Rise Of Nations

Valekk

Početnik
Poruka
22
E pa ljudi,po meni je ovo naj igra svih vremena od tog tipa strategija [nemoj neko da je mesa sa WarCraft-om!]
Microsoftov Rise Of Nations je prvi deo,konacno dolazi drugi Rise Of Nations-Thrones And Patriots...Mnogo bolji,vise nacija,bolje mappe,i milion bugova ispravljeno!Manje vise nedostatci u prvoj su nadoknadjeni!
Na kraju je dosao Rise Of Nations-Rise Of Legends...Najmanje mi se svidja...

Drustvo,ko voli nek izvoli!
 
Igra je pravi promašaj.Pokušali su napraviti kopiju Age of empires ali im nije uspelo.
Igra me je držala celu jednu kampanju i to je sve.Izem ti igru ukojoj moraš samo daštancuješ jedinice i tek onda udariš na neprijatelja.Previše je denolična a najveća zamerka je što su jedinice uglavnom iste naročito u modernom dobu.
Sve u svemu,igra ima više mana nego vrlina.
Uzgred,odakle tri to da porediš WarCraft sa ovom igrom?:confused:
To su dve sasvim različite igre sa drugačijim gameplay - om.
 
@ Protektor

Da su zeleli kopiju AoE,oni bi izdali 4 deo AoE!
Tako da nije kopija,Uzgred,ne zaboravi da je Microsoft proizvodjac!
U to vreme,igra ti nije smetala,a sad kada izlaze igre za najjace graf kartice i po 2 gb RAM-a,sad smeta??E jbg,to ti je svet igara..
P.S.Svako ima svoje misljenje
 
@ Protektor

Da su zeleli kopiju AoE,oni bi izdali 4 deo AoE!
Tako da nije kopija,Uzgred,ne zaboravi da je Microsoft proizvodjac!
U to vreme,igra ti nije smetala,a sad kada izlaze igre za najjace graf kartice i po 2 gb RAM-a,sad smeta??E jbg,to ti je svet igara..
P.S.Svako ima svoje misljenje

Znam ja dobro da je Microsoft izdavač za obe igre.Zato treba zabraniti njima da se bave svetom igara i posvete onom što su do sad ostvarili.
Nije istina da igrivost ide u korelaciji sa grafikom.Ja sam fan starih strategija.Zapravo jedino što mi se dopalo kod Nations jeste grafika.
Neko gore reče da je igra zanimljiva svega 3-4 dana.Toliko i treba vremena za opušteno igranje da bi se prešla.
Naravno da svako ima svoje mišljenje.:???:
 
Baš je cool igra...
RoN sam obrnuo 3 puta...na 3 nivoa,sa 3 nacije :^)
Nisam ni znao za expanziju...
Igrao Ron-Rol,ali to nije isti žanr...RoL mnogo vuče na RPG...
@Pratektor
umm...
Microsoft pravi odlične igre,a i sam si rekao da ti se sviđa AoE...
 
Uf ljudi,boli me glava od vas!:lol:
Ajd da se na tome završi.Važi?
Igru sam pokušavao nekoliko puta da igram iz početka ali ne vredi.Uvek se iznerviram koliko je jednolična.Da li grešim ui nečemu?Ajde ljdu reci te.Otvioriste ovu temu a ništa nisam čuo konkretno o igri.
 
Nisi pitao lepo:D:D
Ovako:
RoN 1. deo,je po meni veoma dobra igra,pre svega mi se svidja onaj prelaz medju dobima,a samim tim i promena likova..Gameplay je zakon,veoma je igriva igrica,i sto je mozda najbolje za vecinu,ne trazi mnogo jaku konf compa...
RoN 2. deo,ili Thrones And Patriots,usavrsena verzija RoN 1.dela.Dotato je vise kampanja..Vise nacija..Vise mapa,veoma dobro izbalansirana..Bonusi dodeljeni rasama su veoma izbalansirani.
RoN Rise of Legends..Po meni je...u najmanju ruku moderna,a nisam bas neki fan modernih igara...Izasli su iz koloseka tog tipa igara,ubacili su heroe,sto znaci da pokusavaju da vuku na ove standardne,"immortal" igre:D tipa WC3
Neko bi rekao da su jednolicne,i da imaju umrtvljene gameplay-eve..Ne slazem se sa time,iz jedno i jedinog razloga...A to je da svaka igra posle nekog vremena provedenog uz nju,ima da pocne da lici na rutinu,zato..uzivkajte u igrama,i gledajte na njih kao na razonodu:D
 
Ok.
ja sam samo igrao prvi deo i kada me je blago razočarao nisam razmišljao da igram nastavke.
Mene je ponajviše nerviralo koliko se sve brzo odvija.Za sat vremena igranja,odigranih nekoliko mapa a ceo svet drže tri nacije.Nekako je napravljen promašaj sa tim delom igre.Da su ga razradili malo sigurno bi mi se svidelo.Odviše je kratka!
Kada sam je nabavio računao sam na neke cake koje su postojale u AoE.Tipa "Feudal rush" ,kada udariš na neprijateljske resurse sa šačicom vojske i bitno ga oslabiš.To je fora kod strategija koliko ja znam.Ovako nikako nisam mogao da usporim neprijatelja sve dok ne prihvatim odgovarajući sistem "upgrade"-ovanja.Tada sam na konju ali nije zanimljivo.
 
Evo ja sam se ponovo zapalio i sad mnogo igram. Ko hoce da mi se prikljuchi? igracemo preko hamachija, i imam ekspanziju. Da ne otvaram novu temu, pa ajde ovde, ko je zainteresovan?
 
Igrica je EXTRA. Nemam apsolutno nijednu zamerku. Kad god mi je dosadno ja je instaliram i tako sedim oko 4 sata igrajuci jednu partiju u solo game modu. Igrica je savrsena po meni najbolja strategija svih vremena. Jedinomi je zao sto su zasral* Rise Of Legends, mislim da nikako nisu smeli da predju na buducnost...:-?:-D
 

Back
Top