Sve se vraca, sve se placa po zasluzi

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Zašto nikada vi idioti kojima su usta puna o "jadnim" muslimanima i hrvatima ne budete realni pa pogledate i drugu stranu. Da slučajno Srbi nisu na Kazane isli na piknik pa slučajno upali u jamu ili zašto su komsije kod Kotor Varosa pobili sve svoje komsije a trudnoj ženi pucali u stomak da se sto vise pati .Ail samo cudom je i ona i dijete ostali živi a cijela familija pobijena .Zar mislis da su ti ljudi zasluzili milost , ona ih je prepoznala a niko ništa ne preduzima .Mog kolegu su uhvatili zivog i ispekli na raznju a nama pustali da slusamo njegove jauke , da nismo možda trebali da im čestitamo .

U Srebrenici mladica[dijete] svezu za stub naloze vatru i igraju okolo ko djavoli , jesu li oni zasluzili da se nazovu ljudima .Muslimani i hrvati sto im se desilo su zasluzili i još mnogo vise a vi smrdokrati mars u p...u materinu !@#$ i ne uzimajte u usta ni Jasenovac ni Srpske žrtve , nemoj da ih poganite . Nije dzaba onoliko muslimana stradalo u Prijedoru znali su Srbi Prijedorcani svaku kucu i familiju ciji su ocevi i djedovi ucestovali u klanju na kozari i Jasenovcu ali nisu ništa mogli jer su koljaci 1944 obukli partizanske uniforme i niko im ništa nije mogao ali nisu znali, mislili su da su blentavi Srbi zaboravili .Sve se vraca sve se placa, po zasluzi.
 
Nije dzaba onoliko muslimana stradalo u Prijedoru znali su Srbi Prijedorcani svaku kucu i familiju ciji su ocevi i djedovi ucestovali u klanju na kozari i Jasenovcu ali nisu ništa mogli jer su koljaci 1944 obukli partizanske uniforme i niko im ništa nije mogao ali nisu znali, mislili su da su blentavi Srbi zaboravili .Sve se vraca sve se placa, po zasluzi.

Vjerovatno nisi ni svjestan koliko si ovdje bio u pravu!!! Prvih pet turskih kuća u ulici, sa lijeve strane zaobiđemo jer nas zanima onaj u šestoj i u osmoj s lijeva!!
Ovi ostali u ulici nake.jaju se od straha, al' jbga to im je nešto kao kolateralna šteta!!! Ipak ostaju netaknuti u svojim krevetima!!!
Ponavljam: Ni ne slutiš koliko si pogodio suštinu!!!
 
U Srebrenici mladica[dijete] svezu za stub naloze vatru i igraju okolo ko djavoli , jesu li oni zasluzili da se nazovu ljudima .Muslimani i hrvati sto im se desilo su zasluzili i još mnogo vise a vi smrdokrati mars u p...u materinu !@#$ i ne uzimajte u usta ni Jasenovac ni Srpske žrtve , nemoj da ih poganite . Nije dzaba onoliko muslimana stradalo u Prijedoru znali su Srbi Prijedorcani svaku kucu i familiju ciji su ocevi i djedovi ucestovali u klanju na kozari i Jasenovcu ali nisu ništa mogli jer su koljaci 1944 obukli partizanske uniforme i niko im ništa nije mogao ali nisu znali, mislili su da su blentavi Srbi zaboravili .Sve se vraca sve se placa, po zasluzi.
tuzno je sto u nasem narodu postoji toliko primitivne balkanske stoke plemenskih shvatanja koja jos neguje krvnu osvetu ,koju je jos Njegos pre 150 godina pokusavao da iskoreni ,ne bi me cudilo da i polno opstenje sa domacim zivotinjama upraznjavate .:-?
 
Loš je naslov, original glasi drugačije:

"Sve se vraća, sve se plaća"

Tereza Kesovija


Pitala me jučer djevojčica neka
što joj mogu reći o svome životu.
Šutjela sam dugo, u očima njenim
vidjela sam tajnu, skrivenu ljepotu.

Stajala sam tako, spuštalo se veče,
nisam znala što bih djevojčici rekla,
da je život prepun i tuge i sreće
shvatit će i sama. Suza je potekla
i htjela sam tada, u tom času sjete,
da primim za ruku nepoznato dijete.

Sve se vraća, sve se plaća,
kada dođe čas,
sati smijeha, sati plača,
kad su iza nas.
Sve se vraća, sve se plaća,
svaki stari dug,
iste noći isti dani
vrte se krug.

Pitala me jučer djevojčica neka
da l' su sretni oni koji mnogo vole
i kako to vrijeme sve tragove briše
kad se kažu riječi, riječi koje bole.

Stajala sam tako, vidjela sam sebe
kako sam ponekad nepravedna bila,
na poglede tvoje uzvraćala šutnjom,
voljela sam i ja, a ljubav sam krila
i htjela sam tada, u tom času sjete,
da primim za ruku nepoznato dijete.

Ti od svega budi jača,
sve se vraća, sve se plaća!

njeznestrunemandoline.jpg

 
tuzno je sto u nasem narodu postoji toliko primitivne balkanske stoke plemenskih shvatanja koja jos neguje krvnu osvetu ,koju je jos Njegos pre 150 godina pokusavao da iskoreni ,ne bi me cudilo da i polno opstenje sa domacim zivotinjama upraznjavate .:-?

*ебо те лично Џорџ Буш у ту главурду у којој уместо мозга имаш сламу.
Ти си стока неопевана јер ниси запамтио да је после терористичког напада
у Њујорку У СВОМ ГОВОРУ СВОМЕ НАРОДУ ОБЕЋАО СТРАШНУ
ОСВЕТУ ТЕРОРИСТИМА !
 
*ебо те лично Џорџ Буш у ту главурду у којој уместо мозга имаш сламу.
Ти си стока неопевана јер ниси запамтио да је после терористичког напада
у Њујорку У СВОМ ГОВОРУ СВОМЕ НАРОДУ ОБЕЋАО СТРАШНУ
ОСВЕТУ ТЕРОРИСТИМА !

Some, nije obecao da ce izvrsiti genocid nad arapima, zbog terorista..........:roll:
 
Pa kad si ti iz Kaira dosao na Vozdovac, sto ne bi on iz Prijedora dosao u Zemun :D

Тачно!
А не сме ни да каже ОДАКЛЕ му се ћале довукао у Бг.......хехехе.......не сме
ни да помене име те вукојебине... и такви су најгори, сада су као они
"Београђани" па ће они да одређују ко ће и где ће да се сели и пресели.:razz:
 
Тачно!
А не сме ни да каже ОДАКЛЕ му се ћале довукао у Бг.......хехехе.......не сме
ни да помене име те вукојебине... и такви су најгори, сада су као они
"Београђани" па ће они да одређују ко ће и где ће да се сели и пресели.:razz:
\

А не сме ни да каже ОДАКЛЕ му се ћале довукао у Бг..

.....:D:D:D.....iz Novog Sada........stvarno je vukoyebina..:D:D
Izvinjavam se novosadjanima......:D
 
*ебо те лично Џорџ Буш у ту главурду у којој уместо мозга имаш сламу.
Ти си стока неопевана јер ниси запамтио да је после терористичког напада
у Њујорку У СВОМ ГОВОРУ СВОМЕ НАРОДУ ОБЕЋАО СТРАШНУ
ОСВЕТУ ТЕРОРИСТИМА !
pa ne cudi me sto coban poput tebe ne vidi razliku izmedju terorista i obracuna sa njima i ubijanja ljudi za nesto sto su ucinili njihovi ocevi ili dedovi pre 60 godina ,doduse moguce je da i ti imas sipatrske ili crnogorske krvi pa da ti je institut krve osvete simpatican i prihvatljiv nikad se ne zna.
 
mito, mamino debilce........genocid......presuda medjunarodnog suda u Hagu.....genocid;)

Srbija priznaje medjunarodni sud UN u Hagu ........i sve presude tog suda..

Presuda : GENOCID !!!!!!/B]


Која пресуда??? Који "ГЕНОЦИД"???

Па теби у Каиру не само да су "развалили" дупе него и главуџу! :lol:
'ел те неко испустио на бетон када си био беба???:lol::lol::lol:
 

Back
Top