JAVITE SE, UKOLIKO IMATE NEKU ZANIMLJIVU PRICU ZA OBJAVLJIVANJE NA RADIJU
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: JAVITE SE, UKOLIKO IMATE NEKU ZANIMLJIVU PRICU ZA OBJAVLJIVANJE NA RADIJU

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano JAVITE SE, UKOLIKO IMATE NEKU ZANIMLJIVU PRICU ZA OBJAVLJIVANJE NA RADIJU

U OBZIR DOLAZE SAMO OZBILJNE I DOKAZIMA POTKREPLJENE PRICE, NA OSNOVU KOJE BI SE URADILA REPORTAZA ILI DOKUMENTARNI PRILOG.
    064-900-6060

Aktivan član SuzanKalvin (avatar)
    Učlanjen
    31.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: JAVITE SE, UKOLIKO IMATE NEKU ZANIMLJIVU PRICU ZA OBJAVLJIVANJE NA RADIJU

Ajde budi malo precizniji, konkretno za sta ti to treba, recimo da imam zanimljivu pricu, i sta ces ti da uradis sa tim. Da li to treba tebi licno ili ovde objavljujes konkurs u kome mogu da ucestvuju ljudi koji zele da objave svoje price?

Poznat AntunTun (avatar)
    Učlanjen
    16.07.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    181

Podrazumevano Re: JAVITE SE, UKOLIKO IMATE NEKU ZANIMLJIVU PRICU ZA OBJAVLJIVANJE NA RADIJU

jao imam tushta i tma!...jednom se drugar napio pa pijan uleteo u sup da oslobodi neke druge drugare koji su pali za pola paketa trave...i pocheo da urla a pandurima trebalo 15min da se povrate od shoka i skrcaju ga ko slinu...ili ono jednom kad smo bili na zlatoboru pa pepsiju pao frizbi nekih 100m niz stenu pa je ishao po nju a mi ga gadjali kamenchitjima...ili letos kad je fitja upao u vodu duboku 10cm a pre toga je bila pricha kako kragujevchani mrze lubenice i kako se u narodu kazhe "mrzi ko kragujevchanin bostan" i oni zamalo da poveruju posle smo josipa optuzhili da je prepreden pa mu nismo dali da izadje iz vode...jednom smo bili na rzavu pa je drugar posekao nogu i bilo je bash muchno!...na zigetu sam pijan zaspao na dzhez stejdzhu pa me probudila riba s kamerom i rechima "sorry can i buy you a cup of coffe" pa smo se spijateljili al nismo u kontaktu mislim da je bila na ekserima...pobedili smo na turniru mtg i to u polufinalu savladali acu i milutina a oni vazhe za jedne od boljih igracha bilo je super i svi su nam chestitali...jednom me chovek na poslu oslovio sa "gospodjo"...
    Voistinu.

Veoma poznat marina.c (avatar)
    Učlanjen
    27.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    349

Čini mi se da bi ova sa " gospoDŽo" bila najinteresantnija...

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Interesuju me , pre svega, zanimljive ljudske sudbine, razni kurioziteti, nepravde, plemeniti podvizi,...
    Ne racunajte na honorar, jer i ja ovo radim iz entuzijazma.
    Moze i dobra prica za radio dramu.
    Ozbiljni, pisite privatne poruke.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pitaj prvog cigančića koji ti stane da opere šajbnu...da ti ispriča svoju priču..........idi do krnjače ili gde je sada izbeglički kamp još od olooje....pitaj taxiste......brate...ti bi da sediš i da pooštaš mooziku na radiju.........

sanja
    Guest

vozi se sa taksistom jednu nocnu smenu
    prespavaj na zeleznickoj ili bus stanici u bg
    provedi par sati u cekanju nekog reda, oslusni
    idi do onkologije u decijoj bolnici i shvati kolika je zelja da se zivi
    ...
    upoznaj zivot sa raznih strana

Poznat DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

Citat Original postavio sanja Pogledaj poruku
    vozi se sa taksistom jednu nocnu smenu
    prespavaj na zeleznickoj ili bus stanici u bg
    provedi par sati u cekanju nekog reda, oslusni
    idi do onkologije u decijoj bolnici i shvati kolika je zelja da se zivi
    ...
    upoznaj zivot sa raznih strana
    Lepo receno.

Aktivan član McCurdy011 (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio AntunTun Pogledaj poruku
    jao imam tushta i tma!...jednom se drugar napio pa pijan uleteo u sup da oslobodi neke druge drugare koji su pali za pola paketa trave...i pocheo da urla a pandurima trebalo 15min da se povrate od shoka i skrcaju ga ko slinu...ili ono jednom kad smo bili na zlatoboru pa pepsiju pao frizbi nekih 100m niz stenu pa je ishao po nju a mi ga gadjali kamenchitjima...ili letos kad je fitja upao u vodu duboku 10cm a pre toga je bila pricha kako kragujevchani mrze lubenice i kako se u narodu kazhe "mrzi ko kragujevchanin bostan" i oni zamalo da poveruju posle smo josipa optuzhili da je prepreden pa mu nismo dali da izadje iz vode...jednom smo bili na rzavu pa je drugar posekao nogu i bilo je bash muchno!...na zigetu sam pijan zaspao na dzhez stejdzhu pa me probudila riba s kamerom i rechima "sorry can i buy you a cup of coffe" pa smo se spijateljili al nismo u kontaktu mislim da je bila na ekserima...pobedili smo na turniru mtg i to u polufinalu savladali acu i milutina a oni vazhe za jedne od boljih igracha bilo je super i svi su nam chestitali...jednom me chovek na poslu oslovio sa "gospodjo"...
    Ne pamtim kad sam se ovako grohotom nasmejala!!!!

Slične teme

1. IMATE BIZNIS IDEJU ili trazite POSAO javite se.
    Autor Marko. J. u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.03.2007., 00:12
  2. Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 18.02.2007., 21:52
  3. Pomozite ako imate neku ideju
    Autor Sport_Billy u forumu Hardver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 21.01.2005., 01:16

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor