Cura nekog vojnika

gustav_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
441
Da li ste primetili kako su devojke vesele kad im tipovi idu u vojsku?

E sad cemu toliko radovanje, vecina misli da je to zato sto se kao "ponose" sto im decko ide tamo, a ustvari istina je zato sto se mogu yebati sa strane sa puno manje brige... mislim cemu toliko veselje, samo idiot ne bi provalio o cemu se radi... kako moze neka cura da se veseli sto nece biti sa deckom...:roll:

Da li vas je nekad cura prevarila dok ste bili u vojsci?
 
Da li ste primetili kako su devojke vesele kad im tipovi idu u vojsku?

E sad cemu toliko radovanje, vecina misli da je to zato sto se kao "ponose" sto im decko ide tamo, a ustvari istina je zato sto se mogu yebati sa strane sa puno manje brige... mislim cemu toliko veselje, samo idiot ne bi provalio o cemu se radi... kako moze neka cura da se veseli sto nece biti sa deckom...:roll:

Da li vas je nekad cura prevarila dok ste bili u vojsci?

u pravu si, tacno su se mogli videti tuzni devojacki pogledi u gradu, kad su uveli civilno sluzenje i vojsku od 6 meseci.
 
a strasna je stvar... sad se secam koliko je tipova bilo prevareno...

Ko umije njemu dvije :)

A momci se kao ne prcaju kad izadju iz kasarne u grad, ili shto reche u vesheraju, vamte-tamte. Prichao mi je jedan lik kako je bila neka zenska, u tom gradu gde je sluzio, koja je mnogo volela da se prca s vojnicima i svaki dan je dolazila do ograde kasarne, a momci uhvate mesto u redu i kao ovce preskachu ogradu, po sistemu - sledeccciiii :)
 
Ko umije njemu dvije :)

A momci se kao ne prcaju kad izadju iz kasarne u grad, ili shto reche u vesheraju, vamte-tamte. Prichao mi je jedan lik kako je bila neka zenska, u tom gradu gde je sluzio, koja je mnogo volela da se prca s vojnicima i svaki dan je dolazila do ograde kasarne, a momci uhvate mesto u redu i kao ovce preskachu ogradu, po sistemu - sledeccciiii :)

Eto jos jedna laz balkanskih ugrozenih degena. U vojsci nemas vremena prdnuti jer te svaki cas za nesto cimaju a ne da yebes, ili su ti tipovi yebali na 10 sekundi.
 
ne vesele se devojke uopste.
osim mozda tvoje nesrecnice koje jedva cekaju da te se otarase pa im to najbezbolniji nacin :)

-gustave sreco kad ces u vojsku? :D
-ali ljubavi ja sam vec bio u vojsci :(
-idi opet!!! :D
 
momci se kao ne prcaju kad izadju iz kasarne u grad, ili shto reche u vesheraju, vamte-tamte. Prichao mi je jedan lik kako je bila neka zenska, u tom gradu gde je sluzio, koja je mnogo volela da se prca s vojnicima i svaki dan je dolazila do ograde kasarne, a momci uhvate mesto u redu i kao ovce preskachu ogradu, po sistemu - sledeccciiii


sve...sve...ali "prc-a-nje".......jeee.....brate, gospodžo.....što bre cenzooriše meni, a veseloj jock...
 

Back
Top