Papiri na sve starne...

mmaallaa

Zainteresovan član
Poruka
462
Naime, od kad sam upisala arhitekturu oko mene su samo papiri, ne mogu da se izborim sa njima, ali to nije problrm. Problem je sto se prasina nenormalno skuplja na njima i nenormalno smeta, usisavam i brisem prasinu na dva- tri dana, ali nista. Sve je slozeno u rolne ili fascikle, fioke, ali gusi!!! Da li neko ima neki metod kako to da se ublazi, nemoguce je izdrzati!!! :):):)
 
s vremena na vreme uhvatim papirnu kutiju i pobacam sve sto nije bitno,tu mi malo lakne
odnesem u podrum ono sto trenutno nije bitno
ostalo poslazem po fasciklama,kutijama
ali uvek bude malo nered oko kompa i mreze za novine
od kako sam se nalozila na feng shui ja samo bacam bacam i nikako sve da pobacam
 
Donekle mogu stvarno da pomognu kutije, naravno zatvorene i na svakoj lepo piše šta se tu nalazi. Fascike i papiri isto u kutijama. Ja to, doduše, pokušavam da objasnim i sebi i svojim ukućanima i ne polazi mi za rukom. I sto je najgore, stalno smo u potrazi za onim papirom, ili onom knjigom, ili onim brojem telefona zapisanim na onoj hartiji, onim flomasterom. Bojim se da ko nema red u glavi loše stoji i sa papirima i naravno sa prašinom. Pa koliko god pričali o kreativnom neredu
 
Naime, od kad sam upisala arhitekturu oko mene su samo papiri, ne mogu da se izborim sa njima, ali to nije problrm. Problem je sto se prasina nenormalno skuplja na njima i nenormalno smeta, usisavam i brisem prasinu na dva- tri dana, ali nista. Sve je slozeno u rolne ili fascikle, fioke, ali gusi!!! Da li neko ima neki metod kako to da se ublazi, nemoguce je izdrzati!!! :):):)

koliko mi je poznato, sa papirima se radi prve dvije godine...
 
Ja sam inače alergična na prašinu i stan mi je okrenut ka ulici tako da svaki dan brisnem prašinu a svaki vikend mi ne gine detaljisanje... Sa knjigama i skriptama i tim čudima mi je jedino pomoglo da ih stavljam u najlon kese i baš krvnički zavežem, a ostale papire držim po fasciklama....
 
Volim moje papire. Nikada mi se nije gomilala prašina po njima, a nije da je nema :roll:
Lepo ih tutneš u fasciklu.
Al' nema ih više, sad je sve u digitalnom obliq. Danas sam dovlačila neq kartu qći, odavno nisam vukla A0 il' šta je već ono :? po prevozu, budi uspomene :lol: i eno je, gleda me, onako srolana..... ne znam šta da joj radim. Ionako su svi pitali asistenta - a da vi to nama date na disq? :?
Shodno svemu gore napisanom, imam problem sa drajverima, filmovima i, pre svega, KABLOVIMA. Ae što qpe prašinu, i što vise na sve strane..... nego što još možeš i da se sapleteš :? što takođe nije strašno, kao što je strašno ako ih počupaš iz izvora napajanja ili oboriš telefon, qćište, monitor, liniju, antenu..... TV. Evo zveram..... bar tridesetak može da se pobroji, računajući i punjače i USB i sva ostala čuda. Ovaj za zvučnike ima 5 metara pa je srolan, al' ne pomaže..... stalno ga šutiram. Prekjuče sam iščupala kabl iz štampača i povukla fiksni, sva sreća pa se zaustavio na kablu od slušalica koje su mi bile na vugli :) :) :)
 
Naime, od kad sam upisala arhitekturu oko mene su samo papiri, ne mogu da se izborim sa njima, ali to nije problrm. Problem je sto se prasina nenormalno skuplja na njima i nenormalno smeta, usisavam i brisem prasinu na dva- tri dana, ali nista. Sve je slozeno u rolne ili fascikle, fioke, ali gusi!!! Da li neko ima neki metod kako to da se ublazi, nemoguce je izdrzati!!! :):):)

Ja imam gomilu nota...Takodje me dovode do ludila a sve mi treba i nista ne mogu da bacim.Da ne pominjem knjige koje su fotokopirane i koje izgledaju pomalo ruznjikavo a ni njih ne smem da bacim!!!Histerija od papira na sve strane.I taman kad slozim,nesto mi zatreba i onda ponovo preslaganje istih.. fuf..
 
koliko mi je poznato, sa papirima se radi prve dvije godine...

Pa ja sam prva!!! Zato mi i smeta papir jer ga odjednom ima mnogo vise nego dok sam bila u gimnaziji. Inace, sve mi je po fasciklama, fiokama, ali ne pomaze4 uvek na stolu ima bar 3 papira. Sto je najgore vec 10 dana kasljem ko magarac, popila sam vec jedan sirup, sad sam presla na drugi nista ne pomaze, ovaj papir je nezdrav!!!
 
Mozda ce ti biti lakse ako ti kazem da one devojke koje rade u fotokopirnicama moraju po ceo dan da udisu mirise papira koji su mnogo jaki a i prasinu ako je ti udises kod kuce, jer ni oni sigurno ne brisu prasinu sa papira kao ni ti sto kod kuce ne brises prasinu sa nekih papira i jos uz to moraju da rade fizicki naporan posao.
 
Pa ja sam prva!!! Zato mi i smeta papir jer ga odjednom ima mnogo vise nego dok sam bila u gimnaziji. Inace, sve mi je po fasciklama, fiokama, ali ne pomaze4 uvek na stolu ima bar 3 papira. Sto je najgore vec 10 dana kasljem ko magarac, popila sam vec jedan sirup, sad sam presla na drugi nista ne pomaze, ovaj papir je nezdrav!!!
To je alergija na studiranje.
Batali fax i postani promoterka.
 
jedina pomoc ;):mrgreen:
bomb3.jpg
 
Shodno svemu gore napisanom, imam problem sa drajverima, filmovima i, pre svega, KABLOVIMA. Ae što qpe prašinu, i što vise na sve strane..... nego što još možeš i da se sapleteš :? što takođe nije strašno, kao što je strašno ako ih počupaš iz izvora napajanja ili oboriš telefon, qćište, monitor, liniju, antenu..... TV. Evo zveram..... bar tridesetak može da se pobroji, računajući i punjače i USB i sva ostala čuda. Ovaj za zvučnike ima 5 metara pa je srolan, al' ne pomaže..... stalno ga šutiram. Prekjuče sam iščupala kabl iz štampača i povukla fiksni, sva sreća pa se zaustavio na kablu od slušalica koje su mi bile na vugli :) :) :)
Hahaha, kao sebe da gledam :lol:
 
Naime, od kad sam upisala arhitekturu oko mene su samo papiri, ne mogu da se izborim sa njima, ali to nije problrm. Problem je sto se prasina nenormalno skuplja na njima i nenormalno smeta, usisavam i brisem prasinu na dva- tri dana, ali nista. Sve je slozeno u rolne ili fascikle, fioke, ali gusi!!! Da li neko ima neki metod kako to da se ublazi, nemoguce je izdrzati!!! :):):)



Ja tako zivim ceo zivot.

Uglavnom ih "trpam " na ormar,tako da dolazim u situaciju da mi se s vremena na vreme sruche na glavu.

Inache kad imam vremena lepo ih slozim u lepenku,pa ili ispod kreveta ili iza ili uz zid.
To ti je najpraktichnije ,ako necesh da ih rolash.
 

Back
Top