9

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Igrackica_00

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
236
ponovo ponovo za tvju ljubav bojim! evo me slobodno mi kazi ne ili nacvkini da nemam krila ni kad nisam bilao andjeo a samo tebi sanjam da se vratim ponovo! voli me iz inata vole me iz osytatka voli kakvu jesam voli kad me nema pore svega voli ma kad i jedan rwzlog za to nemas ponovo ponovo za tvoju ljubav gorim! ponovo ponovo pred tob0m gresna stojim sada pinovo grssna stojim ponovo pred tobom grsna stoom sa ljubav gorim!
 
srce pile drhti kad zagrmi a moje srce je opile pokislo zuto im alo sto kraj orla jednom zaspalo da te obudeim ista ti....niej da nije ti bio ni blizu niti ce ko a ja sam za svakim otisla predaleko a ne stignes nigde kada te solme i sruse ti sve moje suze prema tabi padaju moje suze padaju na gore!
 
Pa jedno je povremeno gresiti, a drugo je nepismenost.
I sto mi se i dalje obracas, kad ti se izvinula nisam? :lol:
 
srce pile drhti kad zagrmi a moje srce je opile pokislo zuto im alo sto kraj orla jednom zaspalo da te obudeim ista ti....niej da nije ti bio ni blizu niti ce ko a ja sam za svakim otisla predaleko a ne stignes nigde kada te solme i sruse ti sve moje suze prema tabi padaju moje suze padaju na gore!

Meni evo suze padaju na dole od :lol::lol::lol:
 
Ja mislim da imamo ovde jedno u najmanju ruku pijano, eventualno uradjeno stvorenje koje zeli da nam saopshti neshto...:shock:
 
Dobro,nemojte da zbunjujete devojchicu.
Treba imati pedagoshki pristup.
Prvo da je nauchimo da pishe tachku,zarez i veliko slovo na pochetku rechenice za za deshifrovanje cemo se vetj nekako snatji i sami.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top