Budi prorok....

Da li ćemo ratovati...

"Kakvog rata, bolan..." (Lepa sela...)
mileva6wu.gif
 
odlicna tema....
Za 10 god nista spec....
mozda neka svetska recesija,rat,nova bolest,meteorit,kataklizme,cunamiji...
Ma salim se...Evropljani traze 'srpske vize'da dodju na egzit,Gucu,planine,banje...a mi ih uslovljavamo vecim pravima za nase gastrabajtere i da nam izruce Karlu del Ponte...svaka slucajnost je namerna;)
 
Svet za deset godina i Srbija u njemu...Politčko uređenje Srbije za 10 godina...Standard...Broj stanovnika...Zvanično pismo i jezik...Veličina Srbije,,,
Budimo realni, za 10 godina naša zemljica će biti tek u početnoj fazi normalnog razvoja, pod uslovom da se stvari na sv. političkoj sceni odigraju u našu korist. Ako se ne odigraju, biće beda veća nego sad, radićemo isključivo kao najamni radnici, kriminal će još više procvetati ( jbt. još više nego sad!!:shock: ) , i kao nacija ćemo polako izumirati.
 
Ma bitje ko ono iz nadrealista..kad prvo prilog pochinje izveshtajem sa ratishta na granici ujedninjene evrope i ex-Yu...pa kad ex-Yu udje u EU lik iz ex-Yu pravi prilog sa ratishta nekada ujedinjene Evrope:lol:
Samo da nas prime,yebali su chvorka:lol:
 
Aaaa, provalila sam te u nameri!:lol:
Da, da, sve ćeš, samo da ne zovem Tatjanu.:D

Nemoj tako. :lol: Znaš, ženska čeljad se vaspitava tako kao da nema pojma niočemu, i izokola lukavo dolaze do cilja. :lol: Tako je to po starinski. I funkcioniše besprekorno. :lol:

A ne bi valjda dozivala Tatjanu samo zato što sam slab i obožavam te ?!?!:lol:
 

Back
Top