Indetifikacija poziva
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Indetifikacija poziva

Početnik BARON1985 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Indetifikacija poziva

Da li postoji program pomocu koga bih mogao znati ko me zove,dok mi je komp. ukljucen i da ih regustryje ne preko lovca vec preko kompa

Primećen član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

ima, ne znam tacno kako se zove (mozes i sa modem spy, al on nije samo za to)...pre toga treba u posti da omogucis caller Id (kolko znam to se naplacuje nesto malo)...pogledaj za taj program na download.co.yu, ne znam kako se zove, al naci ces sigurno

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

ACC (Advanced Call Center) je podosta pristupacno resenje za pretvaranje kompjutera u telefon sa svim mogucim funkcijama (jedino sto kafu ne kuva)

Салац
    Guest

Podrazumevano

Bez obzira na sve programe, u Telekomu moras zatraziti da odobre identifikaciju dolaznog poziva.
    E,sad ako si bas baksuz i nemas digitalnu centralu, prica (koliko je meni poznato) pada u vodu.
    Inace, usluga ne bi trebalo da je skupa.Osim sto sam nacuo da traze da se uredjaj za identifikaciju kupi kod njih. Znam ljude koji su obeleli da izmole uvodjenje istog, jer su imali telefon sa ugradjenim caller ID.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Oko ukljucivanja Caller ID-a, procitajte iskustva na: http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=24972

Poz.

Domaćin milospv (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2003.
    Pol
    muški
    Za nezavisnu i suverenu Republiku Srpsku!
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio milospv
    He, he, kod nas na Sjeveru Crne Gore, u mojoj opštni, više ne postoji ni jedan analogni priključak, samo digitalni. Morao sam da se pohvalim
    Crnogorci su legende 8)

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Nisam zloban !

Mogu samo da ti zavidim,kačim se na vezu u Novom Sadu po 20 minuta,dok ne uspem.

Салац
    Guest

Podrazumevano

Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
    А моја МЗ Севојно има дигиталну централу од `98.
    8) 8) 8)

Domaćin milospv (avatar)
    Učlanjen
    14.09.2003.
    Pol
    muški
    Za nezavisnu i suverenu Republiku Srpsku!
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Салац

Мрчо мрчени, Општина Ужиице је 2000. године имала комплетну покривеност градског дела дигиталним централама, и један део сеоских МЗ.
    8) 8) 8)
    Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
    Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa šta će se. Moja opština, iako najveća što se tče prirodnih bogastava, kao i jedna od najvećih što se tiče industrije, često je zapostavljana od strane vlade. Da znate samo kako mi sjevernjaci zbog ovoga mrzimo južnjake.
    Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.[/quote]
    Е, Златибор ти је Општина Чајетина. За њих већ не знам. Додуше, сам центар златибора има дигиталну централу, ако се добро сећам.

Obećava Salac (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

8) 8) 8)
    Ps: Moja tetka koja živi na zlatiboru( ne sjećam se sela, opština Užice) do skora je imala analogni telefonski broj. Sada se je možda promjenjen, ne znam, provjeriću.
    Е, Златибор ти је Општина Чајетина. За њих већ не знам. Додуше, сам центар златибора има дигиталну централу, ако се добро сећам.

Guest

Podrazumevano

[quote="Salac"]

8) 8) 8)
    EEEEEEEEE, pa ni Užice ne bi imalo digitalku još 100 godina, da braća Ameri ne skenjaše staru

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: Indetifikacija poziva

Citat Original postavio IVERSON
    Da li postoji program pomocu koga bih mogao znati ko me zove,dok mi je komp. ukljucen
    osim vec navedenog, za to ti je potreban i V.92 modem, kao i provajder koji podrzava V.92 standard!

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano детаљније о покретању идентифик

што се тиче увођења идентификацијесве што треба је послати телекому писмо са захтевом за отварање услуге идентификације позива, и са копијом личне карте власника телефонског броја. То послати препоручено на адресу телекома или лично однети. Активирање услуге је бесплатно, и после неколико
    дана требало би да покрену идентификацију. И плаћаш
    ту услугу сваки месец уз рачун, око 50 динара.
    Наравно да њих није брига где ћеш ти купити телефон
    са идентификатором или идентификатор, то је твој
    проблем.
    А неки ликови злоупотребљавају све ово јер многи не знају да се овако просто решава овај проблем. Па причају
    људима бајке како они имају везу у телекому или раде
    за њих, и без њих не можеш то одрадити, и за 1000 динара ти среде да ти отворе идентификацију, и уз то ти још дају и идентификатор. А он сам кошта око 350 динара на пијаци. И ти ликови још плате 50 динара што пошаљу препоручено писмо телекому на твоје име. А зараде по 600 динара за шишање сваке овце... :-)

Slične teme

1. specifikacija poziva
    Autor purpurna magla u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 08.06.2007., 06:20
  2. zabrana poziva
    Autor bobanca u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.09.2006., 00:49
  3. poziv, bez poziva
    Autor mariaj d u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3