Kd ukucas na Google rec Kosovo nadje 29.300.000 rezultata!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ademe_ks pa ti se registrovao i na forum.hr ? sat ces tamo zezas hrvate i to na temi "Jel Srbija stvarno ratovala"


adem_ks
najnoviji korisnik

Registracija: Feb 2007.
Lokacija: mitrovica
Postova: 6 Quote:bobparker kaže:
Koliko znam rat je kad se proglasi ratno stanje, izvrsi mobilizacija i posalju jedinice u zaracena podrucja.
Na kraju se potpise mirovni sporazum izmedju zaracenih strana.
Ako prihvatimo da je Srbija ratovala sa BiH i HR. cemu onda sud pravde u Hagu da to dokazuje godinama, i da jos cekamo presudu.
Znaci pitanje ima logike, mada je malo sigurno nezgodno.

ako je tacno da su celnici srbije agitovali narod da ide i da se bori za velikosrpsku stvar, iako SRBIJA nije nikome objavila rat, moje je misljenje da je ipak ratovala. znaci DA. e sada sto sud ponekad ne uzima "ocigledno" za dokaz, to je samo znak da je sud, SUD, a ne "radio milevina" ispostava.
 
ademe_ks pa ti se registrovao i na forum.hr ? sat ces tamo zezas hrvate i to na temi "Jel Srbija stvarno ratovala"


adem_ks
najnoviji korisnik

Registracija: Feb 2007.
Lokacija: mitrovica
Postova: 6 Quote:bobparker kaže:
Koliko znam rat je kad se proglasi ratno stanje, izvrsi mobilizacija i posalju jedinice u zaracena podrucja.
Na kraju se potpise mirovni sporazum izmedju zaracenih strana.
Ako prihvatimo da je Srbija ratovala sa BiH i HR. cemu onda sud pravde u Hagu da to dokazuje godinama, i da jos cekamo presudu.
Znaci pitanje ima logike, mada je malo sigurno nezgodno.

ako je tacno da su celnici srbije agitovali narod da ide i da se bori za velikosrpsku stvar, iako SRBIJA nije nikome objavila rat, moje je misljenje da je ipak ratovala. znaci DA. e sada sto sud ponekad ne uzima "ocigledno" za dokaz, to je samo znak da je sud, SUD, a ne "radio milevina" ispostava.
da, ali nekako mi nije bila interesantna ekipa, svega par postova, a i nisam bio davno, tada sam na pocetku trazio neki normalan:confused: forum i zadrzao se ovde. bio i na bgkafeu, ali isto
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top