muskarci vise vole plavuse?

LadyFantasy

Zainteresovan član
Poruka
303
dragi moji, ne znam da li je neko vec otvarao ovu temu, ali me zanima sta mislite - da li je tacno da muskarci vise vole plavuse?
ima li koja plavusa ovde?
da li vam se desilo da je vasa najbolja prijateljica plavusa i da ste se pored nje osecale zapostavljeno u drustvu... a muskarci, k'o muskarci "vole plavo, pa i ofarbano".
ja kao plavusa tvrdim da je definitivno tako. :lol:
 
dragi moji, ne znam da li je neko vec otvarao ovu temu, ali me zanima sta mislite - da li je tacno da muskarci vise vole plavuse?
ima li koja plavusa ovde?
da li vam se desilo da je vasa najbolja prijateljica plavusa i da ste se pored nje osecale zapostavljeno u drustvu... a muskarci, k'o muskarci "vole plavo, pa i ofarbano".
ja kao plavusa tvrdim da je definitivno tako. :lol:

mene startuju sa jednakim intezitetom i kad sam plava i kad sam bila tamno smeđa...

nije stvar u boji kose...

mnogi muškarci koje znam kunu se u crneke.

a ja stvarno ne podržavam generalizaciju...

da zub nema al da je plava

to je jedna od muških izreka...

ja nemam ni tip muškarca...

generalizacija je glupa...
 
jeste, sve je stvar ukusa, mozda i podneblja.
sto se mog iskustva tice to je cista istina.
bar u ruku da plavuse muskarcima jednostavno skrecu paznju iz prve.
imala sam situacije kada su mi se zaustavljali na ulici, a ja u najobicnijoj odrpanoj trenerci
i to pridju odpozadi, znaci lice mi ne vide, samo zbog plave kose...apsolutno neverovatno. :lol:
 
To uopste nije istina, paznju skrece zena koja dobro izgleda, pojednostavljeno ona koja je zena a ne musko.:wink::lol:

plavuse definitivno deluju neznije u odnosu na ostale zene, a posebno ako su prirodne.
u tom smislu muskarac kao zastitnik i jaci pol svakako pored sebe zeli neznije bice kao lepsi pol, odnosno slabiji.
a plavuse ostavljaju utisak krhkih i veoma neznih devojaka, mada ni to nije uvek pravilo. naravno da svi ovde pomalo generalizujemo, jer izvodimo zakljucke na osnovu nekih nama jasnih i bliskih pokazatelja.
 
plavuse definitivno deluju neznije u odnosu na ostale zene, a posebno ako su prirodne.
u tom smislu muskarac kao zastitnik i jaci pol svakako pored sebe zeli neznije bice kao lepsi pol, odnosno slabiji.
a plavuse ostavljaju utisak krhkih i veoma neznih devojaka, mada ni to nije uvek pravilo. naravno da svi ovde pomalo generalizujemo, jer izvodimo zakljucke na osnovu nekih nama jasnih i bliskih pokazatelja.


Ja bi uvek dao dve plavuse za jednu crnku.
 
plavuse definitivno deluju neznije u odnosu na ostale zene, a posebno ako su prirodne.
u tom smislu muskarac kao zastitnik i jaci pol svakako pored sebe zeli neznije bice kao lepsi pol, odnosno slabiji.
a plavuse ostavljaju utisak krhkih i veoma neznih devojaka, mada ni to nije uvek pravilo. naravno da svi ovde pomalo generalizujemo, jer izvodimo zakljucke na osnovu nekih nama jasnih i bliskih pokazatelja.

jesi li obratila pažnju na ribe po splavovima, diskotekama, preteran make up, štikle, nitne,
štrasa i čudesa, pikiraju bogatune i guze se kao jeftine kopije jeftinih rnb igračica iz crnačkih spotova (crnkinjama svaka čast na radu guzom, ali u rnb spotovima, meni to deluje kao ciganija)

i te ribe gorepomenute sve su plave?!

ima ih pun ku++c

i meni ni jedna ne deluje nežno ni krhko

nežnost je u duši, kao i zavodljivost, koketnost


a, ti gustave, tebi šaljem poljubac, opet, za tvoju ćelu:lol:
 
jesi li obratila pažnju na ribe po splavovima, diskotekama, preteran make up, štikle, nitne,
štrasa i čudesa, pikiraju bogatune i guze se kao jeftine kopije jeftinih rnb igračica iz crnačkih spotova (crnkinjama svaka čast na radu guzom, ali u rnb spotovima, meni to deluje kao ciganija)

i te ribe gorepomenute sve su plave?!

ima ih pun ku++c

i meni ni jedna ne deluje nežno ni krhko

nežnost je u duši, kao i zavodljivost, koketnost


a, ti gustave, tebi šaljem poljubac, opet, za tvoju ćelu:lol:


Poslala bi ti meni svasta kad bi ti ja dozvolio.... nego cela je glatka prelakirana, zategnuta tako ne ljubi je previse da te ne isprsska lak
 
ja kao bivsa plavusa,i najbolja drugarica jedne plavuse tvrdim da nije tako i da je to glupo zakljucivanje...plava kosa te mozda samo donekle cini upadljivijom,ali tvoje ponasanje,drzanje,govor je ono sto privlaci,i naravno celokupni izgled....
 
jesi li obratila pažnju na ribe po splavovima, diskotekama, preteran make up, štikle, nitne,
štrasa i čudesa, pikiraju bogatune i guze se kao jeftine kopije jeftinih rnb igračica iz crnačkih spotova (crnkinjama svaka čast na radu guzom, ali u rnb spotovima, meni to deluje kao ciganija)

i te ribe gorepomenute sve su plave?!

ima ih pun ku++c

i meni ni jedna ne deluje nežno ni krhko

nežnost je u duši, kao i zavodljivost, koketnost


a, ti gustave, tebi šaljem poljubac, opet, za tvoju ćelu:lol:
ne deluju ni meni nezno. :lol:
ali ja nisam objektivna.
uzmi neku grupnu fotografiju.
ko ce ti prvo upasti u oci - plavusa ili crnka?
 

Back
Top