Ајте сад помозите...

Salac

Obećava
Poruka
70
Хтео БиХ да инсталирам игрицу на Д партицију, али она не дозвољава одабир директоријума за инсталацију.
Не постоји ни један фајл осим ехе.
Са чим бих могао да променим одредиште инсталације?
 
To mi ne ide u glavu
Jednostavno instaliras igricu gde te natera racunar, zatim prekopraj ili prebaci sa C na D, ako ne bude radila malo promeni parametre u registru i to je to

Evo jos jedno komplikovano resenje i ne bas tako korisno:

Instaliras jos jedan Win na D particiju, onda u njemu instaliras tu igricu, zatim ako ti smeta win na D ti ga izbrisi i ostavi samo tu igricu...

Naravno ako ne bude htela da krene iz Wina na C-u ponovo procackaj registar i to ti je ponovo to...

Iskreno nemoj ovo raditi, jer se samo dzabe cimas i izgubices dragoceno vreme, a efekat ti je potpuno isti kao u prvom primeru
 
Кулиража:
To mi ne ide u glavu
Jednostavno instaliras igricu gde te natera racunar, zatim prekopraj ili prebaci sa C na D, ako ne bude radila malo promeni parametre u registru i to je to

Evo jos jedno komplikovano resenje i ne bas tako korisno:

Instaliras jos jedan Win na D particiju, onda u njemu instaliras tu igricu, zatim ako ti smeta win na D ti ga izbrisi i ostavi samo tu igricu...

Naravno ako ne bude htela da krene iz Wina na C-u ponovo procackaj registar i to ti je ponovo to...

Iskreno nemoj ovo raditi, jer se samo dzabe cimas i izgubices dragoceno vreme, a efekat ti je potpuno isti kao u prvom primeru

Не рекох за једон "ситан" проблем.На С партицији немам довољно места за инсталацију. :oops: :(
 
Anonymous:
Кулиража:
To mi ne ide u glavu
Jednostavno instaliras igricu gde te natera racunar, zatim prekopraj ili prebaci sa C na D, ako ne bude radila malo promeni parametre u registru i to je to

Evo jos jedno komplikovano resenje i ne bas tako korisno:

Instaliras jos jedan Win na D particiju, onda u njemu instaliras tu igricu, zatim ako ti smeta win na D ti ga izbrisi i ostavi samo tu igricu...

Naravno ako ne bude htela da krene iz Wina na C-u ponovo procackaj registar i to ti je ponovo to...

Iskreno nemoj ovo raditi, jer se samo dzabe cimas i izgubices dragoceno vreme, a efekat ti je potpuno isti kao u prvom primeru

Не рекох за једон "ситан" проблем.На С партицији немам довољно места за инсталацију. :oops: :
(
-sa C na D,inst. na C i onda redom
 
Logitech:
Cek...ti kad pokrenes taj exe file igre,i kad krene instalacija,nemas opciju da biras gde ces da je instaliras tj samo ti stoji npr C:/Program Files/neka igra ?...Nema pored toga nesto tipa browse ili je zatamljena i lokacija pa ne mozes ni C da promenish u D?
Ма не стоји, брате, ништа. Нема C:/Program Files/neka igra.Сама игрица бира своје одредиште.
У питању ју је Hidden & Dangerous који је био на ЦД-у PC PLAY-a. У питању је цела игра која је изласком наставка постала фривер (промотивна).
([/quote]
-sa C na D,inst. na C i onda redom[/quote]
Не разумем :(
 
milospv:
Koliko ja znam, igra bi, prilikom instalacije trebalo da te pita gdje će se instalirati. Klikneš na "Browse" , nađeš drugu particiju i to je to.
Trebalo bi, ali susretao sam se i ja (davno to bese, jos dok sam imao zivaca za igre) sa nekim igrama i samo jednim programom koji se automatski instaliraju. Niti ima dugmeta Browse niti bilo cega drugog, ali to je odlika uglavnom starijih stvari (ne znam kad je izasla ta igrica, pretpostavljam da nije novija)
:oops:
Ili sto je jos gore pokaze mi gde instalira igru i sve zatamljeno, nigde nikakve mogucnosti izmene.

E sad ako ti je bas stalo do te igre poslusaj moj drugi (gore naveden) predlog
 
АААААХААААААААААААА :D :D :D :D :D
Игрица се прво распакује у темп, па онда иде нормална инсталација која те пита где ћеш инсталирати.
Е сад, пошто нисам имао довољно места на харду, то и није могло да се изведе. Простор сам добио кад сам форматирао С партицију и поново инсталирао све програме.Е, али пази ово: исти програми овај пут заузели око 150 МБ мање :shock: . Како сад па то :?:
 
Pa isti slucaj je i sa GeneralS-om . Samo u jedan folder mozete instalirati igricu a to je naravno EA GAMES na particiji C: - e sad nisam probao ali ako je WINDOWS na D: onda automatski valjda prebacuje na D:\Program Files\EA GAMES\C&C Generals .
Mnogo ...SUPACKI! (E to! To je taj izraz...)
p0z~ :roll:
 
Piraterija ® Kao gost:
Pa isti slucaj je i sa GeneralS-om . Samo u jedan folder mozete instalirati igricu a to je naravno EA GAMES na particiji C: - e sad nisam probao ali ako je WINDOWS na D: onda automatski valjda prebacuje na D:\Program Files\EA GAMES\C&C Generals .
Mnogo ...SUPACKI! (E to! To je taj izraz...)
p0z~ :roll:
Prebacuje i to automatski, samo ne znam ko jos trpa ista u Program Files osim programa koji se sami ubace tokom instalacije Win-a
 
Салац:
АААААХААААААААААААА :D :D :D :D :D
Игрица се прво распакује у темп, па онда иде нормална инсталација која те пита где ћеш инсталирати.
Е сад, пошто нисам имао довољно места на харду, то и није могло да се изведе. Простор сам добио кад сам форматирао С партицију и поново инсталирао све програме.Е, али пази ово: исти програми овај пут заузели око 150 МБ мање :shock: . Како сад па то :?:

:)))) zbog igrice??? Sve to!! :))
 

Back
Top