Jamajka???

Marko20:
Da li je neko bio na Jamajci? Koja je najbolja t.j. najjeftinija varijanta za put?
Da li je neko ziveo na tom divnom ostrvu, ili zivi?

Upravo sam se vratila sa odmora sa Jamajke... divna mala, ostrvska zemlja sa
predivnom prirodom.


limunada:
A i meni je Jamajka zvucala divno...al kao da negdje cuh da tamo vlada neki sukob,gradjanski rat ili nesto slicno...pa provjeri..

Imala sam srecu da za vreme odmora prokrstarim celu ostrvo, vidim sve sto se moze
videti... ali nema rata! Mozda je to neko drugo ostrvo (verovatno Haiti), ali Jamajka je
veoma miroljubiva...

Na zalost, mislim da za zivot nije mnogo drugacija od Srbije... i tamo vlada besparica,
manjak posla... mozda neki dobro placen posao?!
 
Ja sam posetio Jamajku samo na kratko onoliko koliko mi je dozvoljavalo slobodno vreme da sidjem sa broda (radio za Royal Caribbean Cruise prosle godine) ......jeste predivno ostrvo ali nemoj ni da pomisljas da zivis tamo, jamajcani su uzasni, blago raceno da ne upotrebim neki tezi izraz.

Da odes turisticki ok, ali nikako drugacije. Bila je ova tema na forumu Juzna Amerika gde su se neki ljudi raspitivali o mogucem ulaganju u nekakav biznis, ma zaboravite na to.
 
IZ BEOGRADA,BAS ME ZANIMA STA CES LI SAD NAPISATI TJ HOCES LI POMOCI??
-----------------------------------------------

Nemoj biti ljut samo sam naveo da fali odakle putujes da bi ti ljudi mogli pomoci.Sad posto si odgovorio nakon 5 dana da bi isao iz Srbije ja ti ne mogu pomoci jer ne zivim u Srbiji,ali ce se mozda neko javiti.Ono sto sam cuo je da je Jamajka jedna od najgorih destinacija na Karibima,vrlo opasno područje gde su te spremni ubit za 5 dolara...turisti koji i dođu smešteni su u dio sa žičanim ogradama.
 

Back
Top