Koncert za pamcenje

Pa sta ja znam... 357 je recimo ostavio jedan od jacih utisaka... Nisam ih nesto preterano voleo pre odlaska na koncert, ali kad se setim kakvu su atmosferu napravili, nije mi dobro... Bilo je extra!!! Ako neko nije bio na njihovom koncertu do sada tebalo bi da ode... Stvarno ljudi znaju da naprave atmosferu...
 
Najbolji koncert ikad odrzan, po meni je "The Song Remains Same" Led Zeppelin 1973 godina.

Jos jedan koncert koji je na mene ostavio jak utjesak je Pink Floyd s Roger Watersom "rusenje berlinskog zida" ili "The Wall" 1991 godine u Berlinu.
 
Metallica - Stadion JNA
Deep Purple - Sajam
Whitesnake - Tasmajdan
W.A.S.P. - SKC
Iron Maiden - Sajam
Blind Guardian - Basta SKCa
za koji dan i Helloween/Gamma Ray, nadam se da ce biti koncert za pamcenje ako se ne pogushimo u SKC-u
 
Otprilike svi ovi strani bendovi koje sam gledao, a i poneki naš...

Deep Purple, drugi put mi je bilo malo jače pošto sam divljao u 2. redu, Whitesnake, W.A.S.P., Blind Guardian oba puta + Astral Doors prvi put, Evergrey, Therion + Grave Digger + Sabaton, manje-više HammerFall i Krokus (bio pod utiskom sa Theriona pa mi ovi i nisu bili nešto posebno 8) ), naravno Maiden koji sam cekao 100 godina i valjda se od tolikog cekanja i nisam previse odusevio, Kamelot + tu i tamo Leaves' Eyes, Blackmore's Night, Glenn Hughes, Stonsi, Cynic, Gary Moore, Blaze Bayley...onaj madjarski Maiden tribute što beše skoro...

Looking forward to Devil's Slingshot, Hello-Ray i ponovo Therion, a možda i Edguy i još ponešto ove godine...

Od naših oni koncerti Kraljevskog Apartmana i Alogie 2005, tu i tamo Bijelo Dugme na Hipodromu, Čorba na Ušću i u Areni, Time na Jelen Pivo festu, YU Grupa na Beer festu, Queen real tribute na Beer festu...

Naravno, računam samo one kojima sam lično prisustvovao, ovih za komp imam preko 500, jes da nisam ni pola stigao da pogledam... :lol:
 

Back
Top