Јудејско-ционистичка завера

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Ево како би сте могли, ако желите да размишљате о „Ционистичким заверама”.

Сви знамо да су Саркози и Кушнер Јевреји.
Али јесте ли се запитали зашто их постављају на тако висока места?
Нисте? Ево овако.

- Француска треба да мења курс. Треба а буде наклонија према Емигрантима, али уједно и да их ограничи. Треба да буде агресивнија према Русији и боља са САД. Како?
Моћници су нашли људе.
- Саркози, Мађарски Јеврејин- дете емигранта. Он није имао теоретске шансе дапобеди на изборима јер је француско друштво високе полтике строго елитно. Син емигранта ниакда није био ништа на вишим положајима.-
Након паљевине Париза планирају Саркозија јер:
- Глуп је (ниво Тадића)
- Син емигранта (желе да умире емигранте)
- Јевреј је (желе да умире јевреје који су претили одсељењем из Француске услед учесталих напада на Јевреје)

Значи- прави човек за посао!
- Бернар Кушнер. Бескичмењак, ради како му се нареди, има искуства нарочио код нас, човек, Савршен за прљаве послове.

- Француска ће се више приближавати НАТО, и одустајати од независне политике, нарочито након пропасти устава ЕУ.
Зато треба да одраде прљави посао неки који неће да баце љагу на клеро-католичко вошство француске. Најпогоднији су- Јевреји.
Њих ће да пљују а не Каолички политички клер.
...

Паралела са Србијом:

НА ПРЕДЛОГ КОШТУНИЦЕ Чанак постаје 2000. гувернер Војводине, Свилчановић мин. споних послова, а Ђинђић- председник владе, Батић Правде.

Сви ми смо се питали како то да у скупштини ДСС има најмање посланика у ДОС?
Како то да ни једно одговорне место није преузео неко из ДСС!?

- Коштуница је потурио Ђинђића да обави прљави посао растакања СРЈ, разбијања Војске (као и данас са Тадићем) и испоруке Слободана Милошевића.

Кога смо ми пљували?
- Ђинђића
- Свилановића
- Батића

Коштуницу?
- НИКО!

ДАНАС:

Опет Тадић (ДС) на власти, Шутановац министар одбране, Љајић за ипоруке Хагу!

ЗАШТО!?

- Тадића ћемо да пљујемо што је демократа и издајник
- Шутановца јер је... демократа и издајник јер уништава војску
- Љајића- Јер је Муслиман и пљуваћемо што испоручује Србе.

Ко ће да пљује Коштуницу?
- НИКО

Иста ситуација као са Јеврејима у власти САД и Француске.

- Ту су да одраде прљави посао за „хришћане”и приме на себе сва пљувања.

Узећемо пример 4 човека:

Рој Кон, Бернар Кушнер, Јован Дивјак, Расим Љајић

Рој Кон је био Јевреј по националности. Иначе, једна љига и ђубре. Али, био је главни Макартнијев човек. У ствари сенатор Макарти је њега користио за подизање тужби против самих Јевреја и неподобних американаца.
- ЗАШТО ОН?

- Макартни је био убеђени хришћани. Уз то тежак алкохоличар, и Владарима из сенке требао је неко ко ће на себе да прими сва пљувања упућена Макартију.
То је био Рој Кон. Иначе он, Рој Кон ј ебио толика љига да је тужио Розенбергове такође Јевреје за издају САД, и погубљени су.

Бернар Кушнер.
Љуга, злочинац копји ради не својом главом него како му САД наложе. Видели смо око Дубровника и на Косову. Сада је задужен да с еумире Француски Јевреји и да се Француска приближи САД.

Јован Дивјак.
Србин, генерал Алијине војске. Имао исту улогу као Рој Кон или Олбрајтова.
Постављен од стране злочинаца да изиграва фикус и бори се проптив сопственог народа дајући рату легитимитет.

Расим Љајић
Да не би Коштуница био пљуван што продаје Србе- нашли су најпогоднијег, пошто нмамо довољно Јевреја да мрзимо- муслимана
Да би се спрала љага што у ствари Србе продају Србби- муслиман је главни на папиру, иако од њега не зависи готово ништа! Исто као Јован Дивјак у Босни!

КАКО ПРЛАЗЕ ОВАКВИ САТРАПИ!?
- Фино.
Погледајте их:
- ГоранСвилановић, Бернар Кушер, Хавијер Солана.
Лица без личности и корумпирани марионете. Када обаве посао аванзују на више место.

ДАКЛЕ:
- Вера и нација немају везе, Нови Светски Поредак тражи плаћенике који ће за њих обављати прљаве псолове!

Постоји Заверса, али не Ционистичка, напротив Завера Западних Хришћана, махом Ватикана који употребљавају Србе, Јевреје и све друге против сопствених и других народа, приказујјући све то као Јеврејску заверу да би са себе спрали лјагу.
 
Pa nisi bas u pravu da ne bi glasali za Sarkozija ,znalo se jos pre tri godine da ce svi glasati za njega nas dobar porodicni prijatelj zivi u Parizu dosta dugo i davno nam je to govorio.
"Сви ми смо се питали како то да у скупштини ДСС има најмање посланика у ДОС? "
DSS I DS su imali isti broj poslanika 44 ili 45 i to je ubdeljivo najvise ,a sledeca partija iz DOSa je imala vise nego duplo manje poslanika tako da ne znam sta ti znaci ova glupost :?.
mada ti jos nisi postao pravi Srbin 'patriota" mislim ide ti lepo ne kazem poprimio si paranoju od raznoraznih teorija zavere jer kod njih idu zajedno judeomasonska i vatikanska zavera ne mos to odvajati boze jer je teorija zavera u Srbalja uvek imala neodvojivi i antisemitski i antivatikanski deo jos od kraja 19. veka i oslobodjenja Srbije od Turaka pa do danasnjih dana.
 
Сви знамо да су Саркози и Кушнер Јевреји.
Али јесте ли се запитали зашто их постављају на тако висока места?
Нисте? Ево овако.

- Француска треба да мења курс. Треба а буде наклонија према Емигрантима, али уједно и да их ограничи. Треба да буде агресивнија према Русији и боља са САД. Како?
Моћници су нашли људе.
- Саркози, Мађарски Јеврејин- дете емигранта. Он није имао теоретске шансе дапобеди на изборима јер је француско друштво високе полтике строго елитно. Син емигранта ниакда није био ништа на вишим положајима.-
Након паљевине Париза планирају Саркозија јер:
- Глуп је (ниво Тадића)
- Син емигранта (желе да умире емигранте)
- Јевреј је (желе да умире јевреје који су претили одсељењем из Француске услед учесталих напада на Јевреје)

Значи- прави човек за посао!
- Бернар Кушнер. Бескичмењак, ради како му се нареди, има искуства нарочио код нас, човек, Савршен за прљаве послове.

- Француска ће се више приближавати НАТО, и одустајати од независне политике, нарочито након пропасти устава ЕУ.
Zanimljiva analiza. Francuska sa Sarkozijem i Kusnerom ce definitivno biti mnogo bliza politici SAD. A i Merkelova u Nemackoj je slican format politickog mediokriteta.
Jos kad dogodine pobede demokrate u Americi (a hoce sigurno), eto nove transatlanske idile (naravno pod potpunom patronatom Vasingtona).
Pa onda svi na Rusiju, 'ljudska prava', bla, bla...znamo kako vec ide :roll:
 
Ево како би сте могли, ако желите да размишљате о „Ционистичким заверама”.
Сви знамо да су Саркози и Кушнер Јевреји.

Којом логиком си дошао до тога да је Саркози Јеврејин.:confused:
По оцу је пореклом Мађар (и у етничком и у религијском смислу). Отац му се звао на мађарском Nagybócsai Sárközy Pál име које садржи име свог њеховог села које је, ако се не варам, то Наџибоксај. А то село није далеко од Будимпеште како сам чуо.
Недавно је био у посети Мађарској у селу где му тај далеки део фамилије живи.

Саркозијева мајка која је дете париског хирурга покатоличеног Јеврејина пореклом из Солуна и Adèle Bouvier (Адел Бувие) из фамилије Савојског региона, дакле протестаната?

Е сад не знам како схваташ јеврејство као националну или верску припадност.
По мени је мало од оба.

Колико сам чуо Јевреји признају порекло само по мајци. Али опет мајка од Саркозијеве мајке је Францускиња.

Ја мислим да пуцаш у празно и да ти се привиђају неки Јевреји. Више елемената испуњава
Борис Тадић него Саркози.

С друге стране Французи су себе засновали као модерну политичку, а не као етничку или религијску
нацију. Довољан је само њихов пасош да би постао Француз, па макар се звао Зинедин
Зидан (из породице емиграната из Алжира) , Шарл Азнавур (из породице емиграната из Јерменије) или Пера Перић из Бабушнице.
 
NaziFlags.gif


Da ne zamarsiraju ovi again?
 
Pa nisi bas u pravu da ne bi glasali za Sarkozija ,znalo se jos pre tri godine da ce svi glasati za njega nas dobar porodicni prijatelj zivi u Parizu dosta dugo i davno nam je to govorio

na zalost ovo nije ni najmanje tacno, licno militujem za socijalisticu partiju Francuske vec 10godina i rezultati su se znali mozda 2 dana pred kraj(i to zato sto smo od novinara dobijali ankete) inace u ovoj zemlji niko ne moze da predvidi ko ce da pobedi sve dok se ne izbroji zadnji glas, e sad ova prva analiza je jako interesantna!? na zalos ne kaze da li je to njegovo licno zapazanje ili su neke novine pisale na tu temu
 
Паралела са Србијом:

НА ПРЕДЛОГ КОШТУНИЦЕ Чанак постаје 2000. гувернер Војводине, Свилчановић мин. споних послова, а Ђинђић- председник владе, Батић Правде.

Сви ми смо се питали како то да у скупштини ДСС има најмање посланика у ДОС?
Како то да ни једно одговорне место није преузео неко из ДСС!?

- Коштуница је потурио Ђинђића да обави прљави посао растакања СРЈ, разбијања Војске (као и данас са Тадићем) и испоруке Слободана Милошевића.

Кога смо ми пљували?
- Ђинђића
- Свилановића
- Батића

Коштуницу?
- НИКО!

ДАНАС:

Опет Тадић (ДС) на власти, Шутановац министар одбране, Љајић за ипоруке Хагу!

ЗАШТО!?

- Тадића ћемо да пљујемо што је демократа и издајник
- Шутановца јер је... демократа и издајник јер уништава војску
- Љајића- Јер је Муслиман и пљуваћемо што испоручује Србе.

Ко ће да пљује Коштуницу?
- НИКО

Иста ситуација као са Јеврејима у власти САД и Француске.

Постоји Заверса, али не Ционистичка, напротив Завера Западних Хришћана, махом Ватикана који употребљавају Србе, Јевреје и све друге против сопствених и других народа, приказујјући све то као Јеврејску заверу да би са себе спрали лјагу.


I šta je zaključak? Da je Koštunica Jevrejin ili katolik možda?

Nisam zadovoljna analizom, idemo ispočetka. :wink:
 
Којом логиком си дошао до тога да је Саркози Јеврејин.:confused:
По оцу је пореклом Мађар (и у етничком и у религијском смислу). Отац му се звао на мађарском Nagybócsai Sárközy Pál име које садржи име свог њеховог села које је, ако се не варам, то Наџибоксај. А то село није далеко од Будимпеште како сам чуо.
Недавно је био у посети Мађарској у селу где му тај далеки део фамилије живи.

Саркозијева мајка која је дете париског хирурга покатоличеног Јеврејина пореклом из Солуна и Adèle Bouvier (Адел Бувие) из фамилије Савојског региона, дакле протестаната?

Е сад не знам како схваташ јеврејство као националну или верску припадност.
По мени је мало од оба.

Колико сам чуо Јевреји признају порекло само по мајци. Али опет мајка од Саркозијеве мајке је Францускиња.

Ја мислим да пуцаш у празно и да ти се привиђају неки Јевреји. Више елемената испуњава
Борис Тадић него Саркози.

С друге стране Французи су себе засновали као модерну политичку, а не као етничку или религијску
нацију. Довољан је само њихов пасош да би постао Француз, па макар се звао Зинедин
Зидан (из породице емиграната из Алжира) , Шарл Азнавур (из породице емиграната из Јерменије) или Пера Перић из Бабушнице.


http://www.ajn.com.au/news/news.asp?pgID=3162

http://www.ejpress.org/article/16539
 
Колико сам чуо Јевреји признају порекло само по мајци.
Генерално, да.
Али, једино у Србији, признају и по оцу.

У ствари...
Воде они рачуна, у сваком случају, и о очевом пореклу, дакле, заправо је битно да било ко, од предака јесте био Јеврејин.
"Нотирају" (како би рекао Радован 3. ;) ) све.
 
Legendarna tema, a tek postavljena...
Bravo Sale, bravo!

"-Глуп је (ниво Тадића)
- Бернар Кушнер. Бескичмењак
-Зато треба да одраде прљави посао неки који неће да баце љагу на клеро- католичко вошство француске
-Њих ће да пљују а не Каолички политички клер.
-Коштуница је потурио Ђинђића да обави прљави посао
-Кога смо ми пљували?
-Тадића ћемо да пљујемо....
-Ко ће да пљује Коштуницу...
-да одраде прљави посао за „хришћане”и приме на себе сва пљувања
-Иначе, једна љига и ђубре.
-да прими сва пљувања упућена
-Рој Кон ј ебио толика љига
-Бернар Кушнер.
Љуга, злочинац копји ради не својом главом
-Да не би Коштуница био пљуван што продаје Србе
-Лица без личности и корумпирани марионете
-за њих обављати прљаве псолове
-Постоји Заверса,... Западних Хришћана, ... који употребљавају Србе, Јевреје... да би са себе спрали лјагу"

..........................................................................
Niđe tračka svjetlosti i nade
Dosadilo živjeti u mraku
Mora Srbin smislit privatnu zavjersku caku.
 

..........................................................................
Niđe tračka svjetlosti i nade
Dosadilo živjeti u mraku
Mora Srbin smislit privatnu zavjersku caku.


Kada se vratim sa posla ja znam da me komšije mrze pa im iz inata pustim glasnu muziku, pomeram stvari po kući posle 12 uveče, tresem djubre kroz prozor i sa žvakaćom gumom blokiram lift u zgradi da se muče.
Još mi zovu i policiju na vrata???
 
Kada se vratim sa posla ja znam da me komšije mrze pa im iz inata pustim glasnu muziku, pomeram stvari po kući posle 12 uveče, tresem djubre kroz prozor i sa žvakaćom gumom blokiram lift u zgradi da se muče.
Još mi zovu i policiju na vrata???
Izgleda da takve komšije može samo smrt da razdvoji.:lol:

p.s.
Može li se kao olakšavajuća okolnost uzeti u obzir činjenica da žrtve prije toga nijesu bile upozorene?;)
 
Nije lako brate Srbine, nije lako. Kako može biti lak život u demokratskoj opštini?
Guši me dok ne dodjem na čist Zemunski vazduh.

Stvarno te pitam. Jesli li Zemunac ? Znam da se poslovno ili nekako drugačije motaš u kraju od crkve Svetog Marka do 27 marta. Ja tu radim ... Negde si pominjao neke zgode na tom potezu, ako me sećanje služi ... :wink:
 

Back
Top