Na danasnji dan :-(

White Rabbit

Primećen član
Poruka
713
Nekad nije moguce ikome reci nesto pa onda reci svakome kome ste strani ustvari dodje kao da nikome niste ni rekli... ili tako nekako.

Danasnji dan, upamticu po dve velike nesrece koje su me snasle. Na dansanji dan, dve velike ljubavi su nestale u mom zivotu. Prva, prva prava ljubav u zivotu svake osobe otisla je od mene pre mnogo godina. Danas, druga ljubav, ljubav koju jos uvek volim svim sobom, nije skroz otisla od mene ali nikada se nece moci vratiti sve i da hoce i to boli vise od samog gubitka.

Gubitak jedne ljubavi, preko potrebne... prezivelo se, ne znam kako, sa velikim oziljcima.
Zivot posle druge ljubavi, ne izgleda moguc. Iako znam (barem se nadam) da cu nekako preziveti, mesta za oziljke vise nema.
I ne bojim se novih oziljka, bojim se nece srce moci da kuca nikada kao sto je nekada kucalo i toga se plasim. Plasim se da ce, kad grudi zabole, biti to mnogo slabije nego sto je nekada bilo. Plasim se da me grudi vise nikada ne zabole zbog neke osobe koju volim.

Ako i vi pamtite neke crne datume, slobodno napisite.

Follow the White Rabbit...
(sto bi braca engleze rekli: Podjite za Belim Zekom...)
 
Nekad nije moguce ikome reci nesto pa onda reci svakome kome ste strani ustvari dodje kao da nikome niste ni rekli... ili tako nekako.

Danasnji dan, upamticu po dve velike nesrece koje su me snasle. Na dansanji dan, dve velike ljubavi su nestale u mom zivotu. Prva, prva prava ljubav u zivotu svake osobe otisla je od mene pre mnogo godina. Danas, druga ljubav, ljubav koju jos uvek volim svim sobom, nije skroz otisla od mene ali nikada se nece moci vratiti sve i da hoce i to boli vise od samog gubitka.

Gubitak jedne ljubavi, preko potrebne... prezivelo se, ne znam kako, sa velikim oziljcima.
Zivot posle druge ljubavi, ne izgleda moguc. Iako znam (barem se nadam) da cu nekako preziveti, mesta za oziljke vise nema.
I ne bojim se novih oziljka, bojim se nece srce moci da kuca nikada kao sto je nekada kucalo i toga se plasim. Plasim se da ce, kad grudi zabole, biti to mnogo slabije nego sto je nekada bilo. Plasim se da me grudi vise nikada ne zabole zbog neke osobe koju volim.

Ako i vi pamtite neke crne datume, slobodno napisite.

Follow the White Rabbit...
(sto bi braca engleze rekli: Podjite za Belim Zekom...)
Meni se desilo isto, pre pola godine... Grozan osecaj, kao da se raspadnesh bezbroj delica.. A kad pochnesh da ih prikupljash, shvatish da ce ti jedan uvek nedostajati....
 
Moras biti detaljniji/ja. Ali, ako ipak neces da otvaras na ovakav nacin dusu, sigurno postoji neko u tvojoj blizini kome se mozes poveriti.
Znam da ti je mnogo tesko.
Jbg, "zivot je veliko sranje'' - sto bi rekla moja pokojna tetka - Bog da joj dusu prosti.
Pokusaj da se pronadjes, da nadjes neki smisao, pa makar u muzici, nekom sportu.
Nemoj samo da se zatvaras... i ovo sto si napisao/la je neki pocetak. Verujem da ti je bilo lakse kada si ovo poslao/la.
I ja imam neke ''crne'' datume... ali pokusavam da ne mislim toliko...
Dobar nick - volim tu pesmu...
 
Prva, prva prava ljubav u zivotu svake osobe, otisla je od mene pre mnogo godina.

Evo stavljen zarez za ove sto traze dlaku u jajetu.

A kladim se da im nije palo na pamet da je prva prava ljubav u zivotu svake osobe majka.

Nije ovo napisano zarad ocekivanja sazaljenja ili zarad diskusije: sta?/kako?.
Samo malo podsecanje na dane koje nikome ne zelim. Zaboraviti te dane ne mogu.



White Rabbit je nesto drugo.
Gledao neko Matrix?
E nema veze sa matrix-om ali se naslanja na pricu.
 

Back
Top