Savet za zdrav život?
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Savet za zdrav život?

Primećen član Protektor (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Savet za zdrav život?

U poslednjih nekoliko godina sve češće imam problema sa stomakom.U pitanju su klasični problemi: teško varenje,mučnine,bolovi u trbuhu,povremena dijareja,i iako sam se delimično svikao na njih shvatam da ipak nije u redu da neko mlad ima takve probleme koji bi jednog dana mogli progedirati u nešto ozbiljnije.
    Uradio sam sve žive testove i analize i saznao da nije u pitanju ništa patološke prirode.
    Uzgred,po malo sam gojazan a do sada sam uvideo da nikakve fizičke aktivnosti ne mogu da mi pomognu.Kao da je ceo moj metabolizam naleteo na nekakvo "zakrčenje".Brine me to.
    I kada god bih se požalio lekaru na to rekao bi mi da posetim nutricionistu.To sam i uradio nekoliko puta i poslušao savete ali nije pomoglo da smršam niti da se rešim tegoba.
    Čuo sam da tu i tamo postoje neki ozbiljniji ljudi koji se bave tim problemima ali nisam mogao da nadjem ništa o njima.Zato pitam vas - Da li znate neku polikliniku ili kakvu grupu medicinskih radnika koji se bave tim? Da li vi možda imate neke savete ili poznajete nekoga kome mogu da se obratim?
    Treba mi pomoć..očajno!:-(

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: Savet za zdrav život?

Znamo - psihijatrija je iz raja izasla za kad problem nje organski vec na 'nervnoj bazi'.. A teme o ishrani postoje, kao i o dijetama, nutricionisti, vezbanju - da li je zaista neophodno da bas svakog ponaosob uputim da procita uvodnu lepljivu temu o tome kako se postavljaju pitanja i kako se koristi opcija 'pretrazivac' ??
    Život se ne meri brojem udaha, vec brojem trenutaka koji nam oduzmu dah....

Slične teme

1. Psihicki zdrav zivot
    Autor Psiholog Jovana u forumu Zdravlje
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 24.03.2008., 14:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •