Ja to nikako ne mogu da shvatim...

Che Guevara

Iskusan
Poruka
5.657
'el postoje neke stvari koje su vam totalno nepojmljive? Stvari za koje, uprkos svim zakonima fizike, hemije, ljudskog društva, zdravog razuma, ne možete da shvatite zašto je to tako...:?
Na primer, ja ne mogu da shvatim da toliko ljudi gleda velikog brata...:?

Ili da je više od jednom čoveku dobra pesma "napravi mi sina pod svetlima kazina"..:?

i još štošta...:?
 
Ahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Haaaaa
ha
Ja se bukvalno najezim kad cujem tu pesmu. Al` od blama! Jeca peva na engleskom: crni smoking, aj lajk d vej ju toking
Buahahhaa
Ma kako ne mozes da shvatis?
Vidi, mukica nije prihvatio da se nalazi u zemlji Srbiji ;-)
Mada, ne mislim da je samo ovde tako. Veliki bata postoji i u inostranstvu :-)
 
'el postoje neke stvari koje su vam totalno nepojmljive? Stvari za koje, uprkos svim zakonima fizike, hemije, ljudskog društva, zdravog razuma, ne možete da shvatite zašto je to tako...:?


ja ne mogu da shvatim zashto teme moraju da nestanu sa lica zemlje... mislim, nije mi jasno ni chemu zakljuchavanje, ali to delimichno moj mozak i moze i da svari... ali nikako ne mogu da shvatim da jadna mala krstarica nema dovoljno veliku bazu za chuvanje teme od bednih par hiljada postova...
 
ma ne samo na to dvoje...bilo šta...nije valjda da tebi sve kristalno jasno...;)

Ne shvatam zašto su polovni automobili kod nas duplo skuplji nego u okruženju, a što je još čudnije, što su stariji, cena im sve veća...:?

shto se toga tiche,tema je super
samo se nadam da necjemo o tome...
mislim-ozonski omotach,efekat staklene bashte,veliki brat,grand
to je prezhvakano


meni i dalje nije jasno zashto mi se zhelje ne ostvaruju.
 
shto se toga tiche,tema je super
samo se nadam da necjemo o tome...
mislim-ozonski omotach,efekat staklene bashte,veliki brat,grand
to je prezhvakano


meni i dalje nije jasno zashto mi se zhelje ne ostvaruju.

Zato sto si jos mala, gde zuris? ;-)
Meni je za neke zelje bilo potrebno mnogo mnoooooogo strpljenja. Mnogo godina... A mnoge su jos na cekanju... A neke su toliko okasnile sa ispunjavanjem, da me sad boli uvce za njih...
 
'el postoje neke stvari koje su vam totalno nepojmljive? Stvari za koje, uprkos svim zakonima fizike, hemije, ljudskog društva, zdravog razuma, ne možete da shvatite zašto je to tako...:?
Na primer, ja ne mogu da shvatim da toliko ljudi gleda velikog brata...:?

Ili da je više od jednom čoveku dobra pesma "napravi mi sina pod svetlima kazina"..:?

i još štošta...:?

agree ;)
Evo,i meni nije jasno sto svi gledaju fizicki izgled kao najbitniju stavku... To mi je nepojmljivo...
 
Enri matori, ja pomislio ti ovde furash prichu tipa trece oko, natprirodne pojave i to..:D....kad ono ovozemaljske stvari.....ima toga neshvatljivog narochito na ovim prostorima za medalju....i ne optrecujem se previshe da shvatim ono shto je vec na prvi pogled glupo....chisto gubljenje energije.... 8)
 
Ne mogu da shvatim:
- Ljude koji se kupaju jednom mesecno
- Muskarce koji pustaju mali nokat
- Ljude koji se tripuju da je elegantna kozna jakna super kombinacija sa nekim dzib patikama
- Ljude koji pricaju isprazne price bez poente
- One koji misle da se ceo svet oko njih vrti
- Muskarce koji cupaju obrve iz bilo kojih razloga
- Roditelje koji kroz svoju decu zele da ostvare neke svoje ambicije, ali na pogresan nacin
- One koji najozbiljnije kazu: Wow :roll:
- One koji vole da se sale na tudj ali nikako na svoj racun
- "Dame" i "Gospodu" koji na neoprano telo stave parfem
- One koji nose sat preko rukava

...i jos mnoogo, mnogo toga...
 
Ne mogu da shvatim:
- Ljude koji se kupaju jednom mesecno
- Muskarce koji pustaju mali nokat
- Ljude koji se tripuju da je elegantna kozna jakna super kombinacija sa nekim dzib patikama
- Ljude koji pricaju isprazne price bez poente
- One koji misle da se ceo svet oko njih vrti
- Muskarce koji cupaju obrve iz bilo kojih razloga
- Roditelje koji kroz svoju decu zele da ostvare neke svoje ambicije, ali na pogresan nacin
- One koji najozbiljnije kazu: Wow :roll:
- One koji vole da se sale na tudj ali nikako na svoj racun
- "Dame" i "Gospodu" koji na neoprano telo stave parfem
- One koji nose sat preko rukava

...i jos mnoogo, mnogo toga...

ahahahah ovo zadnje me ubi
bash u busu pre neki dan,idu neke dve zabetonirane puderom boje cigle,obe u crnim dzhemperima i preko rukava zlatan sat :lol:
 

Back
Top