SONY PLAYSTATION 3

vladodr

Početnik
Poruka
15
Za sve zainteresovane podatak da je SONY objavio snizenje svoje konzole Playstation 3 za trziste Evrope od 10 oktobra 2007. godine. U USA snizenje ce uslijediti od novembra mjeseca.

Dakle, konzola od 60 GB u Evropi ce kostati 499 EUR uz koju dolaze 2 dzojstika + 2 igrice..Ona od 80 GB takodje 499 EUR, ali dolazi samo sa 1 dzojstikom..

Novitet je sto je SONY lansirao novu konzolu Playstation 3 od 40 GB!
Ona kosta 399 EUR i ne sadrzi portove za memorijske kartice, umjesto 4 USB-a ima 2, i na njoj ne postoji mogucnost igranja igrica sa konzole Playstation 2! Zato je i jeftinija...

Pitanje za sve Vas glasi: Da li znate nekog ko prodaje ove konzole po nekim "normalnim cijenama" posto su na teritoriji Crne Gore a i Srbije ove konzole bezobrazno skupe (700-770 EUR ) ???
Svaki komentar ili sugestija o najpovoljnijoj nabavci ove konzole je dobrodosao!
 
Da, to mi je jasno...

Ali, nijesam ja jedini koga PS 3 interesuje..
Ima on i Blue Ray Disk i HDMI i jos nekih finih stvarcica u sebi..Super je on stvar, samo sto je nehumano da ga placam na brdovitom Balkanu po ovako uzasnim cijenama...

Zato i trazim neki savjet od vas, ako ga imate, kako doci do PS 3 na najpovoljniji nacin..

Hvala unaprijed za sve komentare.
 
PS3 ti nista nevredi bez lcd televizora visoke rezolucije a da nepricam o cenama igara i filmova na blue ray diskovima . Sacekaj ti jos 6 meseci kada Sony PS3 totalno pukne pa ga kupi(a vec puca po svim savovima)
 
Planiram da posle PS 3 kupim i LCD...

Igre i filmovi su skupi kod nas, slazem se..Ali su vani mnogo povoljniji..Gledacu da ih tamo nabavljam..

Sto se tice pucanja SONY-ija, istina je da se mnogo manje prodaje od X-Boxa i Nintenda Wii, ali to je samo zbog cijene! A ne zbog toga sto je losiji od tih konzola..SONY je SONY, ali ga je ovaj put mnogo "neozbiljnija" konzola kao npr. Wii potukla upravo zbog cijene!! Vise nego duplo je jeftinija...SONY je to previdio, VJEROVATNO IH JE PODCIJENIO...i sad zato izbacuje ovaj novi model PS 3 konzole i smanjuje cijenu..

Ali vi mi sve predlazete OSIM onoga sto sam ja pitao :)
 
sony 3 je bolji od xboxa, to je i dokazano ne samo pored cene...e sad sto je kod nas cena ogromna to je zasebna prica. Iako sam stari pc-ijash, planiram da kupim ps3, posto ce mi trajati bar 5,6 godina,a sve novije igre ce izlaziti i za njega...uvek mogu na net preko njega, mogu lepo da ukljucim tastaturu i misha, gledam filmove, slusam ziku i sve ostalo..a kad budem imao para, kupicu konfu zmaj pa da me bog vidi..
 
sony 3 je bolji od xboxa, to je i dokazano ne samo pored cene...e sad sto je kod nas cena ogromna to je zasebna prica. Iako sam stari pc-ijash, planiram da kupim ps3, posto ce mi trajati bar 5,6 godina,a sve novije igre ce izlaziti i za njega...uvek mogu na net preko njega, mogu lepo da ukljucim tastaturu i misha, gledam filmove, slusam ziku i sve ostalo..a kad budem imao para, kupicu konfu zmaj pa da me bog vidi..

E to sam i ja cuo.Po netu se prica da ce biti najjaca konzola do sada :-D
 
GTA 4 za PS 3je vec izasao!

Cijena mu je malo vise od 50 $ u USA.

A za Sony PSP cijene je moguce provjeriti bilo gdje na internetu..Najlakse ti je provjeri na Amazonu...

Samo, problem je sto su tamo super cijene, tako da ces se potpuno razocarati kad posle toga odes kod lokalnog prodavca:)
 

Back
Top