Dr Kalašnjikov da drži prste dalje od BiH !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Herz an Herz

Početnik
Poruka
36
Predsedavajući Predsedništva BiH Željko Komšić poručio je danas premijeru Srbije Vojislavu Koštunice da "prste drži dalje od BiH jer bi mogao dobiti i po prstima i po nosu".

Povodom izjave Koštunice da je "cilj Lajčakovih mera i Ahtisarijevog plana, ukidanje Republike Srpske i proglašavanje jednostrane nezavisnosti Kosova i Metohije", Komšić je saopštio da su "današnjom Koštunicinom izjavom napokon razotkrivene sve mutne političke igre Beograda prema BiH".

"Koštunici bi bilo bolje da se bavi pitanjima koja su mu posao, budućnošću Srbije i njenih građana, odnosno svojom zemljom, a da prste drži dalje od BiH jer bi mogao dobiti i po prstima i po nosu. Zato neka ne zaboravi kako je završio jedan njegov predhodnik -Milošević", saopštio je Komšić.
 
"Немам појма о чему се ради и ко је то рекао, када боље размислим немам појма ни шта је рекао, али знам да је у праву"

Адем.

to je aca3, ja sam rekao da nemam pojma ko je covek, ali je potpuno u pravu, cak sam naveo 100%. umesto da pokusava kostunjavi da radi posao za koji je placen [nadam se da ga dovoljno placate] da se brine o srbiji [a tu po njemu jos spada kosovo] on se brine o stvarima za koje bi trebao brinuti vuk jeremic, ako se nisam presao u imenu. ali kao i cesto do sada neki uvek bolje znaju "onaj drugi posao" a ne taj za koji su placeni

@Yopa
ma jok bre, nego cisto onako ...znas....:lol:
 
to je aca3, ja sam rekao da nemam pojma ko je covek, ali je potpuno u pravu, cak sam naveo 100%. umesto da pokusava kostunjavi da radi posao za koji je placen [nadam se da ga dovoljno placate] da se brine o srbiji [a tu po njemu jos spada kosovo] on se brine o stvarima za koje bi trebao brinuti vuk jeremic, ako se nisam presao u imenu. ali kao i cesto do sada neki uvek bolje znaju "onaj drugi posao" a ne taj za koji su placeni

@Yopa
ma jok bre, nego cisto onako ...znas....:lol:

Тек да знате Звезда води у 80 минуту са 2:1 против Бајерна.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top