savremeni muškarci dajte mi iskren odgovor
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: savremeni muškarci dajte mi iskren odgovor

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano savremeni muškarci dajte mi iskren odgovor

ćao moji dragi -savremeni muškarci-!imam jedan veliki problem i potrebna mi je samo vaša pomoć.
    ne znam kako da se postavim u ovoj situaciji,šta da radim:znamo se od malena,bili smo jedno vreme najbolji prijatelji,on i ja.bili smo nerazdvojni,ali sam se onda ja morala odseliti u drugi grad i od tada smo zanemarili to prijateljstvo,nismo se dugo čuli.Sada nakon par godina smo se ponovo videli,bila sam kod njega(njegovih) i bilo nam je super,kao pre.Ali tad sam od njega saznala da mu se sviđam,kao devojka,da sam mu slatka i draga.non.stop me je muvao,a i ja njega,ali nije bilo ničeg,jer on nije smeo da mi priđe,ne znam zašto.sad posle nekoliko meseci,opet sam ja u drugom gradu,nismo zajedno,a nisam sigurna ni da smo prijatelji!
    meni se on sviđa i posle svega bilo mi je teško,ali evo posle nekog vremena i zaboravim na njega i ne mislim na njega kao dečka.međutim on se sad meni sms porukama ponekad javi,čak mi je i čestitao dan zaljubljenih.ŠTA ON USTVARI HOĆE OD MENE -LJUBAV ILI PRIJATELJSTVO?zašto me sad nakon toliko vremena opet zove???MOLIM VAS MOJI SAVREMENI MUŠKARCI POMOZITE-----HVALA Dragana

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Pa nismo mi baba Vange pa da znamo sta on hoce... Sto ga lepo ti direktno ne pitas???

Mi mozemo da nagadjamo, ali samo od njega ces cuti pravu istinu. Dakle, telefon u ruke, pozovi, pitaj...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ma hoce taj i JARE i PARE.

Ali nemoze seko nemoze sve.

Guest

Podrazumevano

Mozda te bari , a mozda te i Juventus

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: savremeni muškarci dajte mi iskren odgovor

Citat Original postavio račica
    ćao moji dragi -savremeni muškarci-!imam jedan veliki problem i potrebna mi je samo vaša pomoć.
    ne znam kako da se postavim u ovoj situaciji,šta da radim:znamo se od malena,bili smo jedno vreme najbolji prijatelji,on i ja.bili smo nerazdvojni,ali sam se onda ja morala odseliti u drugi grad i od tada smo zanemarili to prijateljstvo,nismo se dugo čuli.Sada nakon par godina smo se ponovo videli,bila sam kod njega(njegovih) i bilo nam je super,kao pre.Ali tad sam od njega saznala da mu se sviđam,kao devojka,da sam mu slatka i draga.non.stop me je muvao,a i ja njega,ali nije bilo ničeg,jer on nije smeo da mi priđe,ne znam zašto.sad posle nekoliko meseci,opet sam ja u drugom gradu,nismo zajedno,a nisam sigurna ni da smo prijatelji!
    meni se on sviđa i posle svega bilo mi je teško,ali evo posle nekog vremena i zaboravim na njega i ne mislim na njega kao dečka.međutim on se sad meni sms porukama ponekad javi,čak mi je i čestitao dan zaljubljenih.ŠTA ON USTVARI HOĆE OD MENE -LJUBAV ILI PRIJATELJSTVO?zašto me sad nakon toliko vremena opet zove???MOLIM VAS MOJI SAVREMENI MUŠKARCI POMOZITE-----HVALA Dragana
    Očigledno je užasno zaljubljen u tebe. Ako ga ti voliš više (ne mislim kao projatelja) budi s njim, to će ti biti naj lepša od svih veza.

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano

Cuj ovaj je zaljubljen u tebe u vrazju mater, zamisli cak ti napishe i SMS jaooo,
    Pa taj nemoze ziveti bez tebe..
    To sto je cestitao dan zaljubljenih 100% je htio da ispadne kulturan..pa ono "znam je,pa ajd da joj cestitam" poslao ti SMS
    Pa pitaj ga na kraju sta oce!!!!!!!!!!!!!

Bye

Primećen član
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Draga krabice,
    Znaš da su ONI svi isti jer su istom mehanikom upravljivi i istim porivom vođeni. Za detaljnije informacije potrudi se da nađeš knjižicu DA LI SI VEŠTICA, koristiće ti da ga bolje razumeš. Uzgred, i sebe.

Slične teme

1. Jedno pitanje molim vas za iskren odgovor
    Autor mmarko848 u forumu Romantika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 13.07.2009., 01:19
  2. Jedno pitanje molim vas za iskren odgovor
    Autor mmarko848 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 12:11
  3. Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 23.05.2005., 17:11
  4. Pitanje za iskren muski odgovor ...