Internet problem

jevta.bg

Aktivan član
Poruka
1.138
Komsija nesto zeznuo i sad ne moze da otvori ni jednu stranicu na internetu.
Inace ima bezicni internet.
Probao sam sve sto mi je palo napamet , i resetovao sve u internet opcijama , i iskljucivao
firewall i antivirus , ma sve zivo.
DC++ radi normalno a net jok.

Dajte neki predlog.Verujem da je neka glupost u pitanju al neda se.

:confused:
 
Pa valjda ti i DC++ radi preko neta?! :lol: Sigurno nije putem vazduha :mrgreen: , što znači da ti net radi. :) E sad sve je to do browser-a. Možda opcija Work Offline ili si navukao neku štetočinu pa ti neda da otvaraš stranice. Da li na svim browser-ima neće da otvara stranice?
 
Probaj otvori cmd pa uradi ping google.com vdi imas li neki odgovor. Ne znam koji je tip wireless konekcije jel dobijao neke ip adrese od provajdera getveje i sl. daj malo vise informacija a ne nece da ide pa bog.. kada se to desilo jel cacko ko sta... bla bla bla
 
Pa sta tebe muci. Ovaj gore kuka da ima problem a sad ja moram da nagadjam kako sta gde kad kuda i da mu pomognem. Pa ne moze tako :p Imam i ja wireless pa delim na vise racunara pa nemam takve pizdarije ne znam sta su oni poyebali. Prvo nazoves provajdera pitas jel kod njih neka pizdarija da ti ne bi syebo sve ako je do njih ako ne onda zasuces rukave i na posao :p
 
Pa sta tebe muci. Ovaj gore kuka da ima problem a sad ja moram da nagadjam kako sta gde kad kuda i da mu pomognem. Pa ne moze tako :p Imam i ja wireless pa delim na vise racunara pa nemam takve pizdarije ne znam sta su oni poyebali. Prvo nazoves provajdera pitas jel kod njih neka pizdarija da ti ne bi syebo sve ako je do njih ako ne onda zasuces rukave i na posao :p
Pa mene nista ne mucio nego sam samo hteo da kazem da treba da pita providera
 

Back
Top