warhammer

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.126
E ovako.
Cuo sam da je mnogo dobra strategija a nekako mi je promakao. Posto strategije najvise volim igrao sam skoro sve ali sam ovu propustio.

Isao sam da ga skinem medjutim naleteo sam na nekoliko verzija i ne znam koja je ona prva ili koja je standalone dodatak.

Ko zna neka mi kaze koju da skinem i naravno sta mislite. Jel valja igra?
 
ako mene pitas nista posebno posto nisam ljubitelj strategija..gameplay mi se ne svidja. Mada vecina kaze da je na skali izmedju 8/10, tako sam barem ja zakljucio citajuci druge forume..
 
VRH igra 10/10 definitivno, imash Warhammer 40k i dodatak za njega Winter assault, i imash najnovi warhamer 40k Dark Crusade, i on ti je standalone ne treba ni jedan prethodni, i unjemu mi se ne svidja kampanja, onako je kao u TW, ali Scirmish... A kod ovih prvih sve je PREJAKO...
 
E ovako.
Cuo sam da je mnogo dobra strategija a nekako mi je promakao. Posto strategije najvise volim igrao sam skoro sve ali sam ovu propustio.

Isao sam da ga skinem medjutim naleteo sam na nekoliko verzija i ne znam koja je ona prva ili koja je standalone dodatak.

Ko zna neka mi kaze koju da skinem i naravno sta mislite. Jel valja igra?

Jel mi pričamo o "Warhammer-Mark of Chaos"?Ova je izašla krajem septembra,čini mi se...
Ako je tako,onda:
Probao sam,igra zaslužuje minimum 17 od mogućih 20 ;)
Bio sam u 3pu "Warcraft III"-a,pa sam je startovao samo na brzaka...dosta dobra strategija,sve u svemu
 
VRH igra 10/10 definitivno, imash Warhammer 40k i dodatak za njega Winter assault, i imash najnovi warhamer 40k Dark Crusade, i on ti je standalone ne treba ni jedan prethodni, i unjemu mi se ne svidja kampanja, onako je kao u TW, ali Scirmish... A kod ovih prvih sve je PREJAKO...

E zainteresovan sam za to prvo pre winter assault.

Evo sta sam nasao.

Warhammer 40K Dawn of War Dark Crusade (ok to mi je jasno, opisao si)
Warhammer Mark Of Chaos (ovo je spomenuo "somebody else" gde se to uklapa u warhammer serijal?
Warhammer Dark Omen iSO (ovo niko nije spomenuo , sta je ovo?)
Warhammer 40000 Dawn of War Winter Assault (ovo mi je jasno)
Warhammer 40000 Dawn of War 3CD Full (jel ovo osnovni deo?)
Warhammer 40000 Dawn of War Game of the year edition (sta je sad pa ovo???)
Warhammer 40000 Fire Warrior (a sad sta je ovo? )

Nadam se da razumete sto sam toliko zbunjen sta da skinem :lol:

Hvala
 
Warhammer 40k fire warrior je njesra fps , ostali warhammeri 40k su strategije od kojih si naveo ( ima josh 2 potezne ali stare ko biblija:-D). Warhammer Mark of Chaos i Warhammer 40k su dva potpuno razlichita sveta ( w40k je bolji ). Warhammer Dark Omen je stara strategija vezana za Warhammer univerzum ne znam da li je RTS ili TBS. Grey knightovi RAZBIJAJU:twisted: , shteta shto ne mozhesh da ih rekrutujesh kolko ocesh vec samo jedan squad:-(.
@tab503 : skini ti lepo w40k dawn of war , w40k winter assault i w40k dark crusade .
 
Sad sam nasao. Razlika je sto ovo izdanje ima 4 nove mape i neka online poboljsanja.
This Game of The Year Edition features four new maps unique to this edition, four maps previously only available online and new online features, including Observer Mode, Friends list and Arranged Teams.
 
Interesantna igra.Uzbudljivo okruženje i konstantna akcija.Samo što sam igrao prvi deo i razočaralo me je koliko je siromašna priča i koliko igra kratko traje.Zato se nisam usudio nabaviti ostale.Za sad,moje mišljenje je vrlo pozitovno.
 

Back
Top