Tudja roba

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Koliko ste fer prema tudjoj robi?

Ako se pojavi drugar/drugarica sa nekim,
nebitno da li mu/joj je to devojka/decko ili su "cisto onako" izasli zajedno
(drugarski, flertovski, muvacki...), da li ste maksimalno uzdrzani?
Cak i ako ona/on krenu u "ocigledan" razgovor sa vama?
Je li vam problem da nekome "skinete" ribu/frajera odmah ili se suzdrzavate do neke sledece prilike?
 
Koliko ste fer prema tudjoj robi?

Ako se pojavi drugar/drugarica sa nekim,
nebitno da li mu/joj je to devojka/decko ili su "cisto onako" izasli zajedno
(drugarski, flertovski, muvacki...), da li ste maksimalno uzdrzani?
Cak i ako ona/on krenu u "ocigledan" razgovor sa vama?
Je li vam problem da nekome "skinete" ribu/frajera odmah ili se suzdrzavate do neke sledece prilike?

nije mi problem, zashto bi mi bio... ali se suzdrzavam... do zauvek...
dodushe, samo u sluchaju da mi je to stvarno drugarica, a ne neka "drugarica" kojoj bih jedva chekala da zabodem noz u ledja...
 
Pa, mislim, ta drugarica ce mi vec staviti do znanja je l je u nekom fazonu sa njim ili nije... :|

Ono, ne razumem temu... Ali, naravno da mi ne pada na pamet da se zagledam u drugaricinog decka, kombinaciju ili sta vec...
 
Uf, da pojasnim...

Jedan drugar se pre neko veche pojavio u kafeu sa nekom "drugaricom".
Mislim, nije mu devojka, to 100%, ali vidi se da igra oko nje, pokusava da ostavi utisak.
E, ondak su pojedini, kako bih ih nazvao, drugari "saletaci", krenuli kao u razgovor sa njom.
E, oni su za tog drugara "face", jesu stvarno, ali umesto da ostave coveka da na miru pokusa sve sto moze ili mu malo povecaju "cenu", oni kao "neobavezno" poceli da flertuju sa njom, iako nije nikakva atraktivna ribetina.

meni to bezveze...
 
Koliko ste fer prema tudjoj robi?

Ako se pojavi drugar/drugarica sa nekim,
nebitno da li mu/joj je to devojka/decko ili su "cisto onako" izasli zajedno
(drugarski, flertovski, muvacki...), da li ste maksimalno uzdrzani?
Cak i ako ona/on krenu u "ocigledan" razgovor sa vama?
Je li vam problem da nekome "skinete" ribu/frajera odmah ili se suzdrzavate do neke sledece prilike?

zauzet muškarac, kao i muškarac prijatelj MOG muškarca, kao i muškarci mojih prijateljica za mene su totalno neprivlačni...

saznanje da neko jeste nečiji mi totalno uništava seksualnost u pogledu te osobe...
 
Ne znam, mozda to sad postaje uobicajeno, mnogi na to gledaju kao na neki sport, ali meni licno je to bezveze...

Kad dodje drugar, ma sta drugar, bilo ko da dodje negde sa devojkom, gledam da ne zayebavam coveka, ako mogu malo i da mu pomognem nekim komentarima, da covek stekne vece samopouzdanje.

Koji sam ja ludak...
 

Back
Top