Zabuljivanje

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Neee,tema nema veze sa analom..neshto drugo je u pitanju.
Mozda je tema malo klinachka,ali kao secanje na mladost,sentimentalnost ovo-ono pa me podsetilo...
Da li ste se nekada bash zabuljili u nekoga a da niste bili ni svesni da buljite u njega?
Kao da se momentalno odsechete kad vidite tu osobu,sve ostalo se nekako bloqira...
Meni se desilo samo 1 u zivotu dok sam bio klinac,daavno,daavno...pre ima sad dobrih 10 godina...kao neshto jurio po shkolici nekog tipa zbog nechega...i onda se desilo...ko u onim jeftinim tresh-ljubitj filmovima,da mi je neko reko da to moze tako ne bi mu verovao...
I tako..a vi?Ili to prodje sa pubertetom?
 
meni se to deasavalo u pubertetu redovna i svaki put istu osobu...elem on me tada nije video u prostoru,ali 10 godina kasnije smo ostvarili vezu od 3 godine i 7 meseci...
 
Nisam se zabuljila da mi se odseku noge, ali jesam buljila i tripovala se da svi oni gledaju u mene i da im se svidjam. Mislim, kako i ne bi, kada sam buljila ko nezdrava? :lol: (a i inace imam svetle velike oci pa to izgleda jos upadljivije).

I dan danas gledam, tj. buljim u ljude, volim to da radim, da ih posmatram, ali se zanesem, pa ispadne da buljim.

Elem, noge mi se ne odsecaju. :)
 
Neee,tema nema veze sa analom..neshto drugo je u pitanju.
Mozda je tema malo klinachka,ali kao secanje na mladost,sentimentalnost ovo-ono pa me podsetilo...
Da li ste se nekada bash zabuljili u nekoga a da niste bili ni svesni da buljite u njega?
Kao da se momentalno odsechete kad vidite tu osobu,sve ostalo se nekako bloqira...
Meni se desilo samo 1 u zivotu dok sam bio klinac,daavno,daavno...pre ima sad dobrih 10 godina...kao neshto jurio po shkolici nekog tipa zbog nechega...i onda se desilo...ko u onim jeftinim tresh-ljubitj filmovima,da mi je neko reko da to moze tako ne bi mu verovao...
I tako..a vi?Ili to prodje sa pubertetom?

Ne...ne prođe sa pubertetom....ili bar ne bi trebalo.... Samo naučiš da se kriješ iza "baš me briga za tebe" maske....
U kom trenutku prestajemo da budemo ono dete koje fascinirano bulji u maketu aviona... vatrogasno vozilo....zmaja ili životinje u Zoo vrtu....i postajemo "na mom licu se ništa ne primećuje" osobe.... Možda onda kada prvi put pokažemo da nam je stalo a osećanja nam se vrate u lice kao bumerang.... Ili nas istreniraju kao pudlu "Nepristojno je zuriti u ljude!!!! Gledaj ispred sebe!!!"....
 
imala 11 godina, videla simpatiju, gledam ja njega, gleda on mene...
taj dan sam čula da hoće da pođemo

poslao mi ceduljicu...

zabuljili se oboje i ja mrtvo hladno, a unutra treperim ko svako zaljubljeno dete
kažem
ŠTA BLENEŠ!?

on se okrene i ode... kaže mojoj drugarici da sam mu ,,dala korpu" i smuva se sa njom...

od tada kada me gleda neko ko mi se sviđa ja trepćem i kažem

RECI DUŠO, ŠTA TI TREBA :lol: :lol:
 
U mene su vechito buljili, zene, deca, mushkarci .. i uvek mi je bilo neprijatno. Uopshte ne volim kad me neko gleda, a kamoli bulji. Za mene je to intimnije nego ka-ranje.

Ja ne gledam nikoga toliko dugo da bi mu (joj) bilo neprijatno. Obashka, uvek imam tamne naochare, od jutra do sutra, tako da se i ne vidi gde gledam, a iskreno, mushkarce gledam negde ispod pupka, a zene onako globalno. Cesto proucavam ljude na ulici, pitam se da li su srecni, da li su `ebani, pokusavam da razaznam shta pishe u izrazu lica.
 
ne
bas mislim da ne bar ja ne mogu da se setim
mislim da sam malo osakacena sto se toga tice
ne znam zasto
kontam da bih volela da nekad dozivim tako nesto.ali mi mozak uvek brze radi pa urgira na vreme.mehanizam samoodbrane.
ma sve jedno mi je ustvari.
vise volim da volim nego da se zaljubim.
i nije to pubertetska stvar ja znam ovako dosta ljudi kojima se to desava.

e ubi me ovo svetlo,oslepecu ne mogu da ga gledam :neutral: zli neprijatelj mojih ociju :(
 

Back
Top