koliko vredi zivot

Postoje hakeri koji taj posao mogu da odrede za par minuta...tačno utvrdjivanje odakle, ko, kako, pa bi se sve znalo...nema Jomini tu mogućnost...Administratori možda....ali ...

Не знам да ли Јомини има технички могућност провере, или не, али било би збиља занимљиво сазнати ко заправо стоји иза овога!

Inace za one koji ne znaju na podforumu Pristina vec mesecima divlja jedan ogavni siptarski manijak, koji najodvratnije vredja sve korisnike, velica UCK i siptarske zlocine, salje privatne poruke ostalima u kojima preti da ce ih naci i da ce im pobiti porodice, otvara/krade nove nickove....prakticno je unistio i ugusio citav podforum jer je sve Srbe sa njega oterao.

Odavno su mnogi mislili da je u pitanju adem, koji je ocigledno jako, jako bolesna osoba (da ste citali te postove znali bi), psihopata opterecena mrznjom prema svemu sto je srpsko. Veceras je jedan korisnik zalio Jominiju na temi o KIM, a potpom se utvrdilo da to zapravo jeste adem koji ima dva zivota na ovom forumu: u jednom je perfidni i prljavi provokatorcic na Poltici a kad ovde ispusi ode na Pristinu i leci komplekse (kojih ima mnogo a izleciti ih nece nikada).

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5235717&postcount=20
 
...zašto šipac nije napisao nešto iz prištine...
...ima tamo zanimiljivijih dešavanja....

sinisa sine, ako te nesto interesuje iz mitrovice, pitaj slobodno, a u pristinu odem kada treba da odem, znaci poslom, na pice ako se ima razloga [doduse ne volim pristinu ko zna koliko], nesto da kupim i sl. ali ne samo da bih prosetao i poslao tebi neku sliku iz tvog kraja, doduse ne znaci i da ne mogu to uraditi ako mi kazes koji te deo interesuje. mada bih te upozorio, ona se toliko promenila da sumnjam da bi je mnogi koji su tamo ziveli prepoznali.
 
boom8fo8ne6xyqm5sm5.gif
 
moram dodati da nije uvek tako, cesto se ovde covek bas moze lepo provesti, pod uslovom da "primi" moj savet:lol:

Ma, znam... Učestvovala sam ovde na jednoj diskusiji.
Samo, zgražavaju me rečnik i ton... Pa mi izgleda kao da su teme na ovom podforumu klistir za mržnju koju neki ljudi nose u sebi. Mržnju, koja nema veze sa onim o čemu pišu. Lične frustracije, izgleda. Yebiga, nikada to neću moći da razumem...
 
Ma, znam... Učestvovala sam ovde na jednoj diskusiji.
Samo, zgražavaju me rečnik i ton... Pa mi izgleda kao da su teme na ovom podforumu klistir za mržnju koju neki ljudi nose u sebi. Mržnju, koja nema veze sa onim o čemu pišu. Lične frustracije, izgleda. Yebiga, nikada to neću moći da razumem...

vremenom naucis koga treba da preskocis ma sta pisao i super. srecom nema takvih mnogo:lol::lol:
 
adem_ks
Registrovan korisnik



Učlanjen: 07.01.2007.
Lokacija: Sa budalama se ne isplati svađati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku iskustvom!
Poruke: 6.619
Tekstovi u blogu: 3

:lol::lol::lol::lol:

Ademe, znas li ti uopste sta je LOKACIJA?!
U najkracem-PREBIVALISTE!
Ovo sto si napisao i podveo pod lokaciju je samo moto, obicna moto koji moze biti i neobican, ali je uvek moto.
U prevodu, nesto cime se rukovodis, nesto sto sledis, nesto......
Ali, nikako lokacija:roll:
Ne znam sta ti sve pripisuju, na ovom forumu ne posecujem druge diskusije, ali, razlikuj moto od lokacije.
Evo, moj moto bi bio (jedan od najomiljenijih): "Zivi kao da je svaki dan poslednj, bices u pravu jednoga dana", ali to nikako ne moze biti LOKACIJA:razz:
 
Ma, znam... Učestvovala sam ovde na jednoj diskusiji.
Samo, zgražavaju me rečnik i ton... Pa mi izgleda kao da su teme na ovom podforumu klistir za mržnju koju neki ljudi nose u sebi. Mržnju, koja nema veze sa onim o čemu pišu. Lične frustracije, izgleda. Yebiga, nikada to neću moći da razumem...

Da podjes od sebe?
Yebi ga (da prostish),ronadji razlog SVOJOJ frustracji, za pocetak:roll:
 
Dobro reče Adem... Neke treba preskočiti.
Ovo je bila dobro osmišljena tema, koju ste uporopastili.
KOLIKO VREDI ŽIVOT?
I pokazali ste svoje mišljenje: nečiji život vredi manje, nečiji više.
Neshvatljivo. Svačiji život je podjednako važan, bio on Srbin, Albanac, Hrvat ili šta već.
Pa, izvol'te, kamenujte me.
 
Ademe, znas li ti uopste sta je LOKACIJA?!
U najkracem-PREBIVALISTE!
Ovo sto si napisao i podveo pod lokaciju je samo moto, obicna moto koji moze biti i neobican, ali je uvek moto.
U prevodu, nesto cime se rukovodis, nesto sto sledis, nesto......
Ali, nikako lokacija:roll:
Ne znam sta ti sve pripisuju, na ovom forumu ne posecujem druge diskusije, ali, razlikuj moto od lokacije.
Evo, moj moto bi bio (jedan od najomiljenijih): "Zivi kao da je svaki dan poslednj, bices u pravu jednoga dana", ali to nikako ne moze biti LOKACIJA:razz:

slazem se, u pravu si 100%. ali na nekim forumima imas mogucnost da postavis svoj "potpis" ili kako si ti napisala moto, i bas mi se svidja ta mogucnost. nekako ti odmah kaze ko je i "sta" je. posto to ovde ne mogu, ja sam iskoristio tu mogucnost za moj kako ti kazes moto. znaci sa ovim se slazem. a sad nesto drugo, verujem da poznajem srpski jezik kao i ti ili 90% forumasa na krsti. a ti me vec par puta ispravljas, doduse ne vidim zlu nameru u tome, ali ja nikada ili veoma retko citam ono sto sam napisao da bih ispravio neku gresku, ne vidim vrednost iste da je bitna za ono sto sam hteo reci, normalno podrazumeva se da se te greske ponekad desavaju, a ne nekoliko njih u jednom postu. kada bih ja poceo da pazim ko sta i kako pise [ a ne sta zeli da kaze] to bi bilo gubljenje vremena. ovo je po meni forum za iznosenje misljenja, a neke greske prilikom kucanja su za mene normalne, jedino ne volim kada se pogresi u rodu, a razlog je da znam sa kim imam posla, da li je zensko ili musko.
ps. da naglasim nemam nista protiv kada neko kaze da je nesto neispravno, ali i da osvrt na post, ali javiti se i reci da se treba pisati "ne znam" a ne "neznam" nekako mi je smesno, toliko pismenosti mislim da poseduje i osoba sa cetiri osnovna razreda,ili se mozda varam u proceni:confused:
 

Back
Top