Prokleti amerikanci prete najostrim merama Republici Srpskoj

Oko Sokolovo

Primećen član
Banovan
Poruka
552
Инглиш позвао руководство РС да прихвати одлуке високог представника

САРАЈЕВО, 26. ОКТОБРА (СРНА) - Амбасадор САД у БиХ Чарлс Инглиш позвао је предсједника Владе Републике Српске (РС) Милорада Додика и руководство РС да прихвате одлуке високог представника Мирослава Лајчака онаквим какве јесу, јер је сукоб са високим представником сукоб и са САД.

Амбасадор Инглиш је у интервјуу Срни, Фени и Онаси, рекао да је интерес САД безбједност и стабилност БиХ и да су то спремне да бране.

Он је истакао да ће, уколико се настави ићи путем сукоба, реакција САД бити брза и снажна.
http://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=44264

Ovo braco i sestre itekako su najostrije pretnje Republici Srpskoj, i jasno se vidi da bi rado i bombardovali Republiku Srpsku, ako bi se odupreli prokletom okupatoru da im odmuzme otadzbinu.

Da li ce Putin izdati Srbe, i uputiti samo neki bedni protest? Samo modernim oruzjem moze se braniti Republika Srpska ako je zlikovci sa zapada pocnu bombardovati.
 
Ovo braco i sestre itekako su najostrije pretnje Republici Srpskoj, i jasno se vidi da bi rado i bombardovali Republiku Srpsku, ako bi se odupreli prokletom okupatoru da im odmuzme otadzbinu.

Da li ce Putin izdati Srbe, i uputiti samo neki bedni protest? Samo modernim oruzjem moze se braniti Republika Srpska ako je zlikovci sa zapada pocnu bombardovati.

Originalna rečenica sa copyrightom glasi ovako:
Nije problem nabaviti nuklearno oružje na tržištu, čak i kada ga ne bismo imali

Radovan Kradžić, Večernje Novosti - 7.1.1993.
 
Амбасадор Инглиш је у интервјуу Срни, Фени и Онаси, рекао да је интерес САД безбједност и стабилност БиХ и да су то спремне да бране.

Он је истакао да ће, уколико се настави ићи путем сукоба, реакција САД бити брза и снажна!
Prosto je neverovatno kako se taj kaubojski olos ponasa prema Srbima!
Nigde, cak ni u Iraku, americke diplomate se ne busaju u prsa, ne pene i ne prete kao sto to rade na Balkanu. Njihova administracija nas ocigledno sracunato, planski i istovremeno napada u svim drzava bivse SFRJ u kojima nas jos ima. I onda nije nista cudno da ustaski idioti poput Komsica koriste onakav recnik i ponasanje...

A jos je neshvatljivije kako to neki ovde ne mogu ili ne zele da vide...
 
Prosto je neverovatno kako se taj kaubojski olos ponasa prema Srbima!
Nigde, cak ni u Iraku, americke diplomate se ne busaju u prsa, ne pene i ne prete kao sto to rade na Balkanu. Njihova administracija nas ocigledno sracunato, planski i istovremeno napada u svim drzava bivse SFRJ u kojima nas jos ima. I onda nije nista cudno da ustaski idioti poput Komsica koriste onakav recnik i ponasanje...

A jos je neshvatljivije kako to neki ovde ne mogu ili ne zele da vide...

Svi divljaci na jednom mestu - i kao čudimo se?
 
Kako Hitler nije umeo da stane, tako neće ni Amerikanci ... Zlo je to. Veliko.

Nekako se nadam da će i ovaj odvratni zlotvor najzad, nekako slomiti zube na isti način kao što su to Napoleon i Hitler. Nažalost, niko drugi to ne može, i niko drugi nije tako veliki kao Rusija.

Ono što je Hitler radio od 1939 pa do 1945, Rusi su radili do raspada a Ameri još uvek...
 
Ono što je Hitler radio od 1939 pa do 1945, Rusi su radili do raspada a Ameri još uvek...

Ako se ne varam Rusi "ratuckali" nešto malo po Avganistanu i to je sve. I to protiv mudžahedina koje su tada namerno podržavali i pomagali Ameri. Iste one koji su im sada krivi pa ih ravnali onomad.

Dok, za Ameriku, ne možemo da rečemo da su samo "ratuckali" ... I, svejedno s Hitlerovim ručnim radom ne mogu se meriti naknadne "zgode" iako se kauboji trude a možda će i da ga stignu ...
 
Ako se ne varam Rusi "ratuckali" nešto malo po Avganistanu i to je sve. I to protiv mudžahedina koje su tada namerno podržavali i pomagali Ameri. Iste one koji su im sada krivi pa ih ravnali onomad.

Dok, za Ameriku, ne možemo da rečemo da su samo "ratuckali" ... I, svejedno s Hitlerovim ručnim radom ne mogu se meriti naknadne "zgode" iako se kauboji trude a možda će i da ga stignu ...

Ratuckali za Afganistan?
A moja baba je zgromila ondašnju Čehoslovačku, Poljsku, Madjarsku, podelila i usrećila Istočnu Nemačku i Koreju od zlih i nepravednih, pohlepnih, alavih, gramžljivih, podlih, ljigavih Amera?

Šteta što nas nisu zgromili za vreme Tita, sad bi ovde druga pesma bila pevana...
 
Ako se ne varam Rusi "ratuckali" nešto malo po Avganistanu i to je sve. I to protiv mudžahedina koje su tada namerno podržavali i pomagali Ameri. Iste one koji su im sada krivi pa ih ravnali onomad.

Dok, za Ameriku, ne možemo da rečemo da su samo "ratuckali" ... I, svejedno s Hitlerovim ručnim radom ne mogu se meriti naknadne "zgode" iako se kauboji trude a možda će i da ga stignu ...

boze...ovo je brutalno :lol:

a satelitske zemlje, a madjari, poljaci, cesi?...ae redom...ta chitava zemlja se zasnivala na imperijalizmu i neslobodi u svojim granicama, o ostalom da ne govorimo
 
boze...ovo je brutalno :lol:

a satelitske zemlje, a madjari, poljaci, cesi?...ae redom...ta chitava zemlja se zasnivala na imperijalizmu i neslobodi u svojim granicama, o ostalom da ne govorimo

_41752126_alonsoflag416.jpg

Bio sam brži!

Iron Lord 21:06
~Petar~ 21:11
 
S ovim ostalima stvar je bila rata bez obzira koliko je bio hladan. Ali ni izbliza onako kako su kauboji to radili. Kravari su doduše bili suptilniji jer su davno shvatili medijsku moć, to kad se radi o srednjoj i južnoj Americi. A suptilnost se gubila kad je nešto blizu Rusa i u Aziji.

Da se razumemo, ni Rusi nisu bili časne sestre ali teško je porediti ih sa USA.
 
Ako se ne varam Rusi "ratuckali" nešto malo po Avganistanu i to je sve. I to protiv mudžahedina koje su tada namerno podržavali i pomagali Ameri. Iste one koji su im sada krivi pa ih ravnali onomad.

Dok, za Ameriku, ne možemo da rečemo da su samo "ratuckali" ... I, svejedno s Hitlerovim ručnim radom ne mogu se meriti naknadne "zgode" iako se kauboji trude a možda će i da ga stignu ...
Verovatno ne postoji drzava na ovoj planeti koja je ratovala toliko puta koliko je SAD u svojoj kratkoj i krvavoj istoriji. Da uzmemo u obzir sve intervencije, invazije, bombardovanja u kojima su ucestvovali, pitanje je da li su uopste bar jednu godinu od ovih 200 i nesto prosli, a da nisu ratovali i ubijali (pogotovo od '45 naovamo). Jos kad tome dodamo i indirektnu podrsku, vojne udare, orkestrirane pobune i slicne americke specijalitete....niko nikada nece prebrojati njihove zrtve.

Sloboda, demokratija, bombe i konc-logori...
 
Negde već napisah, pre 22 godine sam bio 2 meseca u USA s namerom da ostanem malo duže, da zaradim kintu ...

i tamo si se na licu mesta uverio da su svi retardirani i podgojeni, da su genocidni prema indijancima, i generalno, jedan zli kapitalisticki imperijalista? sve ti je bilo jasno:lol:

p.s. kako to da se pre dve decenije ne uputi u moskvu, tbilisi, minsk?
 
i tamo si se na licu mesta uverio da su svi retardirani i podgojeni, da su genocidni prema indijancima, i generalno, jedan zli kapitalisticki imperijalista? sve ti je bilo jasno:lol:

p.s. kako to da se pre dve decenije ne uputi u moskvu, tbilisi, minsk?

Ti si decko malo priglup, kad budes krocio u US znat ces tek onda sta je Srbija i svoja kuca. I na heroinu je lepo, ali ne znaci da je dobar za tebe i da je lako da se skines sa njega. Zato malo manje lupaj gluposti, ovako samo ispadas glup.
 
i tamo si se na licu mesta uverio da su svi retardirani i podgojeni, da su genocidni prema indijancima, i generalno, jedan zli kapitalisticki imperijalista? sve ti je bilo jasno:lol:

p.s. kako to da se pre dve decenije ne uputi u moskvu, tbilisi, minsk?

Pa nisam ja licemer da tvrdim nešto što ne stoji (po meni). Poznato je kako stvari stoje s ekonomijom kad su u pitanju sistemi.

Ništa posebno nisam tada zaključivao o Americi osim da sam spoznao na licu mesta, da mi je važno s kim sam, pored koga živim. Zato sam se i vratio da živim "kako mi je tako mi je".
 

Back
Top