Nokia PC Suite - Problem

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
E cao drugari .. imam nokiu 6230i i uspostavio sam nekako komunikaciju preko PC Suite programa sa Blu tutom, ali su opcije delimicne. Mogu da preko Blu tuta saljem sms iz kompa, da recimo prekopiram poruke, ali nemogu da prekopiram imenik jer je u telefonu a ne na kartici. sad znam da sam ranije sve to mogao ali ovoga puta nece nista.

Ajde ako neko ima iskustva sa ovim neka se javi. Inace da ne zabortavim da sam preinstalirao drajvere i skinuo najnoviji PC Suite, ali nece pa nece ..

Aj pa hvala .. Nitro ...
 
Nerazumem tacno sta te muci.Jel imas opciju,jel izbaci neku poruku da nemoze...?Sta se desava kad pokusas.
Nema tu mnogo da se pametuje.Ako imas ikonicu Contacts klikni na nju i cekaj da zavrsi update.Onda ces videti sve kontakte pa mozes da radis s njima sta ti je volja.Ako nemas tu opciju onda inst. ponovo.
Ako je opet ne bude skini neku drugu verziju.Recimo ja imam 6.7 i radi odlicno.Nema veze to sto su kontakti u telefonu,ali bas nikakve veze.
 
Breco hvala ..

ravo ti kazem stalno mi izbacuje obavestenja kako nemoze da se sinhronizuje i taj rad, ali mislim da sam jedno 50 puta pokusao na sve moguce nacine al ajde opet da probam sa Microsoft Outlook-om, mada probao sam i sa tim ? Ako nece ajde printacu sliku sta mi izbaci pa cete mozda tad moci da provbalite u cemu je frka
 
pa javili se ljudi dovoljno sto su mi rekli da ne postoji neki drugi potencijalni problemi koji se mogu javiti samo je bitno da se usinhronizuje.
i to mi je bilo dovoljno da znam da je tu negde problematika .. zato sam se zahvalio ..
 

Back
Top