Dobio sam odgovor od Jewish Defence Leauge!

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Poslao sam email Jewish Defence Leauge medju ostalom u vezi divljanje mnogih hrvata, i precutkovanje zapada o tome, i objasnio im u vezi okupljanja ns Srba u Novom Sadu.

U pismu sam im objasnio da ns Srbi koji su se skupili u Novom Sadu su mali deo Srba, i da mnogi od ns Srba su postali ns zbog ogorcenja, naslusali su se antisrpske politike sa zapada i od mnogih uticajnih jevreja u politici. Vecina Srba ne mrzi nikog, jedva sastavljaju kraj sa krajem i pitaju se dokle ce ucene i nepravda da im se desava. Kad ce moci da zive normalno i da se ponose svojom nacijom, bez da odmah budu osudjivani od zapada sto vole svoju zemlju i Srpstvo.

Nekaznjeno divljanje veliki broj ustasa u hrvatskoj mora da i vas Jevreje pogadja koliko i nas. Ali to se ne vidi u medijama, kao da vas to ne zanima. Nemojte dozvoliti da bude jos vise Srba koji ce misleti da nam zelite zlo. Spreciti ustastvo je potrebno Jevrejima isto koliko i Srbima. ustase su neprijatelji Jevreja i Srba u istoj meri.

Odgovor sam dobio danas. Zahvaljuje se na pismu i na objasnjenju o skupu u Novom Sadu. Zna za posetu thompsona u americi i da ga prate (ali nisu pisali da ce ga spreciti).

Sad ne svrsavam od srece sto sam dobio odgovor od Jewish Defence Leauge gde nama Srbima daju podrsku. Dobro je da im pisemo i ukazemo na to da lezi u njihovu korist da stanu njihovi uticajni Jevreji na nasu stranu. Ali sam svestan da su debelo placeni mnogi uticajni Jevreji da rade protiv Srba. Dok mnogi od nasih bogatasa, ne ulazu nista za Srpstvo. Koliko je mislite kostica ili miskovica briga za Srpstvo i za patnju naseg naroda. Bedni kokus sto su stvorili u americi nema nikakvog uticaja na americku politiku.

Narode, od vatikana i katolika nam veceg zla niko nije naneo.

We do not consider you our enemy. JDL was one of the few groups that supported the Serbian people during the unrest in the 90s. We feel the American government sold out the Serbian people and believed the lies of the Croats and Muslims. We certainly understood the anger you must have felt -- once again being sold out.

Thank you for clarification of the gathering in Serbia a few days ago.

I am certainly not surprised to know of the nazi-worshiping Croats of today. We know about the concerts being planned in America. They will be monitored.

Please stay in touch and let me know of any and all developments.
 
kakve provokacije....
nemoj biti VO, vec lepo pricaj...
ti si poslao pismo - takvo i takvo
oni su ti odgvoroili - tako i tako....

ako ne prilozis oba pisma, odmah postoji sumnja da se radi o manipulaciji...
dakle ako hoces da te ozbiljno shvate - prilozi oba pisma, kao sto rade svi ljudi....
 
kakve provokacije....
nemoj biti VO, vec lepo pricaj...
ti si poslao pismo - takvo i takvo
oni su ti odgvoroili - tako i tako....

ako ne prilozis oba pisma, odmah postoji sumnja da se radi o manipulaciji...
dakle ako hoces da te ozbiljno shvate - prilozi oba pisma, kao sto rade svi ljudi....

Ja nisam vo, nego ti se ponasas sad kao vo. Ja sam vec naveo ukratko sta je pisalo u mom pismu. Ali evo da te zadovoljim celog mog pisma JDL.

In todays news (Serbian link)

I would appreciate if you answered me.
 
jel ste svi vi pili iz iste flase????
ako se radi o pitanju i odgovoru, glavna stvar je napisati I pitanje I odgovor.
i na osnovu toga mi gradimo misljenje.
ako nesto od ta dva propustis, otvaras mogucnost za LICNU interpretaciju pitanja ili odgovora, sto nije ok...

Ma sve to ok, ali ponavljam: "malo konstruktivniji"!!!
Tek da ne ispadne da sačekuješ diskutante kao "po ćoškovima"!!!
 
Poslao sam email Jewish Defence Leauge medju ostalom u vezi divljanje mnogih hrvata, i precutkovanje zapada o tome, i objasnio im u vezi okupljanja ns Srba u Novom Sadu.

U pismu sam im objasnio da ns Srbi koji su se skupili u Novom Sadu su mali deo Srba, i da mnogi od ns Srba su postali ns zbog ogorcenja, naslusali su se antisrpske politike sa zapada i od mnogih uticajnih jevreja u politici. Vecina Srba ne mrzi nikog, jedva sastavljaju kraj sa krajem i pitaju se dokle ce ucene i nepravda da im se desava. Kad ce moci da zive normalno i da se ponose svojom nacijom, bez da odmah budu osudjivani od zapada sto vole svoju zemlju i Srpstvo.

Nekaznjeno divljanje veliki broj ustasa u hrvatskoj mora da i vas Jevreje pogadja koliko i nas. Ali to se ne vidi u medijama, kao da vas to ne zanima. Nemojte dozvoliti da bude jos vise Srba koji ce misleti da nam zelite zlo. Spreciti ustastvo je potrebno Jevrejima isto koliko i Srbima. ustase su neprijatelji Jevreja i Srba u istoj meri.

Odgovor sam dobio danas. Zahvaljuje se na pismu i na objasnjenju o skupu u Novom Sadu. Zna za posetu thompsona u americi i da ga prate (ali nisu pisali da ce ga spreciti).

Sad ne svrsavam od srece sto sam dobio odgovor od Jewish Defence Leauge gde nama Srbima daju podrsku. Dobro je da im pisemo i ukazemo na to da lezi u njihovu korist da stanu njihovi uticajni Jevreji na nasu stranu. Ali sam svestan da su debelo placeni mnogi uticajni Jevreji da rade protiv Srba. Dok mnogi od nasih bogatasa, ne ulazu nista za Srpstvo. Koliko je mislite kostica ili miskovica briga za Srpstvo i za patnju naseg naroda. Bedni kokus sto su stvorili u americi nema nikakvog uticaja na americku politiku.

Narode, od vatikana i katolika nam veceg zla niko nije naneo.
Please stay in touch and let me know of any and all developments.

danas kada postao sam špijun..........









aj javi kako plaćaju
 
Poslao sam email Jewish Defence Leauge medju ostalom u vezi divljanje mnogih hrvata, i precutkovanje zapada o tome, i objasnio im u vezi okupljanja ns Srba u Novom Sadu.

U pismu sam im objasnio da ns Srbi koji su se skupili u Novom Sadu su mali deo Srba, i da mnogi od ns Srba su postali ns zbog ogorcenja, naslusali su se antisrpske politike sa zapada i od mnogih uticajnih jevreja u politici. Vecina Srba ne mrzi nikog, jedva sastavljaju kraj sa krajem i pitaju se dokle ce ucene i nepravda da im se desava. Kad ce moci da zive normalno i da se ponose svojom nacijom, bez da odmah budu osudjivani od zapada sto vole svoju zemlju i Srpstvo.

Nekaznjeno divljanje veliki broj ustasa u hrvatskoj mora da i vas Jevreje pogadja koliko i nas. Ali to se ne vidi u medijama, kao da vas to ne zanima. Nemojte dozvoliti da bude jos vise Srba koji ce misleti da nam zelite zlo. Spreciti ustastvo je potrebno Jevrejima isto koliko i Srbima. ustase su neprijatelji Jevreja i Srba u istoj meri.

Odgovor sam dobio danas. Zahvaljuje se na pismu i na objasnjenju o skupu u Novom Sadu. Zna za posetu thompsona u americi i da ga prate (ali nisu pisali da ce ga spreciti).

Sad ne svrsavam od srece sto sam dobio odgovor od Jewish Defence Leauge gde nama Srbima daju podrsku. Dobro je da im pisemo i ukazemo na to da lezi u njihovu korist da stanu njihovi uticajni Jevreji na nasu stranu. Ali sam svestan da su debelo placeni mnogi uticajni Jevreji da rade protiv Srba. Dok mnogi od nasih bogatasa, ne ulazu nista za Srpstvo. Koliko je mislite kostica ili miskovica briga za Srpstvo i za patnju naseg naroda. Bedni kokus sto su stvorili u americi nema nikakvog uticaja na americku politiku.

Narode, od vatikana i katolika nam veceg zla niko nije naneo.

Честитам ди на акцији и резултату. Браво.!
 
Али морам да кежем рецимо да сам сасвим случајно на једном америчком форуму урадио слично.
Наиме тамо је члан један писац романа-судских трилера, заинтересовао се за Балкан и хтео да напише роман. Када је видео да сам из Србије,одмах ме питао да му укажем на неке ствари, и чак послао рукопис рома.а

Човек је хтео а у флешбеку у 2. СР пише о српским СС дивизијама.
Када сам почео да вриштим да тако нешто није постојало, човек је био крајње искрен:
-Ја сам тражио на интернету преко Википедије и видео да су три СС дивизије формиране у Југославији, а пошто су Срби већински народ, помислио сам да су биле Српске.

Е да знате шта неинформисаност може да уради.
Књига је пре десетак дана објављена и послао ми ј ечовек потписани примерак у којем су избачени делови који су лоши по Србе.
 

Back
Top