bradavice na prstima

medicin83

Obećava
Poruka
99
vec godinu dana imam bradavicu na jednom prstu leve shake, sad mi se pojavila i omanja na drugoj. Sta mi je ciniti....sta se u apoteci trazi protiv bradavica?

...usput da li neko moze da objasni usled cega se javljaju bradavice ove vrste?
 
Bas sam nedavno bila u institutu za estetsku hirurgiju i posto sam ja magnet za ..... sedne neka baba pored mene i pocevsi od kulina bana svoju zivotnu pricu isprica mi usput (ne znam kako smo do toga stigle) da je ona bradavice na rukama mazala mesavinom meda i cimeta i "kao rukom odnesene" :) . Pokusaj, ako i ovo ne obrisu.
pozz
 
Kad sam imala 16 god znaci pre 10 god :) pojavila mi se jedna velika bradavica na prstu desne ruke nakon par meseci pocele su da mi izlaze ispod pazuha cak imala sam i jednu sitnu bradavicu u nosnoj shupljini....nije nista strasno otisla sam kod dermatologa i spalio mi je azotom bradavice na rukama a ova u nosu i ispod pazuha nekim aparatom.Secam se da mi je rekao da kad izlaze tako bradavice ma koliko god da izadju najbitnije je da se unisti ona koja je izasla prva i ostali sami nestaju.Nista strasno samo pravo kod dermatologa da te ne bi peckalo na vise mesta kad ih budes spaljivao
 
ja imam te bradavice na rukama i bas nekad znaju da bole....i velike su...i bljak su....i treba ovih dana da idem kod derrmatologa jel mi stvarno vise smetaju...bas su odvratne nista ne mogu da radim zbog njih...da ne raskrvarim zato sto su tako nekako.....bljak
 

Back
Top