Princ Valijant - Potraga

beograd1977

Početnik
Poruka
1
Zainteresovan sam da kupim Fosterovog Princa Valijanta bez obzira na to koliko su sveske ocuvane, vazno je samo da imaju sve stranice. U Beogradu sam pronasao citav komplet koji kosta toliko da bi mi za njegovu kupovinu trebala plata vise srednje klase neke od zemalja iz EU. Dakle ostaje jedino jurcanje za pojedinacnim primercima...ja trenutno imam brojeve 2,3 i 15. ima li neko iz SCG ko je raspolozen za trgovinu?
 
Nudim ti broširana izdanja Princ Valijanta br.4,5 i 6 u izvanredno očuvanom stanju( praktično nisu otvarani jer posedujem celu kolekciju u tvrdom povezu koju čitam). Mislim da je cena od 30 EU/kom realna.
 
Anonymous:
Ako budete dobri mozda i skeniram prvih pet delova :wink: :wink:

Ovo bejah ja (eto malo da izadjem iz anonimnosti :wink: )
posto znam da ste svi vi jako dobri i fini skeniracu uskoro ovih pet delova ako nabavite i ostale na pozajmicu skeniracu i njih i onda cu sve to lepo dapostavim negde na net da mozete svi da skinete free (u smislu free beer a ne free speach :wink: :wink: )
 
Skeptik:
Anonymous:
Ako budete dobri mozda i skeniram prvih pet delova :wink: :wink:

Ovo bejah ja (eto malo da izadjem iz anonimnosti :wink: )
posto znam da ste svi vi jako dobri i fini skeniracu uskoro ovih pet delova ako nabavite i ostale na pozajmicu skeniracu i njih i onda cu sve to lepo dapostavim negde na net da mozete svi da skinete free (u smislu free beer a ne free speach :wink: :wink: )
E pravi si drug! Ja bih ti rado poslao da su moji, ali na zalost, nisu, i na lazost, zivim u Engleskoj... To je omanji problem.
 
Skeptik:
Anonymous:
Ako budete dobri mozda i skeniram prvih pet delova :wink: :wink:

Ovo bejah ja (eto malo da izadjem iz anonimnosti :wink: )
posto znam da ste svi vi jako dobri i fini skeniracu uskoro ovih pet delova ako nabavite i ostale na pozajmicu skeniracu i njih i onda cu sve to lepo dapostavim negde na net da mozete svi da skinete free (u smislu free beer a ne free speach :wink: :wink: )
Imam u kompu neke delove skinute sa neta, samo treba to ponovo iscupati... :roll: A mozda su i nestali! :shock:
U svakom slucaju bilo bi lepo da se to ponovo postavi, a pogotovo skine :wink:
 

Back
Top