Ne volem...zapravo...mrzim!

Јахве су ебени.Поготово када се накаче.Мој другар је чак звао полицију јер су га свакодневно оспедали.
Мене је један лик стартовао пре годину дана.Дошао у фирму и као продаје књиге.Не купим ништа од њега и он оде (успут ми да неки памфлет са десетак страница) У тој брошурици неке цртане слике неких насмејаних ликова свих раса и свих боја.Ето њега и сутра.Као има неке нове наслове,успут ми да још једну брошурицу.Прекосутра поново.Успут га куртоазно откачим.Прекосутра поново ето њега и као опет неки нови наслови.
Сместим га у фотељу,наручим му кафу (први пут) Питам га,јеси ли попио кафу,он каже јесам,јесам ли те лепо угостио ,он каже јеси.Онда устанем па му затегнем две завијуше,успут му објасним неке ствари о Српству,Србији и о моме поимању вере и света уопште...изведем у двориште и дам му метлу да брише двориште.Брисао ти он тако десетину минута и док сам отишао до канцеларије да порадим нешто он шмугнуо....његову торбу са памфлетима и неким књигама сам бацио у контејнер.Никада више тог лика нисам видео
 

Back
Top