dali da ili ne

Ih bre , to je kao da si pitala da li si lepsa kao crnka ili kao plavusa .
Jer znas , mi vas ne poznajemo,
ne znamo u kakvoj ste vezi,
da li se volite,
da li se slazete ,
da li stojite dobro jedan drugom...

Kako onda mi da te posavetujemo da li da se udas ili ne ...

Osim toga jedna mudra glava pre mene rece - ako sumnjas , a pri tom si nesigurna da li da udjes u brak , i pitas se ... tesko da ce od tog posla ispasti nesto valjano...

Ajd pa sa srecom ...
 
Ako je doslo dotle, da sumnjas, ili sto je jos gore, da te on zaista vara,onda se nikako nemoj udati za njega.Ja sam vec godinu dana u braku sa nekim kome nisam, i i dalje mu ne verujem, ali mi to sada nije ni bitno.Trenutno sam sigurna da me ne vara, ali jedna prevara i nepoverenje nakon toga, unistili su nas odnos i sad cekam da mi bebac napuni godinu dana, pa da se razilazimo.
 
Mislim da ti vec znas odgovor.
Koliko puta sam cula ono sta cu,kako cu,sumnjam,on je ovakav,on je onakav...pa opet budu s njim.
Ne razumijem:confused:
Cini mi se da ja nikad ne bih pitala za savjet te vrste.Il' znam il' ne znam,volim il' ne volim,nema trece.
 
Kao sto neko vec rece, ako te ne vara sada, varace te posle. Pitam se ponekad ko je uopste izmislio tu tezu o vernosti i ko je se pridrzava. Ustrojeni muskarci i frustrirane zene ! A mozda je to samo moj pogled na zivot. Sve je stvar dogovora, postovanja istih, nijansi...Mislim da je vecina ljudi previse posesivna, a zivot je zajednica ne samo dva coveka...Mada, zvuci lepo uzajamna ljubav i obostrana posesivnost, ali iskusenja su uvek prisutna...Usponi i padovi. Jezivo je pomisliti da ukoliko postoji mogucnost da porodica i pored prevare funkcionise, neko ceka neki rok, pa da prekine borbu za ljubav, svoju, a i zivota koji se iz nje izrodio.
 
Ako je doslo dotle, da sumnjas, ili sto je jos gore, da te on zaista vara,onda se nikako nemoj udati za njega.Ja sam vec godinu dana u braku sa nekim kome nisam, i i dalje mu ne verujem, ali mi to sada nije ni bitno.Trenutno sam sigurna da me ne vara, ali jedna prevara i nepoverenje nakon toga, unistili su nas odnos i sad cekam da mi bebac napuni godinu dana, pa da se razilazimo.
Ovo je teška situacija.

oftopic
Preksinoć sam sa dečkom bila u bioskopu i gledali smo onaj film ''Promeni me''- radnja govori o muškom pubertetu, onom koji nastupa oko kasnih četrdesetih.:D Suština je da Neda Arnerić glumi ultra tolerantnu suprugu koja sve konta, ali uspeva da iskulira. Moj dragi je na kraju prokomentarisam ''eto, šta znači dobra žena'':shock: E, ali DOBRA! Mislim se, a i rekla sam mu- jel u tvom sistemu dobre isto što i tolerantna....jbt. kako me to nervira.:roll: Neću se nikad udavati. Zajebi.
 
Pa zar treba ceo život da živiš sa čovekom u nekoj sumnji.Ma raskrsti to odmah bilo da ti je sumnja opravdana ili neopravdana jer sumnja će u svakom slučaju uvek postojati.Još uvek nije kasno
 
Ne razumem tu dilemu: "da li se se venčati - sumnjam da me vara!"
Zašto si uopšte u vezi ako nemate poverenja jedno u drugo, šta ti u celoj toj zbrci treba još i venčanje?
 

Back
Top