Zamislite da nam državu vode

Onaj konkord mi dade ideju. Šta mislite da nam je Predsednik države Boris tadić, premijer Voja Koštunica a da finansije 7 godina kontroliše i troši Mlađa Dinkić.
Šta bi rekli? (da je ovo postavljeno 1999 g) VREMEPLOV!

Koštunicu sam pročitala kao bukvar još onda. Nikad mi nije bio preterano simpatičan, a sada mi je baš antipatičarn.

Tadić je bio marginalac, ali u poredjenju sa Miloševićem, melem na ranu.

Što se tiče Dinkića, nemam stav, nisam imala onda, nemam ni sada.
 
'Ako budem srećan da ostvarim bar neke od svojih ideala, to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta - da je to delo jednog Srbina."

Nikola Tesla

Nema veze sa temom (ionako je propala) al' lepo zvuci..:)
 
'Ako budem srećan da ostvarim bar neke od svojih ideala, to će biti dobročinstvo za celo čovečanstvo. Ako se te moje nade ispune, najslađa misao biće mi ta - da je to delo jednog Srbina."

Nikola Tesla

Nema veze sa temom (ionako je propala) al' lepo zvuci..:)

ovo je npr. za mene veliki covek i pravi patriota [akoje tako rekao]
ps. ima veze sa tvojim postom, i sa politikom.
 
Tadić je tek iz treće grupe u DS, došao na nesto predsednika , a pre njega su bili Živković i Jovanović. A gde su sada oni ?Jovanović- osnovao stranku , a Živković još uvek u DS-u i vodi neku NGO . A šta je Tadić bio? Ministar vojni i ministar komunikacija u saveznoj vladi i tatin prilepak.
 
Tadić je tek iz treće grupe u DS, došao na nesto predsednika , a pre njega su bili Živković i Jovanović. A gde su sada oni ?Jovanović- osnovao stranku , a Živković još uvek u DS-u i vodi neku NGO . A šta je Tadić bio? Ministar vojni i ministar komunikacija u saveznoj vladi i tatin prilepak.

Zaista treba da se plašimo za opstanak ove države. Ne mogu ni da zamislim da može da se desi da nam predsednik države bude onaj primerak Milivojević što nije nemoguće.
 
pa 99. niko nije ni mogao da pomisli na takvu situaciju jer je Kostunica bio shef kombi stranke za koju je glasala uza familija ,Tadic je bio levo smetalo u DSu,a Dinkic je bio mladi ekonomista zaposlen kod mame Mirosinke u Instittutu.

I još nešto, nikako ne mogu da se složim da je Koštunica bio šef kombi stranke, ipak je trebalo jedno tri kombija da potovare svi iz 18 stranaka koje su činile DOS. Dakle ipak je bio šef tri kombija stranke.
 
Onaj konkord mi dade ideju. Šta mislite da nam je Predsednik države Boris tadić, premijer Voja Koštunica a da finansije 7 godina kontroliše i troši Mlađa Dinkić.
Šta bi rekli? (da je ovo postavljeno 1999 g) VREMEPLOV!
Hoćeš da kažeš da je sad stanje gore nego 1999.? Hajde uporedi malo neke stvari. Da su došli ranije ni one bombe ne bismo videli.
 
134.jpg


Mogu da razumem da su ga primili u stranku al da je poslanik u Narodnoj skupštini ??? Prodavac pljeskavica ?
 

Back
Top