Ski skokovi

Još jedan razlog zašto ne treba organizovati ski skokove u Češkoj i Poljskoj:
Posle veđ viđenog s.anja koji su nam priredili organizatori u Harakovu sve se to nadovezali i u Zakopanima...u prvoj seriji su očajno skakali zbog jakog vetra ali organizatori su hteli da nastave...pa kada je u drugoj počela vejavica odlučili da odustanu (to su mogli da urade i na samom početku a ne da maltetiraju ljude da se bahću nizašta)...40.000 hiljada ljudi je otišlo kućama nezadovljno samim načinom organizovanja i ne zna se da li će se uopšte skakati.....svašta možeš da očekuješ od istočnjaka :evil:
 
bitno da je Gregor odneo pobedu :mrgreen:

Ma jok,kakav Gregor.

1.Anders Bardal (Norveška) 149.1 poen
2.Tomas Morgeštern (Austrija) 145.0
3.Simon Aman (Švajcarska) 144.2
4.Adam Mališ (Poljska) 141.3
5.Andreas Kitel (Švajcarska) 141.2
---------------------------------------------------------
9.Gregor Šlirenzauer (Austrija) 137.1
---------------------------------------------------------
16.Jane Ahonen (Finska)

Skakala se samo jedna serija.

Gregor je pobedio prethodnog dana.

Generalni plasman:

1.Tomas Morgeštern 1255 bodova
2.Jane Ahonen 845
3.Gregor Šlirenzaurer 839
4.Tom Hilde 758
5.Volfganag Lojcl 568
 
Više se ne zna ko je kad i koliko skakao...opšti haos u Češkoj i Poljskoj.
Nordi,ne zameram ti,vidim da se mlataraš na temi o tenisu sa kojekakvim pacijentima.

ako mi verujes,ne znam gde mi je glava.... od juce sam konstantno ovde jer jednostavno nikad ne znam kad ce neko da psuje,otvara stotu temu o djokovicu ili samo da daju postove od dve ili tri reci
 
Morgerštern pobedio na jučerašnjoj skakaonici u Saporou (Japan) i to ubedljivo ispred Haponena(Finska) i Koha(Austrija)...danas je drugi dan ski skokova na istoj skakaonici...juče nisu skakali Šlirencauer,Ahonen i Mališ (ne znam zašto) :-?
 
evo i danas gregor bolji od ahonena...
ma mogu da se kolju oni ali bas nesto ne bih rekla da ledeni uspeva da pobedi, hehe
a inace gregor nije do sada skakao ni na jednoj letaonici...
 

Back
Top