Vise PDF u jedan

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:)
Sve sto je brzo je i kuso...

@Traziteljka
Ja za te poslove koristim Infix PDF Editor ali se on nazalost ne moze naci u nekoj free verziji. Ako na njihvom sajtu www.iceni.com skines demo verizju, ona ostavlja "watermark" na svemu cime radi....
Ako ti je bas hitno, posalji mi ta dva PDF fajla da ih spojim u jedna i vratim ti novi PDF

Mozes doduse koristiti link
http://planetlab.cz/?http://rapidsh..._.2_build_0025_With_Patch-Andr_Forum.rar.html
i skinuti Foxit PDF editor koji takodje moze da spaja PDF strane
 
Treba da povezem vise skeniranih PDF fajlova u jedan ali ne znam kako. Imam Acrobat 5.0 ali nisam nasla tu opciju.

Hvala svima na savetu.
Ako je to Adobe Akrobat 5.0 Pro (ja inače koristim verziju 5.05) verzija onda možeš bez problema da spajaš fajlove sa prostim copy>paste funkcijom , jednostavno iskopirati stranice iz jednog dokumenta u drugi i napraviti "save" .

PS : I ako pričamo ovde uvek treba naglasiti pun naziv programa jer Adobe Akrobat i Adobe Akrobat Reader nisu isto , Redaer samo može da čita fajlove dok Akrobat može i da ih obrađuje!
 
Hvala vam svima na odgovorima.

@snejks, kod mog adobea (zove se Acrobat Reader 5.0) su te funkcije neaktivne, vec sam sve probala.

@codemaker, zaista mi jeste hitno jer sam skenirala jednu knjigu koju treba da posaljem sutra kao rodjendanski poklon nekome u inostranstvu posto je knjiga stara i nema je u prodaji. Nisu u pitanju dve stranice, vec ih ima oko 100. Ako bi ti to oduzelo puno vremena, da ti ne saljem?

Inace, vec sam skinula neki pdfeditor, tryal verziju, ali se nisam snasla sa opcijama koje su dostupne u trayal-u. Probacu sa ovim drugim linkom koji si ostavio, pa cu javiti da li sam uspela.

Hvala jos jednom svima :)
 
Moze u Photoshop-u :-) .

Code te je na to i upozorio, ako ti to toliko smeta moj ti je savet da nadjes Adobe Acrobat sa Distiller-om i imaces trajno resenje za sve poslove koje zelis da uradis sa pdf-om + sa Distiller-om imas i konvertovanje iz razlicitih formata u pdf.

Posto nisam nasla varijantu za legalan download Adobe Acrobata, ne mogu ti dati link, ali eto mozda ti neko na PP posalje korisnu informaciju.

Pomozite devojci! :lol:
 
Pdf995 je odlican printer drajver prvenstveno. Ima i neke utilities koji nisu bas najsretnije resenje. Registrovanu verziju koristim za softver jedne firme kojoj sam napisao programe. Iako imam registrovanu verziju, jedan od seta programa PDF995 je i PDF995Edit.EXE ali mi uopste nije jasan kako i sta edituje.

Traziteljka, ako onaj drugi link ne pomogne, a trebalo bi, javi mi na pp da ti dam mail gde da mi posaljes zip da ti to skrpim caskom. KAd je za tako vazne situacije, treba se angazovati :)
 
Ljudi, vi ste DIVNI! NAdam se da cu do kraja dana uspeti da se iskobeljam i to sredim.

@snejks, taj Pdf995 nece da mi se instalira, kaze da vec imam instaliranu neku verziju koju treba da obrisem, ali ja ne mogu da pronadjem gde je ta stara. Molim te, poalji na PP link, ako nije problem, baktacu se, naravno, pa meni treba :)

@codemaker, help! :confused:
 
Gos'n Code, a kad ste danas toliko predusretljivi 'el mozete i meni da pomognete?
Imam 1500 slika koje trebaju da se prebace iz jpg u pdf, i da sve naravno budu u jednom pdf dokumentu.

Moze?
lol.gif
 
@ snejks
Ako ces licno 'em personalno da mi ga doneses i instaliras (jer je ta varijanta stvarno jednostavnija od one da ja tebi donosim svoj kompjuter, mislim bas cu) ONDA MOZE
lol.gif


@ code
Mislis po formi ili sadrzaju? :lol:
 
Paaaa.... po sadrzaju se bas ne bi reklo.. :)
A sto se tice forme - priznaces da je velika razlika izmedju tvojih mizernih 1500 slika i mojih mega-giga-extra-TTS deLuxe 15000 slika - veeeliiiika...
 
Moram.Replika.
Znam ja sta njoj treba.Ja sam se salio za WinRar.Nije to ni brzo ni kuso.Postavljeno pitanje je tako.
Molim vas sta bi vi koristili da imate dve slike i hocete da je spojite u jednu,dva .doc fajla i hocete da spojite u jedan....Slicno je i ovo pitanje.
Kljucna rec je EDIT.
A zar je tako tesko doci do ovakvog zakljucka???Onda google i to je to.
Moje misljenje je da je pitanje banalno,ali nemorate se sloziti.
Jedino sto je ovde zenska osoba u pitnaju pa i da se progleda malo kroz prste.Ali mene mrzi jer nemogu biti 100% siguran kojeg je pola.

Zao mi je za ovaj offtopic ali moram da demantujem.
 
Moram.Replika.
Znam ja sta njoj treba.Ja sam se salio za WinRar.Nije to ni brzo ni kuso.Postavljeno pitanje je tako.
Molim vas sta bi vi koristili da imate dve slike i hocete da je spojite u jednu,dva .doc fajla i hocete da spojite u jedan....Slicno je i ovo pitanje.
Kljucna rec je EDIT.
A zar je tako tesko doci do ovakvog zakljucka???Onda google i to je to.
Moje misljenje je da je pitanje banalno,ali nemorate se sloziti.
Jedino sto je ovde zenska osoba u pitnaju pa i da se progleda malo kroz prste.Ali mene mrzi jer nemogu biti 100% siguran kojeg je pola.

Zao mi je za ovaj offtopic ali moram da demantujem.

@Korektore007, da si elementarno pismen, kao sto nisi, uvideo bi dve stvari:

1. ne + glagol se pisu odvojeno => sledi da tvoje izrazavanje tj. pisanje nije jasno samim tim jer nije pravilno :shock:
2. posto se ne izrazavas pismeno tj. jasno => sledi da ne mozes ni razumeti pitanja onih koji to, za razliku od tebe, umeju i kojima je to, stavise, struka :lol:

* tako -> takvo
* bi -> biste
* nemorate -> ne morate (inace, uci se u drugom osnovne)
* nemogu -> ne mogu (takodje, gradivo iz drugog razreda osnovne)

O recenicnom sklopu i nejasnosti i nedorecenosti u izrazavanju, koje si demonstrirao u ova dva posta, radije ne bih, ipak ovo nije diskusija o jeziku.

Pozdrav od traziteljke, u rl lekotrke (sto ce reci, osobe koja je svakako merodavnija od tebe po pitanju jasnosti/nejasnosti govornog/pisanog jezika).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top