Kakav je sex bolji???

Nije bitno koliko je stara, bitno je da siri noge bez puno nagovaranja
Ех ... ипак се не слажем са тобом Синке, видиш ако за тебе шири ноге без пуно наговарања то значи да чим налети неки други и њему ће да да исто тако ...
Наравно ако ти треба само за ј*бачину овакве су идеално решење
 
kad prvi put skaces bandzi dzamp, onaj te lik iza gurne... provereno... jer ne ceka... uvek ima jos neko posle tebe... i ko skoci drugi put... hm... pa i nije neka fora... osecas ukus krvi u ustima celog tog dana... jeste osecaj kad padas... al' se veceg dela (tog pada) i ne secas... ma... radije dajem harmonikasu te pare... onaj ko prica o tome, il' nikad nije skocio, il', najverovatnije, nikad nece ni skociti... aha... bandzi.... ringispil je zakon... pa jos ako uspes da skines lutkicu i dobijes nagradnu voznju... ma... nema veceg slavlja..
 
e sad lazes waspe.
Не,не , додуше чланак који сам читао није био (уско) везан за секс, било је нешто за шовинизам па се ово провукло ... само не знам какве везе има орални секс са шовинизмом ал ајде ...
 
Mnogo tesko pitanje. Probala i jedno i drugo. I svidelo mi se i jedno i drugo. Ali malo je zeznuto da pored svih zezancija koje donosi neki odnos da moram jos da razmisljam dali sam baba za njega. Bolje da me smatra lepom i mladom. Tako da glasam za matorijeg :)!
 

Back
Top