System mechanic 4
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: System mechanic 4

Opet mi je dosadno
    Guest

Podrazumevano System mechanic 4

Da li je neko koristio ovaj program i kakvi su vaši utisci?
    Meni se čini da može da izbriše gomilu nepotrebnog "smeća" iz kompa,čak i iz registry,a nije mi se slupao ni XP ni 98.
    Pozdrav

UnDerGr0unD^SeCuRitY
    Guest

Podrazumevano

Dobar je to program imas svasta, popravlja greske u registry izbacuje nevazece unistallacije,a koliko sam razumeo ima i svoj anti virus i firewall :wink:

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Zato jednostavno ne instalirate Norton System Works, ima sve, ima WinDoctor, Diskdoctor... i jos puno dobrih funkcija..

Ističe se
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Citat Original postavio DEVIL
    Zato jednostavno ne instalirate Norton System Works, ima sve, ima WinDoctor, Diskdoctor... i jos puno dobrih funkcija..
    Taj imam ja instaliran....i imam sledeci problem...kad je dobro nastelovan,ne mogu da otvorim stranice koje mi trebaju,jer poseduju neku reklamu na sebi....pa ga onda iskljucim na momenat,i tom prilikom mi se uvek zakaci SBSX-exe....super bar...zna li neko sta je to?U principu ne moze mi nista....samo mi je jako dosadno da ga svaki put cistim iz celog sistema....

Onaj kome je bilo dosadno
    Guest

Podrazumevano System mechanic 4

Hvala što ste se javili.
    Usput sam instalirao System Mechanic 4(probnu verziju
    30 dana)na oba kompa što imam i posebno mi se svidelo što ovaj program ne opterećuje sistem previše.Na ovom starom kompu imam Win98,procesorMMx233 i samo 32mb RAM-a.Zato i ne koristim ništa od Nortona prezahtevan je.
    Sem čistača registry posebno mi se svideo spyware killer,koji je našao 3 nove gluposti koje ni Ad-Aware ni Spyboot S&D nisu uspeli otkloniti.
    Inače običan SM 4 nema antivirus ni firewall,a pro
    verzija ima Panda antivirus Platinum i neki System shields firewall.
    Ako budem imao vremena ovih dana probaću da o svakom
    delu SM 4 napišem nešto ukratko.
    Pozdrav

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Citat Original postavio begunac
    Citat Original postavio DEVIL
    Taj imam ja instaliran....i imam sledeci problem...kad je dobro nastelovan,ne mogu da otvorim stranice koje mi trebaju,jer poseduju neku reklamu na sebi....pa ga onda iskljucim na momenat,i tom prilikom mi se uvek zakaci SBSX-exe....super bar...zna li neko sta je to?U principu ne moze mi nista....samo mi je jako dosadno da ga svaki put cistim iz celog sistema....
    Pogledao sam malo na netu za taj SBSX.exe i nisam mogao nista naci, cak mi pishe da takvo nesto ne postoji. Inace ne znam sta bi to moglo biti. a mozda imas neki PopUp stoper, pa on blokira otvaranje. Jer obicno oni blokiraju reklame, ne znam zasto bi to System Wokrs radio...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: System mechanic 4

znaci koja mu je prednost u odnosu na nortona? sta znaci prezahtevan?
    gde ima da se skine?

Dosadni...
    Guest

Podrazumevano SM 4

Ovde možete skinuti probnu verziju SM4:
    http://www.iolo.com/sm/
    Ja ustvari nisam rekao da je SM4 bolji od Norton SW.Mada mnogi tvrde da Nortonovi proizvodi usporavaju rad na računaru;do sada sam od njih koristio NAV 2002. i strahovito je usporio moj tadašnji Celeron 766MHz sa 256 sdram-a.Inače sam više pristalica tzv. pasivne zaštite,znači razni virus Cleaner-i itd. nego nekih antivirus programa koji se startuju zajedno sa operativnim sistemom i kao aktivno skeniraju svaki fajl. (btw. probajte instalirati mali program CoolMoon koji vam pokazuje
    sa koliko je procenata opterećen procesor ili RAM pri upotrebi raznih programa;verovatno ćete se iznenaditi kad vidite rezultat npr. običnog screensaver-a.Ovde možete skinuti CoolMoon:
    http://coolmon.arsware.org/
    Danas sam nabavio još 64mb RAM-a pa ću probati i taj Norton SW.
    Ako neko bude instalirao SM4 NARAVNO da treba pažljivo da pročita šta tačno koja opcija uklanja iz
    sistema,da ne bude posle da ste zbog Dosadnog morali ponovo instalirati Win.Šalim se;nemojte se plašiti,sve je lepo objašnjeno:ako želite onemogućiti neki program da se startuje sa operativnim sistemom uvek radije izaberite opciju DISABLE nego DELETE,jer posle možete to vratiti.
    `ajd` da ne budem baš jako dosadan odo` ja.Pozdrav.

Slične teme

1. brisanje duplicate files sa system mechanic-om 5
    Autor orfey u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 08.08.2017., 09:10
  2. 1 dangerous process (System Mechanic 6)
    Autor vertis u forumu Hardver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 26.03.2007., 14:40
  3. System Mechanic Pro 5.5
    Autor Baba??? u forumu Softver
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.03.2006., 01:12
  4. Kao System Mechanic 5
    Autor Slavik u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.02.2005., 22:48

Pravila za slanje poruka