Video (avi) Kompresor // Need program

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
Imam par filmova na hardu u .avi formatu, velicine oko 720MB...
Treba mi neki kompresor koji ce ovo da sabije na 690-700MB da bih mogao da narezem na CD...

Dok sam googlao nasao sam par programa koji NE SLUZE svrsi, samo sam se iznervirao... Download, install, nervoza, uninstall, google, nervoza, download, install itd...

Takodje sam nasao na par foruma ljude koji tvrde da je dobro rezati i do 800MB na 700MB-CDove, ako u Nero-u stavim VideoCD...

Ne bih da experimentisem, a vec sam se iznervirao zato sto ne mogu da nadjem pa...
Ajde pomagajte... Dajte neki program koji RADI... plz :D
 
Mislim da si upravu. Ako stavis 720 000 kilobajta neru da nareze, a on te ne pita da li zelis oberburn, onda je to oko 700 mb, pa overburn nije potreban. Na vecini diskova moze da stane preko 700 mb (716 800 KB), proverio sam vise puta i naravno ne mislim na dvd diskove.

Sto se tice AGK, odlican program (kada naucis sve opcije).
 
Zanimljiva ili ne tako je.Win sve pokazuje u kilobajtima.Osim gde bas pise MB.
Pa zar ne mislite da je tako?
Bar bi vi doktore trebali to znati ako ne ostali :)
Idemo još jednom:
To nije ravno 720 MB nego 7 hiljada i nesto KB.
1 MB=1024 KB i onda 24x700 racunajte.
720 MB = 7 hiljada i nesto KB - jel' ovo tačno?
24x700 - šta je ovo?

Kao što rekoh, zanimljiva računica.

Mislim, jasno je meni šta si ti hteo reći/napisati, no mogao si to i ''malo'' preciznije.
Btw, jel' se ti to meni sa ''vi'' obraćaš? :)
 
Idemo još jednom:

720 MB = 7 hiljada i nesto KB - jel' ovo tačno?
24x700 - šta je ovo?

700 MB=716800 KB zato sto je 1 MB=1024 KB
Evo,ovako je preciznije.Ali ipak nije mnogo konfuzno ni ono predhodno.Bar ne za nekog kome je to bar malo poznato.A za one druge nevredi ni crtati :)
A za persiranje,ja se malo salim zbog tog dr.
Naravno i pored toga cenim i uvazavam tvoje misljenje.Vidim da si tata mata za racunare. :)
Evo sad ne persiram.
 

Back
Top