Ski skokovi

E stvarno sam se i ja smejao kada je odvaljivao za plavu liniju...nije čovek kriv ipak je on konobar tamo :lol:
Morgi je oduvao sve danas i bojim se kako je krenulo da možda samo neki nepredviđeni slučaj može da ga spreči a da ne prigrabi kristal....znao sam da je Kefler dobar ali me danas prijatno iznenadio....ledeni i Mališ imaju još štošta da nam pokažu ;).....Damjan može da pomrsi mnogima planove (osim Morgiju)
 
Morgi ove sezone skache najbolje, on i G. Schlierenzauer (rodjen 1990:) ) su najveci favoriti za osvajanje novogodishnjeg turnira ...
Raspored za turnir 4 skakaonice :
30.12.2007 Oberstdorf GER HS 137 Turneja 4 skakaonice, noćno
01.01.2008 Garmisch-Part. GER Turneja 4 skakaonice
04.01.2008 Innsbruck AUT HS 130 Turneja 4 skakaonice
06.01.2008 Bischofshofen AUT HS 140 Turneja 4 skakaonice, noćno

RTS 2, zivim za to :D
 
Morgi ove sezone skache najbolje, on i G. Schlierenzauer (rodjen 1990:) ) su najveci favoriti za osvajanje novogodishnjeg turnira ...
Raspored za turnir 4 skakaonice :
30.12.2007 Oberstdorf GER HS 137 Turneja 4 skakaonice, noćno
01.01.2008 Garmisch-Part. GER Turneja 4 skakaonice
04.01.2008 Innsbruck AUT HS 130 Turneja 4 skakaonice
06.01.2008 Bischofshofen AUT HS 140 Turneja 4 skakaonice, noćno

RTS 2, zivim za to :D
vala i ja iako sad imam Digi TV pa ih pratim i preko Eurosporta samo je tamo loš komentator
dobro znam gde su 4 skakaonice, "za onu u sloveniji" se odnosilo na cinjenicu da je najbliza srbiji = najjeftinije otici

Planica 8) ....pravi raj za skakače
 
I mene takođe.....samo su mi nekako ove 70 metarske skakaonice manje uzbudljivije nego one veće.....ja mislio da je čovek u penziji kad ono juče Helvart skače :confused: šta tu on još radi,nije mi jasno.....da li neko zna šta je sa Florijanom Liglom?
 
I mene takođe.....samo su mi nekako ove 70 metarske skakaonice manje uzbudljivije nego one veće.....ja mislio da je čovek u penziji kad ono juče Helvart skače :confused: šta tu on još radi,nije mi jasno.....da li neko zna šta je sa Florijanom Liglom?

ja sam mislio da su i Peterka i Helvart zavrsili kad ono nisu...

Ligla dugo nisam video

valjda 90 metara,ne 70
 
Nisu skokovi ali nema veze...danas na TV Avali (neverovatno ali istinito) prenos trke slaloma za žene iz St.Antona u 13:30...dobro su se setili....a lepo kažem da ta TV Avala još i donekle vredi kod nas
Ski skokovi od 12:00 na Eurosportu (snimak posle 18:00)
 

Back
Top