišljenja u kome se eto desilo da je jedna grupa ljudi drugačijeg mišljenja iskasapila, i bukvalno:roll:, drugo tj .naciste razbucavši im državu i ubivši im veliki broj vojnika i vođa.....Nije, bila je to borba Dobra i Zla, oba nesavršena i puna nedostataka ali jasno omeđena........Glupo je zaletati se u bilo kojoj raspravi8-)


vidish... oslobodilachke borbe su oslobodilachke borbe

a sremski front, goli otok i crne trojke
su zlochini maloumnih dileja!

8) maloumno I sad!

a kordoba pod arapima (s kraj prvog milenijuma) u odnosu na pariz je bila ko danas njujork i chachak 8)
 
Ovo je subjektivno......Siguran sam da su imali lepše lale i fontane ali da su bili bog-zna-šta bolji, nisam:cool:

pa kad si subjektivan 8)
ako ti vodovod, kanalizacija, ulichna rasveta, fakulteti i nisu neshto u odnosu na shugavu smrdljivu mochvaru sa par sojenica,
onda mislim stvarno 8)

jel znash da je u bilo kojoj ulici u trgovachkom kvartu bagdada bilo vishe knjiga nego u celoj hriscanskoj evropi?
 
Znam, crowče, bila je to nekad civilizacija ali baš zato što su poštovali ''narode knjige''......Jevreje i Hrišćane....Zemije su ih zvali.....Ali, beše nekad.....Sad' bi nam potomci tih istih,nekada tolerantnih arapa prerezali vratove......
 

Back
Top