POMOZITE...PROCESOR INSTALL...

vertis

Zainteresovan član
Poruka
206
Posto sam instalirao A64 4200+Dual Core...Win XP PRO SP2.
INSTALIRAO SAM DRAJVERE ZA PROCESOR KOJI SE DOBIJE UZ MATICNU PLOCU
+DRAJVERE ZA PROCESOR SA AMD-OVOG SAJTA
+DUAL CORE OPTIMISER

Da li moze, da lose utice na procesor sto sam instalirao
par drajvera......za isti.

kad otvorim Device Properties

procesor
AMD64 4000+ DUAL CORE
AMD64 4000+ DUAL CORE

Da li ovako mora biti jer je 32-bitni OS???

Molim odgovor.
Hvala.
 
da vam pojasnim ,drug mi je iz BG-a.ja sam iz Subotice.........instalirao sam mu to
danas pa me sad grize SAVEST da se nisam ZA...BAO sto sam mu za procesor
nabacao drajvere.........bojim se da mu nerikne posto se nerazumem u te stvari bas 100%
RECITE mi da li da prestanem da brinem???
 
da vam pojasnim ,drug mi je iz BG-a.ja sam iz Subotice.........instalirao sam mu to
danas pa me sad grize SAVEST da se nisam ZA...BAO sto sam mu za procesor
nabacao drajvere.........bojim se da mu nerikne posto se nerazumem u te stvari bas 100%
RECITE mi da li da prestanem da brinem???

Ne pokvario si mu procesor pa ce sad morati da kupi novi :lol: :lol:

Driveri za procesor nepostoje postoji taj Dual Core Optimizer i to je sve shto ima za AMD procesore.... Program CPU-Z ce ti reci sve shta te zanima o procesoru i shire.... Mozda vam je prodavac stavio X2 4000+ umesto X2 4200+.... i okachi screenshot iz CPU-Z-a....
 
instalirao sam prvo drajver za plocu.zatim drajver za procesor (sa istog cd-a na kome se
nalazi drajver za plocu),zatim sam posetio amd-ov sajt i skinuo najnoviji drajver........
instalirao sam ga..i onda sam skinuo sa istog sajta AMD Dual Core Optimizer
i to je to.........znaci drajver za proc. sa cd-a maticne
drajver sa sajta za isti
i drajver sa istog sajta ........optimezer....
interesantno da su se svi ok instalirali ispade kao UPGRADE...
 
Ne pokvario si mu procesor pa ce sad morati da kupi novi :lol: :lol:

Driveri za procesor nepostoje postoji taj Dual Core Optimizer i to je sve shto ima za AMD procesore.... Program CPU-Z ce ti reci sve shta te zanima o procesoru i shire.... Mozda vam je prodavac stavio X2 4000+ umesto X2 4200+.... i okachi screenshot iz CPU-Z-a....
Ne bih se slozio da Driveri za AMD Procesore ne postoje:AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor Driver Version 1.3.2.0053 for Windows XP and Windows Server 2003 (x86 and x64) - Allows the system to automatically adjust the CPU speed, voltage and power combination to match the instantaneous user performance need. This package is a user friendly localized software installation of the driver designed for end-users. This driver supports AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core processors and supports future quad-core upgrades on Windows XP SP2 and Windows Server 2003 SP2 x86 and x64 Editions.
Ili:http://www.amd.com/us-en/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_13118,00.html
 
AMAN BRE.Istripovace da je pokvario nesto. Da tako treba da pise
 

Prilozi

  • sshot-2.jpg
    sshot-2.jpg
    19,8 KB · Pregleda: 12
To sto ti pise AMD64 4000+ DUAL CORE dva puta to je normalno.
Tvoj procesor ima dva jezgra pa zato imas dva puta AMD64 4000+ DUAL CORE, jer svako jezgro OS vidi kao jedan procesor. Isto tako kad U Windows Task Manager-u (ctrl+alt+delete) pa na kartici Performance,imas U CPU Usage History okviru dva grafikona, to ti pokazuje koje je i koliko je svako jezgro optereceno.
 
Ne bih se slozio da Driveri za AMD Procesore ne postoje:AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor Driver Version 1.3.2.0053 for Windows XP and Windows Server 2003 (x86 and x64) - Allows the system to automatically adjust the CPU speed, voltage and power combination to match the instantaneous user performance need. This package is a user friendly localized software installation of the driver designed for end-users. This driver supports AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core processors and supports future quad-core upgrades on Windows XP SP2 and Windows Server 2003 SP2 x86 and x64 Editions.
Ili:http://www.amd.com/us-en/Processors/TechnicalResources/0,,30_182_871_13118,00.html

To je Driver za Cool'n'Quiet !!! :lol:
 

Back
Top