GLUPOST

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

stefan

Primećen član
Poruka
851
Mislim da smo svi pod kultom ljudske gluposti.Zašto volimo ljude koji su evidentno ograničeni ,glupi i ne otesani i otkud njima uvek vlast u rukama....DOLE NJU EJDŽ DEBILI!!!
 
Mislim da smo svi pod kultom ljudske gluposti.Zašto volimo ljude koji su evidentno ograničeni ,glupi i ne otesani i otkud njima uvek vlast u rukama....DOLE NJU EJDŽ DEBILI!!!

Hm... Jesi li ti ljut na nekog?
Lično, ne volim glupe i neotesane ljude.
A sad, što se vlasti tiče, pa nju MI biramo!
Ljudi imaju različite ciljeve u životu: porodicu, zaposlenje... novac, moć. E, ovi poslednji, što im je stalo do moći - takvi su najgori. Oni ne biraju sredstva. Kad jednom uzjašu, mogu biti i ograničeni, i neotesani, i da rade šta im je volja... Dok i njima ne smrkne.
Nemoj biti ljut, nego ih zaobiđi, tj. ignoriši, ili, ako imaš snage, bori se protiv njih.
 
Ma jok,nisam ljut ,već povlačim liniju između onih koji sebe smatraju normalnima i priznaju barem šapatom da imaju i neku manu i obesnih kojih je Srbija trenutno prepuna ako se slažeš.
 
Uh, Stefane, toga je uvek bilo... Nema veze sa Nju Ejdžom. Doduše, malo se intenziviralo poslednjih godina.Negativna selekcija.
Generalno, ljudi teško priznaju svoje mane; to spada u domen sujete.
Gde su pametni Srbi? U inostranstvu.
 
E, hvala, Stefane. (Bolećiva sam prema tvom imenu.) Ti si džentlmen.
Ovde ima mnogo sjajnih sagovornika. U poslednja dva meseca ćaskanje na Krsti predstavlja mi pravu relaksaciju. Malo vodimo ozbiljne diskusije, malo se zezamo. A temu o ljudskoj gluposti - koliko se sećam - niko još nije otvorio. Tipujem da će večeras biti živahno.
 
A temu o ljudskoj gluposti - koliko se sećam - niko još nije otvorio. Tipujem da će večeras biti živahno.

Значи ту си... А?!:)

Ја некако тему не разумем. Мора да сам ја глупа...:roll:
Ко је крив за ту глупост? Ко се коме диви? И ко воли те глупе људе на власти?
Ништа ми није јасно...:-(
 
Blagodarim...lijo ovo je klub normalnih(hehehe)....Lijo evo o čemu se radi...U Srbiji vlada duh grubosti sile i ne vaspitanosti....bez morala...bez osećaja...tako je na poslu,tako je često u susretu sa devojkama i momcima koji žive današnje trendove. Baš sam kod podforuma "tinejdžeri" ostavio jedan protest...Klinka što se kaže1/1 ,mi prilazi i bukvalnona silu želi dva plesa dva pića i dva puta...to me nervira..takvi smo i mi muški..vidi komad povali..vidi lika,prevari...Neću da se pomirim sa tim...neću da se utopim u to...možda sam romantik....
 
Blagodarim...lijo ovo je klub normalnih(hehehe)....Lijo evo o čemu se radi...U Srbiji vlada duh grubosti sile i ne vaspitanosti....bez morala...bez osećaja...tako je na poslu,tako je često u susretu sa devojkama i momcima koji žive današnje trendove. Baš sam kod podforuma "tinejdžeri" ostavio jedan protest...Klinka što se kaže1/1 ,mi prilazi i bukvalnona silu želi dva plesa dva pića i dva puta...to me nervira..takvi smo i mi muški..vidi komad povali..vidi lika,prevari...Neću da se pomirim sa tim...neću da se utopim u to...možda sam romantik....

E, ovako ja to vidim:
Kao prvo, klinki si se dopao. Možda nije umela da ti priđe na drugi način? Znaš kako - ponekad se iza "tvrde" i drske fasade kriju sasvim O.K. osobe. Ne umeju svi da budu iskreni, pa glume. Kad razgrneš tu ljušturu, svašta možeš pronaći. Samo treba razlikovati drvo od šume.
Nemoj da se utopiš u mediokritete. Jesi romantik. Otkriću ti jednu tajnu: devojke, tj. žene vole baš takve. Pa sad vidi kako ćeš se odupreti navalentnim devojčurcima.
 
Blagodarim...lijo ovo je klub normalnih(hehehe)....Lijo evo o čemu se radi...U Srbiji vlada duh grubosti sile i ne vaspitanosti....bez morala...bez osećaja...tako je na poslu,tako je često u susretu sa devojkama i momcima koji žive današnje trendove. Baš sam kod podforuma "tinejdžeri" ostavio jedan protest...Klinka što se kaže1/1 ,mi prilazi i bukvalnona silu želi dva plesa dva pića i dva puta...to me nervira..takvi smo i mi muški..vidi komad povali..vidi lika,prevari...Neću da se pomirim sa tim...neću da se utopim u to...možda sam romantik....

Хмм... Да. Разумем те...
Како се томе супротставити?
Васпитавати децу да буду другачија од вршњака или не...:roll:
 
Idi na podforum "zenski kutak" da vidis sta je "dzentlmen" napisao za zenski rod u temi "placem pobedjujem".

Nisam do sada išla na taj podforum, ali, evo, Mačkić, poslušala sam te...
Pa, ništa strašno (ili nisam dobro pogledala?). Stefan mi nije delovao diskriminatorski; pre kao momak koji ima iskustva sa manipulantkinjama. Mislim, ima manipulatora i međ' muškim i međ' ženskim svetom.
A čini mi se i da je neotporan na ženske suze. Tako tipično, ali ne i glupo!
 
Nisam htela da istaknem kako je glupo, nego kako nije nimalo dentlmenski.
Naravno da ima manipulatora medju svima, ali on kategoricno odbija da prizna da nisu sve zene iste. Cak pokusava da iznudi priznanje kako sve placemo da bi dobile ono sto hocemo. A onda dodje ovde i pretvara se da je fin. Hmm...
 
Aha, tako dakle...
E, pa Stefane: NISU SVE ŽENE ISTE!
Ja plačem kad ne dobijem ono što želim.

Šalim se.
Zamisli da ja, kao žena, kažem da su svi muškarci isti. Mislim, imala sam takav stav do pre desetak godina, a onda sam shvatila da je to još jedna predrasuda u moru sličnih. Zato što nijedan muškarac, koga poznajem, ne liči ni na koga drugog sem na sebe samog.
Isto ti je sa ženama.
 
Значи ту си... А?!:)

Ја некако тему не разумем. Мора да сам ја глупа...:roll:
Ко је крив за ту глупост? Ко се коме диви? И ко воли те глупе људе на власти?
Ништа ми није јасно...:-(

Cim si priznala napokon dobro je ima nade za tebe:smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top