Zaljubljenost...

tara

Buduća legenda
Poruka
35.576
Koliko ste najduze bili zaljubljeni...Sa sve leptiricima u stomaku i sve sto uz zaljubljenost ide?Da li vam se desavalo da ste recimo u duzoj(dugoj) vezi,
zaljubljenost prodje, ostane ono sto zovemo ljubav, i posle nekog vremena zaljubljenost opet dodje, onako niodkuda...I ponovo ste zaljubljeni u istu osobu?
 
ja sam uvek zaljubljena...osetim leptirice u stomaku cak i posle duzeg vremena...monotonija i ucestalost kao da na mene ne uticu...jedino sto moze da prekine to moje osecanje je nekakav los postupak decka u kog sam zaljubljena....jer zaljubljenost je za mene stanje svesti....
 
hmmm...ja to vise gledam kao neka licna sujeta nego zaljubljenost...kada se sve vise kacis za nekog ko je sve gori prema tebi....
kad se vodis nekim glupim ne pisanim nacelima,kao sto su zavist,sujeta....
zaljubljenost nikako ne moze da se svrsta u tu grupu medju takve situacije...
i ja sam mislila da sam zaljubljena u jednu osobu koja se ponasala prema meni kao prema kretenu,i sve sam to trpela jer sa bila "zaljubljena" kako sam ja govorila...a onda kad sam ga videla posel duuugo vremena,kad mi je izlozio svoju pricu i ponudu da budemo zajedno uz svo kajanje i bla bla,ja umesto da mu skocim u narucje shvatila sam da sam postigla sta sam htela,nahranila svoju sujetu,izasla kao pobednik i jos sam shvatila da ja u stvari nisam bila zaljubljena u njega...vec me je nesto druo vuklo prema njemu....
u glavnom da ne duzim...zaljubljenost je dosla kasnije,kada je on okrenuo list i poceo da se ponasa prema meni onako kako je i trebao od samog starta....
 
imas pravo za sujetu i brkanje tih pojmova...zaljubljenost kao jedno super osecanje i sujeta kao jedno od najjadnijih...hm...mozda su ipak u zabludi...ali opet zaljubljenost cesto vodi onome da nemas pojma sta ti se desva,da si sav pogubljen i da u svemu tome ne vidis da te doticni vuce za nos,pa se udubljuejs i zadubljujes sve vise i vise...:-?
 
imas pravo za sujetu i brkanje tih pojmova...zaljubljenost kao jedno super osecanje i sujeta kao jedno od najjadnijih...hm...mozda su ipak u zabludi...ali opet zaljubljenost cesto vodi onome da nemas pojma sta ti se desva,da si sav pogubljen i da u svemu tome ne vidis da te doticni vuce za nos,pa se udubljuejs i zadubljujes sve vise i vise...?:

to jeste....ali ne bih bas rekla da nemas pojma sta ti se desava,i da ne vidis da te vuce za nos....pre ce biti da se pravis,da svemu pridajes neku zagonetnu crtu samo kako bi opravdala sebe da nastavis dalje...i da bi se opravdala drugima,pa i njemu....
isto je jednom rekla moja drugarica....
"mi mozemo da se lazemo koliko hocemo da smo ih cimnule ili poslale poruku zato sto smo bile pijane,alkohol nam je samo bio izgovor za nesto sto i onako zelimo da uradimo i radicemo stalno"....
 
Mene niko nije vukao za nos (nikad :mrgreen:), ja se odljubim momentalno ako neko krene da mi se folira, izigrava kretena i slicno. Shut u pedu! Tacnije nikad nisam ni stigla da budem sa nekim i da me taj neko zajebava, pa ga ja kao shutnem. Provalim coveka pre nego sto se i zatelebam. :cool:
 
to jeste....ali ne bih bas rekla da nemas pojma sta ti se desava,i da ne vidis da te vuce za nos....pre ce biti da se pravis,da svemu pridajes neku zagonetnu crtu samo kako bi opravdala sebe da nastavis dalje...i da bi se opravdala drugima,pa i njemu....
isto je jednom rekla moja drugarica....
"mi mozemo da se lazemo koliko hocemo da smo ih cimnule ili poslale poruku zato sto smo bile pijane,alkohol nam je samo bio izgovor za nesto sto i onako zelimo da uradimo i radicemo stalno"....
Ma da,ali ne govorim o tim porukicama i sl..To je ocigledno...jbg...ja kada se zaljubim pojma nemam sta mi se desava i tada u pomoc zovem danu da mi odgonetne...:)sreca pa ne traje dugo,inace bi me odaaaavno otkacila:)
 
Mene niko nije vukao za nos (nikad :mrgreen:), ja se odljubim momentalno ako neko krene da mi se folira, izigrava kretena i slicno. Shut u pedu! Tacnije nikad nisam ni stigla da budem sa nekim i da me taj neko zajebava, pa ga ja kao shutnem. Provalim coveka pre nego sto se i zatelebam. :cool:

Wau..:)..nisam ni ja stizala do faze da bilo ko vuce za nos ono drugo,ali ne zato sto sam ga brzo provalila nego zato sto sam se odtalebala...a verovatno sam se pdtalebala zato sto sam ga provalila...:-D e ljudi pocela sam da kontriram sama sebi....sto ne mogu da zaspim ko covek...:roll:
 
ma porukice su cist primer...svaka cast divlja....ti si moj idol:D
mada nikada nisam bila slepa kod ociju,uvek sam znala kada me neko vuce za nos...i pustim tog nekog da se malo zabavlja...ako mi je stalo,oprosticu mozda i precutim....a ako ne...pa sta me briga...nek se zanimaju ljudi:lol:
 
Sta ja znam, neki kazu da to moze zauvek.
Al' posto je zaljubljenost cist hemijski proces u organizmu, to mu dodje ko da sam se drogirala 5 godina i jeste mi bilo tesko da se skinem, nisam tada jos kapirala neke stvari. Za malo da izludim samu sebe. Jedva sam uspela da razlikujem strast i ljubav, u smislu da skapiram zasto se neki ljudi samo jebu, a nisu emotivno vezani.
Kod mene idu zajedno, uvek. U stvari, ako nema ljubavi, onda nema ni strasti....
 
Koliko ste najduze bili zaljubljeni...Sa sve leptiricima u stomaku i sve sto uz zaljubljenost ide?Da li vam se desavalo da ste recimo u duzoj(dugoj) vezi,
zaljubljenost prodje, ostane ono sto zovemo ljubav, i posle nekog vremena zaljubljenost opet dodje, onako niodkuda...I ponovo ste zaljubljeni u istu osobu?
jako kratko
posle padnem na zemlju
pa me boli guza :(
 
uhh, sto ti je ovo bre neko tesko pitanje...
ne znam

ja nekako mislim...da prestajes da budes zaljubljen, a pocnes da volis onog trenutka kad pocnes da budes svestan mana tvog predmeta obozavanja
i onda ga volis sa svim njegovim manama
i neke od njih te izludjuju ...
ali ne zelis da ga menjas
ne zelis da ga prevaspitavas,
to je on i bas takav nesavrsen je covek tvog zivota
...
e, meni kad se to desilo, ja sam se i udala
do tada moje zaljubljenosti nisu prelazile u ljubav...
 
nisu... "zaljubiti se" i "voleti" su dve razlicite stvari... koje se nadovezuju jedna na drugu... tako mislim... eto... ja nju volim... i kad je pogledam, nema bas leptirica... al' zato ima drugacijeg osecanja... da je ne bi' menjao ni za sta na svetu... da bi' joj ulepsao zivot najbolje sto umem...da bi' uradio bilo sta za njen osmeh... najlepsi na svetu... i upoznao sam njene mane.... i stvari preko kojih, kod drugih, nisam mog'o da predjem... al' kod nje mi to ne smeta... i razgovaramo... i smejemo se... i raspravljamo se... i nije sve bajka... al' je nasa prica... koju ne dam nikome... jer ne zelim da je rasipam... malo je ljudi koji ce je shvatiti... sami... a ja ne zelim da odam tajnu nekome ko to ne zasluzuje...
 
i zao mi je sto mnogi balvani misle da je znak slabosti... kupiti cvet bez nekog posebnog razloga... staklenu figuricu u koju se, nekad, slucajno zagledala... samo lezati pored nje... mislim... nije bas macho, zar ne? ma, sto li ja ovo pisem uopste? idem da jedem cevape... sa kajmakom... preslane...
 
ja nekako mislim...da prestajes da budes zaljubljen, a pocnes da volis onog trenutka kad pocnes da budes svestan mana tvog predmeta obozavanja
i onda ga volis sa svim njegovim manama
i neke od njih te izludjuju ...
ali ne zelis da ga menjas
ne zelis da ga prevaspitavas,
to je on i bas takav nesavrsen je covek tvog zivota

kratko i jasno... i tachno u potpunosti...
a oni koji prichaju da su zaljubljeni po nekoliko godina... ne znam, meni to nije jasno nikako... :roll: ili pochnesh da volish ili se jednostavno ohladish posle nekog vremena, nema tretjeg...
neko je spominjao strast i to je ono shto moze da postoji duze vremena, ne znam zashto to meshate sa zaljubljenoshtju... mrzi me sad da i o tome razglabam, nisam josh ni kafu popila... ali sushtina je, nadam se, jasna...
 

Back
Top