Svajcarska

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
ali ne kao zemlja Milka cokoladi,satova i planinskog turizma..
...u svetlu geopolitickih desavanja,predvidjam da ce za nekih 20 godina buknuti novi svetski rat...necu se zamarati ko ce koga i ko ce kome,niti me interesuje nacija,drzava i ostala sranja...ovo je sada tema tj,ovde bi trebali da se jave ratnici koji ce kada bukne novi svetski rat sa mnom krenuti u osvajanje vecno neutralne Svajcarske...zasto bas Svajcarske...naravno zbog love i zlata koje cuvaju u njihovim bankama..jeste da ce poduhvat biti opasan ali se isplati...zato hrabri moji ratnici,javljajte se..Svajcarske banke su nas cilj
 
ali ne kao zemlja Milka cokoladi,satova i planinskog turizma..
...u svetlu geopolitickih desavanja,predvidjam da ce za nekih 20 godina buknuti novi svetski rat...necu se zamarati ko ce koga i ko ce kome,niti me interesuje nacija,drzava i ostala sranja...ovo je sada tema tj,ovde bi trebali da se jave ratnici koji ce kada bukne novi svetski rat sa mnom krenuti u osvajanje vecno neutralne Svajcarske...zasto bas Svajcarske...naravno zbog love i zlata koje cuvaju u njihovim bankama..jeste da ce poduhvat biti opasan ali se isplati...zato hrabri moji ratnici,javljajte se..Svajcarske banke su nas cilj

Svajcarska i neutralnost su dve krajnosti kruga (ako smem da se tako izrazim). Kao ultraljubicasta i infracrvena boja... nijedna nije vidljiva a obe su na pocetku krajevima vidljivog spektra.

Svajcarsku nije zakacio nijedan rat jer je uspela da bude u interesu svih zaracenih strana.

Kad dodje taj svetski rat, mene ce interesovati da idem na Juzni pol. Tamo ce, postati pogodno za zivot a zlato... pa povescu i moje zlato sa sobom, nigde ne bih isao bez nje ;-)
 
ostavi ljude na miru...kad bi srbija bila takva kao švajcarska, pa da neko hoće da te napadne reda radi...baš me zanima šta misliš o tome?
 
hahahaahhahha..da,jadna srbija nikada nije bila napadana....odakle ti dolazis???...i naglasio sam da nema veze sa narodom,nacijom i drzavom....mislim samo kako da iskoristim ratno stanje i da krenem u osvajacku misiju protivu Svajcarske...
 
ili da kinezima damo srpsko državljsanstvo, a da zadrže kinesko i naselimo kosovo kinezima, pa čik nek' ih šiptari diraju....
ovo za švajarsku....zezam se, bre. nas je napadao kome malo padne na pamet da mu fali para, pa....odmah na blesavu srbiju, jer zna da hoćemo da se bijemo.
 
Imam pitanja

1. Ochemo da idemo peshke ili kako do Svajcarske

2. Sta cemo sa vizama ko ce to da nam obezbedi oce da bude neka kao grupna turisticka ili svako sam da se snalazi ?
 
prasnjavi skini tu prasinu sa ociju dok citas...u iscekivanju novog rata,ekipa koja je se skuplja ide direktno sa sve oruzjem i ostalom ratnom tehnikom do Svajcarske tj. da malo olaksamo njihove banke,a ujedno i malo da se provodimo...
 
ili da kinezima damo srpsko državljsanstvo, a da zadrže kinesko i naselimo kosovo kinezima, pa čik nek' ih šiptari diraju....
ovo za švajarsku....zezam se, bre. nas je napadao kome malo padne na pamet da mu fali para, pa....odmah na blesavu srbiju, jer zna da hoćemo da se bijemo.


Ovo je genijalna ideja !

Ozbiljno ne bi mogla da se proglasi nezavisnost a zan sed a Kinezi mogu lako u Srbiju uvek bi imali veto za nezavisnost i super sve Bruslija do Brus Lija
 
kinezi,mrs u japan...
Molim iskrene i casne protivnike mrske nam i bogate Svicarske da se jave za predstojecu sezonu rata koja nam dolazi..Svicarski alpi su nas cilj..samo ozbiljni....
ps.Kinezi,mrs u Japan
 

Back
Top