Vredi li?

Moonfairy

Zainteresovan član
Poruka
459
Znam da je sebicno sto postavljam ovakvu temu,ali nadam se da ce se naci neko da mi pomogne.Situacija je bas upetljana.Izasla sam iz duge veze i moram reci,potpuno odlepila na nekoga sa kim nikada nista nisam planirala,niti on sa mnom,ali desilo se.Oboje smo se zaljubili,i to onako,bas,bas,ali su poceli da se javljaju problemi i to od strane drugih ljudi.Moja porodica koci sve,nisu za tu vezu,on ima nekih problema od pre,mnogo drugih ljudi se javlja kojima nije pravo sto smo zajedno i svi pomalo bocnu i zamute vodu.To je prvo bio veliki problem,ali sada vec znamo kako da se izborimo s tim,mada nije bas prijatno.Veza je od pocetka opterecena drugima i njihovim mesanjem,ali smo uspevali da opstanemo.Interesuje me kakvi su nam izgledi jer ga stvarno volim,i ako vredi trudicu se do kraja da sacuvam ovu vezu.Dakle kakva smi mi kombinacija i sta da ocekujem kad najzad sklonimo sve te smetnje sa puta.Hvala puno!
 
Pa nisi jedina kome se mesaju drugi ljudi u vezu...ali ako se volite nemojte da dozvolite da vam rasture vezu..morate da imate poverenje...da bi to opstalo...kao sto ti je Alexandra rekla za ljubav je potrebno dvoje tako da samo napred..ako je to tako kao sto ti kazes,uspeceta da sacuvate vasu vezu i kad tad ce se ljudi okolo pomiriti sa tim da ste ih pobedili..:):):)
 
:D Hvala na podrsci.Znam,uvek sam mislila da mogu protiv svih,i kada je stvarno doslo do toga moram priznati da nije lako,ali uspevam.Pogotovo kada vas oni vama najblizi odgovaraju i truju,treba naci nacina da verujete pre svega sebi.I mislim,znam,da nisam pogresila i da ga poznajem bolje od svih,a njih opet ne mogu da krivim,znam da mi zele najbolje,ali mi samo otezavaju.
 
Mene interesuje astroloski aspekt nase veze :D Probala sam da prebacim natalne sa astro.com jos juce ali kako pokusam da ga prilozim uz poruku uvek mi prikazuje invalid file i nece da ga prihvati.probala sam da ga sacuvam i prebacim u drugi format ali nece.Ne znam kako da ih postavim.
 
Nece da moze ovo
U sinastriji ima lepih elemenata, ali jedan ruzan pokvari 10lepih
Neugodne stvari
Ako gledamo sinastriju njjegov uran je bas bas blizu tvog dc-a -parnera samog i tu definitivno ne pripada, tvoj uran je u kvadratu sa njegovom konjunkcijom marsa i venere u petoj kuci ljubavi -kako doslo tako i otislo
Daleko od toga da ovde nema ljubavi, njegov vladar ac-a i dc-a su u tvojoj petoj kuci, pa u sextilu sa tvojom venerom, pa njegov mesec... medjutim lose aspektovan uran u sinastrijama je tacka pucanja -dakle svaki los tranzit ce se odraziti bas na tu tacku
Ako je ova ljubav od tek nekoliko meseci,... to znaci da je nastala u doba prelaska tr urana preko tvog jupitera (+trigon sa venerom)... to na zalost jeste kratkog daha
U sinastriji vi jedno drugom punite seste kuce -to je kuca svakodnevnog rada, obaveza, ...umara ako su licne planete tu, osim u slucaju zajednickih poslovnih pitanja

U kompozitu 3 malefika u 6oj u skorpiji, vladalac sedme kuce partnerstva ima 4 napeta aspekta i 0 pozitivnih
Vladar prve kuce se sakrio u skorpiju, tako da je veza pocela ili obmanom ljudi oko vas ili velikom strascu koju ste sakrivali od drugih, venera u konjunkciji sa suncem u partnerskoj vagi stvarno govori o ljubavi, medjutim... neslavan kraj je neminovan

Davison chart -asc/dc uglovi na 29om stepenu zavrsetaka :-(
Vladalac dc-a je u kuci braka i opet ni sa jednim pozitivnim aspektom. Oba vladaoca kuce braka su u izgonu -lose procene
Zena -mesec ovog odnosa prima kvadrat i od marsa i od plutona -bila bi povredjena, tako da sto duze odlazes kraj vise ce da boli

Zaista izvini sto nista lepo nisam rekla, mislim da je dobro za tebe da se okrenes i odes iz ovog odnosa
 
Znaci nista dobro.Nema nikakve sanse da uspe?A meni stvarno delovalo savrseno.Vecinu stvari nisam razumela,posto se uopste ne razumem u astrologiju,ali skapirala sam da ne valja.
 
Veza je poceta u avgustu,pocetkom tacnije.I sve ide jako brzo,cini se kao da smo se savrseno sklopili,jako dobro se razumemo,i vec su tu price o necemu mnogo ozbiljnijem,braku i sl.Moram priznati da sam se razocarala,ocekivala sam da mozda nexce sve savrseno da se sklopi,ali da ce biti bas ovako tragicno...:(
Hvala ti u svakom slucaju.
 
Zaista izvini sto nista lepo nisam rekla, mislim da je dobro za tebe da se okrenes i odes iz ovog odnosa

stidna, da nabrojis nedostatke odnosa je jedno, a da savetujes nekoga da se okrene i digne ruke od veze... to je prevrsilo svaku meru. nijedan razuman astrolog ne bi ovo prevalio preko usana.
 
:D Pa treba ako su aspekti losi po toj osnovi,onda bi bilo lepo kad bi neko na istoj imao da mi kaze da sve to vredi necemu...Ja znam sta osecam prema njemu i sta mislim da on oseca prema meni,ali to su vec neke druge stvari.
 
stidna, da nabrojis nedostatke odnosa je jedno, a da savetujes nekoga da se okrene i digne ruke od veze... to je prevrsilo svaku meru. nijedan razuman astrolog ne bi ovo prevalio preko usana.
:lol:
Astroloskoj sujeti ovde zaista nema mesta.
Ja sam videla povredjen mesec i to mi je sasvim dovoljno pored svega ostalog sto sam nabrojala da SAVETUJEM BESPLATNO uz utrosak sopstvenog vremena NN lice na forumu.
Losu nameru imala nisam, zaista je istinita prica o ljubavi koju devojka prica,..dakle cak ne vidim ni upliv neptuna negde, medjutim ako procenim da ce na kraju da boli, da uvijam u foliju i sarene papirice da bih ljudima koji imaju znanje a NE POMAZU ugodila, ne pada mi na pamet :roll:

Ako tebi astroloska etika nalaze da joj uz mukotrpne aspekte nalazes da se bori, ja te ne sputavam u tome. Uzivam u pronalasku pozitivne simbolike, ali ovde postoji far too many detalja koji ne upucuju na dobro.
Ako sa boldovanim delom zelis da napravis razliku izmedju mene i sebe... razlika postoji, ja se trudim uci u diskusiju, trudim se pomoci i biti iskrena istovremeno.
Pozdravicu svaki tvoj pokusaj da iz kompozita i davisona izvuces pozitivno i uputis devojku na isto.
Ne trosi vreme na mene, kada vidis njenu slamku spasa a ti je dohvati.

Grube reci nisu ono sto povredjuje ljude, nego neistina.
 
pre svega taj uran je generacijski tu gde je, i oboje ga imaju u 7. polju, pa nije cudo sto su zajedno, niti ce on biti kljuc za raskid.

osim upravo navedenog nisam osporavala nista iz tvog posta, jer mi nije palo na pamet da radim njihove horoskope i proveravam napisano. ne zelim da ulivam laznu nadu bilo kome, ali savetovati bilo koga da "се okrene i ode"... nije korektno. o etici necu ni pocinjati - ocigledno si daleko od nje.
 
:lol:
Astroloskoj sujeti ovde zaista nema mesta.
Ja sam videla povredjen mesec i to mi je sasvim dovoljno pored svega ostalog sto sam nabrojala da SAVETUJEM BESPLATNO uz utrosak sopstvenog vremena NN lice na forumu.
to sto nesto radis u slobodno vreme ipak podrazumeva da ne ubijas u pojam - nikoga pa ni ako je BESPLATNO.

Ako sa boldovanim delom zelis da napravis razliku izmedju mene i sebe... razlika postoji, ja se trudim uci u diskusiju, trudim se pomoci i biti iskrena istovremeno.
tvoj ulazak u diskusiju se zavrsio time sto si vezu osudila na 100% neuspeh, u nekih nepunih dvadesetak redova.

nalaze da joj uz mukotrpne aspekte nalazes da se bori...
trece, ne osudjujem i ne nagovaram ja nikoga na borbu - devojka je jasno u prvom postu dala do znanja da imaju teskoce, i da uprkos njima zasada opstaju. vec je rekla da se bore za ljubav.
 
Uzas, kad nekog volis, i pogledas aspekte ono katastrofa....kazem iz svog iskustva i ne kapiram...
Uvek pomislim, pa mora da postoji nesto , neka veza, i kad pogledam uporedne karte a ono NISTA.
kako je to moguce?

Ja sam pogledala na malo drugaciji nacin i nisam nasla vezu ni izmedju cega, pa je rezultat katastrofa .
Ne razumem te ljude koji se mesaju u tudje veze i pokusavaju da ih rasture, zasto?
Nikad u zivotu nisam to pokusavala da uradim nikome, jer zaista niko nema razlog za to. Zasto ljudi umesto da podrzavaju ljubav pokusavaju da razdvoje ljude koji se vole...iz zavisti i ljubomore pa onda prave spletke i iznalaze izgovore itd, uzas.
 

Back
Top