Jedini dobar moderator je...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e..... od danas trazim beneficirani radni staz...

mi smo bre ugrozena vrsta ovdi... bilo nas je svega par komada, i taman smo se nakotili i vi bi sad da nas ubijate.... E TO STVARNO TAKO VISE :cry: .... KOJI SAM SE K.... RADJAO DA BI ME NEKA TAMO l jurila da ubije

bem ti takav zivot

iskreno Vas d1
 
ISTINA I PRAVDA:
little:
d1:
e..... od danas trazim beneficirani radni staz...


...iskreno Vas d1

ne brini, nacicemo ti neki most :twisted:
A, i ja odlicno pravim omce...


Sto ti bi,little!!!! :shock: :shock:
Odjednom pobesne bez razloga!!!!Jesu li te špricali skoro!!!! :D :wink:

ma mozda je bas u tome problem..........mozda je nije uspricao kakao treba :wink:
 
JOVANA77:
ISTINA I PRAVDA:
little:
d1:
e..... od danas trazim beneficirani radni staz...


...iskreno Vas d1

ne brini, nacicemo ti neki most :twisted:
A, i ja odlicno pravim omce...


Sto ti bi,little!!!! :shock: :shock:
Odjednom pobesne bez razloga!!!!Jesu li te špricali skoro!!!! :D :wink:

ma mozda je bas u tome problem..........mozda je nije uspricao kakao treba :wink:

Da se javi ko će da ušprica Litle propisno i da se djevojka konačno smiri..... :D :wink:
 
:cry:

but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but, but


God damn it! :cry:
 
ISTINA I PRAVDA:
JOVANA77:
ISTINA I PRAVDA:
little:
d1:
e..... od danas trazim beneficirani radni staz...


...iskreno Vas d1

ne brini, nacicemo ti neki most :twisted:
A, i ja odlicno pravim omce...


Sto ti bi,little!!!! :shock: :shock:
Odjednom pobesne bez razloga!!!!Jesu li te špricali skoro!!!! :D :wink:

ma mozda je bas u tome problem..........mozda je nije uspricao kakao treba :wink:

Da se javi ko će da ušprica Litle propisno i da se djevojka konačno smiri..... :D :wink:

ma ima ko breeeeeeeeeeeeeee :!: :!: :!: :!: :!:
 
ISTINA I PRAVDA:
JOVANA77:
ISTINA I PRAVDA:
little:
d1:
e..... od danas trazim beneficirani radni staz...


...iskreno Vas d1

ne brini, nacicemo ti neki most :twisted:
A, i ja odlicno pravim omce...


Sto ti bi,little!!!! :shock: :shock:
Odjednom pobesne bez razloga!!!!Jesu li te špricali skoro!!!! :D :wink:

ma mozda je bas u tome problem..........mozda je nije uspricao kakao treba :wink:

Da se javi ko će da ušprica Litle propisno i da se djevojka konačno smiri..... :D :wink:

zasto je ne probodes svojim machem pravde :lol:
sta kazes :shock: ne mozes da isuches sablju :lol:
lepo ti ja kazem, proglasen si za demagogiju 8) :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top